b_0_0_0_10_images_02738096896383.jpg

اساس نیوز ؛ امام جمعه پاوه و جمعی از روحانيون اهل سنت كرمانشاه و كردستان با حضور در مناطق زلزله زده در شهرهای ازگله، ثلاث باباجانی، سرپل ذهاب، قصر شيرين و روستاهای اين مناطق با افراد آسيب ديده ابراز هم دردی كردند.


ماموستا قادر قادری در جمع مردم شهر ازگله كه در مركز آسيب های زلزله ديشب قرار دارد با اعلام هم دردی همه مردم ايران با خانواده های داغدار سانحه ديدگان اظهار كرد: مشيت الهی بر اين امر بوده و بايد در همه حال ايمان و توكل خويش را به خداوند متعال حفظ و تقويت نماييم.


مردم شهر ازگله نيز در اين ديدار خواستار كمك رسانی به بازماندگان شدند و خواستار پيگيری سريع مسئولان برای رفع نياز فوری خانواده های آسيب ديده به آب شرب و مواد غذايی و وسائل گرمايشی شدند.


كاروان روحانيون اهل سنت در ادامه اين بازديد با حضور در مسجد شهر ازگله همراه مردم و روحانيون نماز جماعت را به امامت ماموستا قادری اقامه كردند و روانه روستاهای اطراف اين شهر شدند و در هر كدام از اين روستا نماز ميت را برای افراد متوفی اقامه كرده و به بازماندگان دلداری می دادند.


گفتنی است علاوه بر حضور گسترده جوانان و بزرگان طوائف اهل سنت كه از نخستين ساعات وقوع زلزله در مناطق آسيب ديده حضور دارند روحانيون و ماموستاهای اهل سنت نيز در تقويت روحيه مردم آسيب ديده و كمك به امورات دينی آن ها نقش مهمی را ايفا كرده اند.

مطالب مرتبط:

بنده احسان رب متعال باشیم

 

نویسنده سعودی: داعش در بین ما است

سرکرده داعش در موصل است

روسیه ادعاهای آمریکا درباره سوریه را رد کرد

درگیری داعش و طالبان برای دریافت وجوهات شرعی در اف

ساخت مسجد جدید بوسنیایی‌ها در «آیووا»

وعده نامزد انتخابات آمریکا به پایان اسلام هراسی در

دخنر زیبای روس تک تیراندار داعش

فروش برهنه زنان ایزدی بوسیله داعش

ن

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات