b_0_0_0_10_images_img5870a131d120d.jpg

Asasnews: امام جمعه اهل سنت شهرستان گنبدکاووس با بیان اینکه، ارتباطات مردم در همه زمینه های سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و ... روابطی دنیوی و بین مخلوقات است، گفت: ولی روابط در دین اسلام بر دو نوع انسان با انسان و انسان با خدای یکتا است.

آخوند عبدالکریم جاور در نماز جمعه این هفته گنبد کاووس گفت: ارتباط خالق با مخلوق مختص دین است و این نعمت یکی از الطاف با عظمت الهی است.

وی گفت: بگونه ای که انسان های مومن و مخلص در ارتباط با خداوند هم برای خود و هم درحق شخص یا اشخاص دیگر که غایب اند دعا و طلب استغفار می کنند و مورد رحمت خداوند واقع می شود.

امام جمعه اهل سنت گنبدکاووس که به علت کسالت جسمی و پس از نزدیک به سه ماه پشت تریبون نماز جمعه قرار گرفته بود گفت: به هنگام بروز مشکلات و سختی های زندگی ایمان خود را با بیان تسبیحات و ذکر خداوند تقویت و ثابت نگهدارید  و همیشه به یاد خداوند باشید و وی را  ناظر بر اعمال و کردار خود بدانید.

آخوند عبدالکریم جاور ضمن تقدیر و تشکر از ابراز لطف و دعای خیر علما، مسئولین و مردم شریف برای سلامتی ایشان تصریح کرد: تنها خواسته ام از شما مومنین این است که پس از نمازهایتان همچنان برایم دعا کنید تا باز هم بتوانم در این جایگاه مبارک در خدمت اسلام و شما بزرگواران باشم.

وی افزود: فردا عازم حرمین شریف هستم و من نیز در خانه خدا و پیامبر (ص) برای سلامتی، رفع مشکلات و معضلات شما نمازگزاران، مردم شریف و بخصوص جوانان شهرستان  دعا خواهم کرد.

خبرنگار: عظیم

مطالب مرتبط:

بازار داعش برای فروش اعضای بدن کجاست؟

مرگ حداقل 200 نفر در حملات هوایی در موصل

پوتین: عاملان سرنگونی هواپیما را مجازات می‌کنیم

توضیحات مولوی عبدالصمد غیاثی درباره تعداد رکعات نم

چهار نماینده زن کنگره خطاب به مردم آمریکا: در دام

 

داعش باز هم اعضای خود را اعدام کرد

انتقاد خطیب نمازخانه صادقیه از سکوت جامعه جهانی در

سکوت در برابر قتل عام شدن مسلمانان آراکان

ترامپ:سوریه فقط ماسه و مرگ است

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات