b_0_0_0_10_images_yjuyruy7uj.jpg

اساس نیوز: امام جمعه اهل سنت بیرجند با بیان اینکه حملات رژیم صهیونیستی علیه فلسطینیان و معرفی قدس شریف به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی محکوم است گفت: «سکوت مجامع بین المللی در قبال کشتار مردم فلسطین شرم آور است».


 به گزارش خبرنگار اساس نیوز، مولانا غلام حیدر فاروقی در بیانات اخیرش با اشاره به اشغال سرزمین فلسطین توسط اسرائیل غاصب افزود: «وقت آن رسیده است که مسلمانان دنیا با همبستگی و وحدت جلوی کشتار و اشغال سرزمین مقدس قدس را بگیرند».


امام جمعه اهل سنت بیرجند ادامه داد: «تا کنون شعارهای زیادی در خصوص آزادی قدس شریف داده شده؛ اما اقدامی توسط کشوری های اسلامی صورت نگرفته است و اکنون باید همه امت اسلامی کمک کنند تا سرزمین فلسطین به دست صاحبان اصلی خود برسد».


مولانا فاروقی با اشاره به اقدامات اخیر رژیم اشغالگر اسرائیل اظهار داشت: « بی تفاوتی کشورهای مسلمان به مسئله تجاوز اسرائیل به بیت المقدس و کشتار بی رحمانه فلسطینیان بیانگر جنگ و اختلاف و گرفتاری درمیان امت اسلامی است که توسط استکبار و همدستان آنها بر علیه دنیای اسلام برنامه ریزی شده و به اجرا در می آیند».


ایشان با بیان اینکه امت اسلامی باید با تشکیل یک ارتش منسجم در جهت رهایی ملت فلسطین از چنگال صهیونیست های متجاوز تلاش کنند، بیان نمود: «متاسفانه اکنون به جای رسیده ایم که برخی کشورهای اسلامی به جای محکوم کردن اعمال رژیم صهیونیستی، از آنها حمایت می کنند که این امرموجب اختلاف بیشتر در بین امت اسلامی می شود.


مدیر حوزه علمیه الصدیق بیرجند با انتقاد از رویکرد اخیر برخی کشورهای اسلامی برای ایجاد ارتباط با رژیم اشغالگر صهیونیستی و حمایت از انتقال پایتخت این رژیم به قدس شریف گفت: «ایران اسلامی از ابتدا با ملت فلسطین همراه بوده و خواهد بود و از همه مسلمین جهان می خواهیم برای آزادی فلسطین وارد میدان شوند».


مولانا فاروقی سکوت مجامع بین المللی را شرم آور دانست و تصریح کرد: «رژیم صهیونیستی بار دیگر با حملات ظالمانه خود به مردم فلسطین دشمنی خود با اسلام و مسلمین را آشکار ساخت و مدعیان دروغین حقوق بشر و سازمان ملل با سکوت خود در برابر کشتار فلسطینیان لکه ننگ دیگری را در تاریخ به ثبت رسانده اند».


امام جمعه اهل سنت بیرجند با تاکید بر مسئله وحدت امت اسلامی یادآور شد: «مطمئنا روزی ظلم و جنایت های این رژیم منحوس با اتحاد مسلمانان و توکل به خداوند متعال شکست خواهد خورد».


خبرنگار: طاهر جانی

مطالب مرتبط:

نظامیان اسرائیل زیر چرخ های ماشین جوان فلسطینی

مولوی عبدالحمید اسماعیل زهی : بیداری یعنی از یاد

بیش از 71 در صد پرسش شوندگان در مراکش موافق چند هم

 

اظهارات استاد قربان محمد آخوند اونق امام جمعه بندر

ادعای زنده بودن سرهنگ فراری تاجیک عضو ارشد داعش

انتقال آوارگان آراکانی به جزایر خالی از سکنه ؟

هشدار سیاستمدار پاکستانی: پاکستان، هدف بعدی داعش

ا

مولوی عبدالحمید:غرب تیشه به ریشه اسلام می زند

 

حضور رئیس جمهور در نماز جمعه شهر حیدرآباد هند

آخرین خبرهای اهل سنت

کانال تلگرام اساس نیوز