b_0_0_0_10_images_b_0_0_0_10_images_0_16777215_10_images_samadi12_2.jpg

اساس نیوز ؛ حاج رحیم آخوند صمدی ، امام جمعه یکه سعود از توابع شهرستان رازو جرگلان در خطبه های نماز جمعه ( 8 تیرماه 97 ) اظهارداشت: نماز، يعنی اينكه بنده در برابر خداوند بايستد و اظهار بندگی كند و دست نياز به سوی او داشته باشد. كسی ‌كه به نماز می ‌ايستد بايد محضر خدا را درك كند و بداند در برابر چه مقامی ايستاده و در نتيجه وظيفه‌ بندگی را با نهايت خضوع و خشوع بجا آورد.


آخوند صمدی تصریح کرد: نماز رابطه انسان با خداست و مایه آرامش روح و پاکی قلب و پیدایش روح تقوا و تربیت انسان و طلب مغفرت و بخشش گناهان است.


وی بیان داشت:خواندن نماز روح انسان ها را جلا می بخشد، دل ها را شادمان می گرداند، بهترین تسکین دهنده بیماری های روحی است، مونس تنهایی انسان ها بوده و درنهایت سعادت دنیوی و اخروی ما مسلمانان را تضمین می کند.


امام جمعه یکه سعود همچنین خاطرنشان کرد:رسول گرامی اسلام واقف بود که اگر در بین مسلمانان وحدت و انسجام اسلامی باشد آنها در عرصه های مختلف پیروز می شوند و از طرف دیگر نیز تفرقه و چند دستگی منجر به شکست آنها در برابر دشمنان می شود.


آخوند صمدی افزود:مهمترین و کارآمدترین سلاح امت اسلامی وحدت و اتحاد است و مسلمانان باید بدانند امروز، اتحاد یک نعمت و تفرقه یک عذاب است.

مطالب مرتبط:

رد پای یک زن دیگر در زندگی جمال خاشقجی

هشدار پلیس ایتالیا درباره همکاری های پنهان مافیا و

مولانا گرگیج در مراسم نمازجمعه شهرستان آزادشهر:سحر

سخنگوی طالبان افغانستان: تقاضای پناهندگی رهبران ط

عالمی که داعش گوشش را برید !

ش

ملاله یوسفزی از سوی سازمان ملل سفیر صلح انتخاب می‌

درگیری‌ طالبان و افراد وابسته به داعش در شرق افغان

منطقه البوذیاب به طور کامل آزاد شد

شهردار نیویورک: ترامپ مسئول رشد خشونت علیه مسلمانا

ا

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز