b_0_0_0_10_images_IMG18453749.jpg

اساس نیوز ؛ خطيب نماز جمعه اهل سنت شهر بستك بر مواظبت مستمر از فرزندان در برابر آسیب های اجتماعی تاکید کرد و این اقدام را سبب کاهش معضلات جامعه برشمرد و ارتباط دختر و پسر را از مسائلی دانست که نباید از کنترل والدین خارج شود.


شیخ محمد بویه، خطيب نماز جمعه اهل سنت شهر بستك در خطبه های نماز جمعه گفت: یکی از اساسی ترین نیازهای انسان، ارتباط و تعامل با یکدیگر است که برای توسعه کارها و پیشرفت در زندگی نیازمند تعامل و ارتباط است.


وی افزود: انسان از طریق ارتباط با دیگران، از زندگی لذت بیشتری می برد و خداوند شهوت را در وجود انسان قرار داده است که آن نیز نیازمند ارتباط درست است.


خطيب نماز جمعه اهل سنت شهر بستك با مخاطب قرار دادن پسران و دختران جوان و همچنین والدین آنها بر مواظبت مداوم و مستمر از فرزندان تاکید کرد و این اقدام را سبب رشد مثبت و کاهش معضلات جامعه برشمرد.


وی بیان کرد: ارتباط دختر و پسر از مسائلی است که نباید از کنترل والدین خارج شود زیرا آسیب های آن به خود و جامعه باز می گردد و مشکلاتش بسیار و افکار را نیز تا آخر عمر درگیر می کند.


شیخ بویه تاکید کرد: انسان برای برقراری ارتباط نیازمند انگیزه است و این انگیزه نباید سبب سوء استفاده شود و صحیح ترین ارتباط و انگیزه، ازدواج است که آن هم با آداب و رسوم خاص انجام می شود.

مطالب مرتبط:

چهره یک زن رنگین‌پوست بر "سکه آزادی" در آمریکا

افزایش تدابیر امنیتی در زندانهای ترکیه

تمرینات نظامی رژیم صهیونیستی در منطقه النقب

مسجد سری داعش در ترکیه برای جذب تروریست‌ها

مقامات آمریکایی:ایران درصدد برگزاری یک مانور بزرگ

آغاز سال تحصیلی جدید طلاب حوزه علیمه چنارلی +تصاوی

بیل گیتس بزرگترین تهدیدهای جهان در 10 سال آینده را

آفریقایی تباران اسرائیل در اعتراض به نژاد پرستی ص

معلم: متجاوزان به سوریه با تابوت بر خواهند گشت

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات