b_0_0_0_10_images_photo_20180310_175433.jpg

اساس نیوز: امام جمعه اهل سنت مسجد خوجه احمد یسوی گرگان گفت: ضروری است برادران و زنان مسلمان به کمک برادران و خواهران نیازمند خود بشتابند.

رحمان بردی آخوند محمدی در نماز جمعه این هفته اهل سنت گرگان گفت: ما در جامعه و اطراف خود کسانی را می بینیم که محتاج یاری برادران مسلمان خود هستند و از لحاظ بار مالی و فشارهای روحی در شرایط بدی هستند.

وی افزود: ضروری است برادران و زنان مسلمان به کمک برادران و خواهران نیازمند خود بشتابند و با دوری از دنیا پرستی توشه ای برای آخرت خود ذخیره بکند و قطعا آنچه کمک می کنید چند برابر از طرف خدا به نیکی به خود انسان خواهد رسید.

امام جمعه اهل سنت گرگان در بخش دیگری از سخنان خود به حقوق زن و مرد در زندگی مشترک اشاره کرد و افزود: مردان با زنان به نیکی رفتار کرده و در همه حال شان و منزلت زنان را حفظ و اختلافات خانوادگی را به بیرون خانواده درز ندهند، زیرا زنان و مردان لباس و پوشاننده عیوب همدیگر هستند و سعی نمایند اختلافات را به صورت مسالمت آمیز به صورت منطقی مدیریت بکنند.

رحمان بردی آخوند محمدی در سخنان خود با تبریک تولد بانوی بزرگ اسلام و روز زن گفت: بانوان جامعه اسلامی در شئونات زندگی سیده النساء العالمین سرمشق خود قرار دهند.

خبرنگار: عظیم

مطالب مرتبط:

«رب من»خوانی؛ نماد تجلی ماه مبارک رمضان در تاجيکست

تلاش «حرکت اسلامی ازبکستان» برای اسکان صدها خانواد

نتانیاهو: سکوت کرکننده جهان در برابر تهدیدات ایرا

آزادی ۱۰۰ زندانی حزب اسلامی حکمتیار در انتظار امضا

مسلمانان آلمان ظرف 3 ماه 208 بار مورد آزار و اذیت

مولانا محمدیونس جونپوری دار فانی را وداع گفت

شیخ یعقوب :تکفیری ها مهم ترین مشکل کنونی دنیای اسل

رئیس جمهور ونزوئلا:کاری می‌کنم که اردوغان نکرد

برنده و بازنده های اقدامات مسلحانه در مناطق سنی ن

آخرین خبرهای اهل سنت

کانال تلگرام اساس نیوز