b_0_0_0_10_images_b_0_0_0_10_images_0_16777215_10_images_samadi12_2.jpg

اساس نیوز ؛ حاج رحیم آخوند صمدی ، امام جمعه یکه سعود از توابع شهرستان رازو جرگلان در خطبه های نماز جمعه ( 8 تیرماه 97 ) اظهارداشت: نماز، يعنی اينكه بنده در برابر خداوند بايستد و اظهار بندگی كند و دست نياز به سوی او داشته باشد. كسی ‌كه به نماز می ‌ايستد بايد محضر خدا را درك كند و بداند در برابر چه مقامی ايستاده و در نتيجه وظيفه‌ بندگی را با نهايت خضوع و خشوع بجا آورد.


آخوند صمدی تصریح کرد: نماز رابطه انسان با خداست و مایه آرامش روح و پاکی قلب و پیدایش روح تقوا و تربیت انسان و طلب مغفرت و بخشش گناهان است.


وی بیان داشت:خواندن نماز روح انسان ها را جلا می بخشد، دل ها را شادمان می گرداند، بهترین تسکین دهنده بیماری های روحی است، مونس تنهایی انسان ها بوده و درنهایت سعادت دنیوی و اخروی ما مسلمانان را تضمین می کند.


امام جمعه یکه سعود همچنین خاطرنشان کرد:رسول گرامی اسلام واقف بود که اگر در بین مسلمانان وحدت و انسجام اسلامی باشد آنها در عرصه های مختلف پیروز می شوند و از طرف دیگر نیز تفرقه و چند دستگی منجر به شکست آنها در برابر دشمنان می شود.


آخوند صمدی افزود:مهمترین و کارآمدترین سلاح امت اسلامی وحدت و اتحاد است و مسلمانان باید بدانند امروز، اتحاد یک نعمت و تفرقه یک عذاب است.

مطالب مرتبط:

در کجای جهان مرد بودن خیلی سخت است؟

داعش کارشناسان سلاح شیمیایی استخدام میکند

هشدار کمیسیون حقوق بشر اسلامی انگلیس از رشد اسلام

تداوم هزینه سازی جریان تکفیر برای دنیای اسلام

بازداشت 40خارجی به ظن ارتباط با داعش توسط ترکیه

ا

مزایده صفحه‌ای از «قرآن آبی» در لندن

عربستان 48 جنگنده تایفون از انگلیس می خرد

اردوغان دلیل بی نظمی جهان را چه می داند؟

جهان اسلام در قطعنامه قدس نشان داد که چقدر می توان

آخرین خبرهای اهل سنت

کانال تلگرام اساس نیوز