b_0_0_0_10_images_yujiruir67ior.jpg

اساس نیوز ؛ امام جمعه موقت بناور، گفت: دین اسلام نسبت به ادیان دیگر از عظمت و جامعیت خاصی برخوردار است.


«آخوند نیاز قلیچ حنفی» در خطبه های دیروز نماز جمعه سیمین شهر اظهار کرد: دین اسلام به همه جوانب زندگی اشخاص اعم از معاملات، معاشرات، عبادات و غیره اهمیت به سزایی داده است و به قطعیت می توان دین اسلام را به عنوان دینی کامل و جامع معرفی کرد.


به گفته وی؛ متاسفانه بعضی ها دین اسلام را فقط در عبادت، تقوی، پرهیزکاری و زهد خلاصه کرده و دین را به عبادت خشک تبدیل کرده‌ اند.


مدیر حوزه علمیه نور بناور با تاکید بر اینکه بر شخص مسلمان شایسته نیست که تمام زندگی و هدف خود را به ورزش، تفریح و خوش گذرانی اختصاص داده و از خداوند منان غافل بماند، تصریح کرد: خداوند متعال اینگونه اشخاص را  مورد مذمت قرار داده و عواقب دردناکی برای آنان ذکر کرده است.


وی، افزود: اگر ما نگاهی به زندگانی پیامبر اعظم (ص) و اصحاب کرام رضی الله عنهم داشته باشیم، می بینیم که زندگی آنان فقط درعبادت خلاصه نمی شد؛ بلکه آنان تفریح، ورزش و سلامتی را هم در زندگی خود گنجانده بودند.


به گفته وی؛ نه تنها نبی اکرم (ص) از ورزش نهی نمی‌ کردند؛ بلکه ایشان به تعلیم سوارکاری، شنا و تیراندازی سفارش کرده و میان یاران خود مسابقات کشتی و سوار کاری نیز برگزار می نمودند.

مطالب مرتبط:

حمایت ترامپ از قانون مالکیت اسلحه در آمریکا

صهیونیست ها نوزاد هفت ماهه را شهید کردند

وزیر امور اسلامی عربستان از استفاده از زنان در تبل

کمپین کمک به سالمندان توسط جوانان مسلمان لندن

صدور اجازه پرواز هواپیماهای ساخت آمریکا به ایران

بیانیه مشترک علمای شیعه و سنی قطیف

رونمایی از نخستین کتاب کردی در مدارس کردستان

 

دغدغه مشترک علمای اهل سنت؛هوشیاری و آگاهی جوانان م

تشکیل ستاد فرماندهی برای مخالفان سوریه در استانبول

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز