b_0_0_0_10_images_photo_20171118_224654.jpg

اساس نیوز: امام جمعه اهل سنت بخش اسالم در نماز جمعه این هفته مسجد فاروق اعظم بخش اسالم مردم و نمازگزاران را به کمک و یاری رساندن به نیازمندان و زلزله زدگان دعوت کرد و از مردم خواست برای اهداء هر کمکی چه نقدی و چه غیر نقدی بشتابند.


افندی تاج ‌الدین برزکوهی با بیان اینکه، خداوند نیکوکاران را مورد مغفرت خود قرار می دهد، افزود: ملت شریف ایران اسلامی فرمان خداوند متعال مبنی بر کمک و یاری رساندن به هم نوعان خود را اطاعت کرده اند و به یاری مردم زلزله زده استان کرمانشاه می شتابند.
وی ضمن تقدیر و تشکر از کمک های مردم منطقه به زلزله زدگان گفت: ماه صفر ماه نیکی کردن و کمک به نیازمندان است و در این ماه فرصت داریم از گناهان خود توبه کنیم و به سوی پروردگار متعال بازگردیم تا مورد مهر و محبت و توجه خداوند منان قرار گیریم.
امام جمعه اهل سنت بخش اسالم اظهار نمود: اگر مومنان در مواقع نیاز به برادران و خواهران خود یاری رسانند خداوند نیز در مواقعی که در دنیا و آخرت آنان را خطری تهدید کند از عذاب سخت، نجات خواهد داد.
افندی تاج ‌الدین برزکوهی با بیان اینکه باید از راه و روش زندگی بزرگان دین الگو بگیریم، گفت: بزرگان ما نگاه ویژه ای به گره گشایی از کار نیازمندان داشته اند و ما نیز باید به نیازمندان و زلزله زدگان کمک کنیم تا خداوند ما را یاری نماید.
وی با تاکید براینکه، امروز کمک به زلزله زدگان در اولویت کارهای خیر قرار دارد، افزود: از خداوند متعال خواستارم که اموال همه نیکوکاران را که در این مسیر خرج کرده اند برکت دهد و آنان را مورد رحمت خود قرار دهد.
خبرنگار: عظیم

مطالب مرتبط:

آمریکاییها درافغانستان گرفتارشده اند

سیامند رحمان وزنه بردار اهل سنت کرد، نامزد بهترین

کشته شدن خواننده رپ آلمانی عضو داعش در سوریه

شروط مسعود بارزانی برای به تعویق انداختن همه پرسی

رودخانه ای در کانادا ظرف چند روز ناپدید شد/تصاویر

راه اندازی وب سایتی در امریکا به منظور مقابله با ا

اظهارات شیخ عبدالرحمان سدیس امام جمعه مکه در رابطه

ترکمنستان ساختارهای فنی و رفاهی نیروهای مرزبانی را

ثروت میلیونی کسب شده از طریق بیت کوین صرف امور خیر

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز