b_0_0_0_10_images_photo_20180310_175433.jpg

اساس نیوز: امام جمعه اهل سنت مسجد خوجه احمد یسوی گرگان گفت: ضروری است برادران و زنان مسلمان به کمک برادران و خواهران نیازمند خود بشتابند.

رحمان بردی آخوند محمدی در نماز جمعه این هفته اهل سنت گرگان گفت: ما در جامعه و اطراف خود کسانی را می بینیم که محتاج یاری برادران مسلمان خود هستند و از لحاظ بار مالی و فشارهای روحی در شرایط بدی هستند.

وی افزود: ضروری است برادران و زنان مسلمان به کمک برادران و خواهران نیازمند خود بشتابند و با دوری از دنیا پرستی توشه ای برای آخرت خود ذخیره بکند و قطعا آنچه کمک می کنید چند برابر از طرف خدا به نیکی به خود انسان خواهد رسید.

امام جمعه اهل سنت گرگان در بخش دیگری از سخنان خود به حقوق زن و مرد در زندگی مشترک اشاره کرد و افزود: مردان با زنان به نیکی رفتار کرده و در همه حال شان و منزلت زنان را حفظ و اختلافات خانوادگی را به بیرون خانواده درز ندهند، زیرا زنان و مردان لباس و پوشاننده عیوب همدیگر هستند و سعی نمایند اختلافات را به صورت مسالمت آمیز به صورت منطقی مدیریت بکنند.

رحمان بردی آخوند محمدی در سخنان خود با تبریک تولد بانوی بزرگ اسلام و روز زن گفت: بانوان جامعه اسلامی در شئونات زندگی سیده النساء العالمین سرمشق خود قرار دهند.

خبرنگار: عظیم

مطالب مرتبط:

نفوذ و حضور منطقه ای رویای سیاست خارجی

اهداف ترامپ از سفر به عربستان

خودکشی دانش آموز مسلمان انگلیسی

گلوبال ریسرچ: آمریکا و عربستان بر علیه یمن در جنگ

اهل سنت ایران و انتخابات

مولانا عبدالحمید:کاندیداها و طرفداران‌شان از دروغ،

منشا تروریسم درخاورمیانه(بخش اول )

نقش صوفیان در گسترش اسلام در هند

ایوانکای سعودی

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز