b_0_0_0_10_images_b_0_0_0_10_images_0_16777215_10_images_samadi12_2.jpg

اساس نیوز ؛ حاج رحیم آخوند صمدی ، امام جمعه یکه سعود از توابع شهرستان رازو جرگلان در خطبه های نماز جمعه ( 8 تیرماه 97 ) اظهارداشت: نماز، يعنی اينكه بنده در برابر خداوند بايستد و اظهار بندگی كند و دست نياز به سوی او داشته باشد. كسی ‌كه به نماز می ‌ايستد بايد محضر خدا را درك كند و بداند در برابر چه مقامی ايستاده و در نتيجه وظيفه‌ بندگی را با نهايت خضوع و خشوع بجا آورد.


آخوند صمدی تصریح کرد: نماز رابطه انسان با خداست و مایه آرامش روح و پاکی قلب و پیدایش روح تقوا و تربیت انسان و طلب مغفرت و بخشش گناهان است.


وی بیان داشت:خواندن نماز روح انسان ها را جلا می بخشد، دل ها را شادمان می گرداند، بهترین تسکین دهنده بیماری های روحی است، مونس تنهایی انسان ها بوده و درنهایت سعادت دنیوی و اخروی ما مسلمانان را تضمین می کند.


امام جمعه یکه سعود همچنین خاطرنشان کرد:رسول گرامی اسلام واقف بود که اگر در بین مسلمانان وحدت و انسجام اسلامی باشد آنها در عرصه های مختلف پیروز می شوند و از طرف دیگر نیز تفرقه و چند دستگی منجر به شکست آنها در برابر دشمنان می شود.


آخوند صمدی افزود:مهمترین و کارآمدترین سلاح امت اسلامی وحدت و اتحاد است و مسلمانان باید بدانند امروز، اتحاد یک نعمت و تفرقه یک عذاب است.

مطالب مرتبط:

روستای بوابه القدس برای دهمین بار تخریب شد

آماده‌باش نیروهای دریایی آمریکا در خلیج فارس

حکم اعدام رهبر اخوان المسلمین مصر لغو شد

 

الواح چوبی، سنت حفظ قرآن در لیبی

محروم شدن دانش آموزان مسلمان مدارس آلمان از دروس ا

شیخ عبدالباعث قتالی: در ماه رمضان خودسازی و کمک به

مولوی کریم زایی : توهین به باورهای دینی ومقدسات کا

آمریکا سیستم پاتریوت و یک ناوجنگی دیگر به خاورمیان

در هر ساعت، یک دانش آموز خودکشی می کند ؟!

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات