b_0_0_0_10_images_13111546315659079764.jpg

اساس نیوز : امام جمعه مسجد جامع توحیدیه اهل سنت خاش با اشاره به اینکه ملت ایران در عرصه مقابله با ظالمان تاریخی پرافتخار دارند گفت: سیزده آبان ماه روز اتحاد یکپارچه و همدلی ملت ایران خواهد بود و روحیه استکبارستیزی ملت سرافراز ما به دنیا باید نشان داده شود.

به گزارش اساس نیوز مولوي محمدعلي شهنوازي، امام جمعه اهل سنت خاش در خطبه هاي نمازجمعه اين هفته شهرستان خاش، اظهار داشت: ترامپ با زبان زور و تهدید و فشار و تحریم نمی تواند ملتهای شجاع و عدالت خواه دنیا را زانو در بیاورد و ملت ایران در تاریخ پر افتخار خود نشان داده اند دارای فرهنگی غنی و عزتمند هستند و در مقابل ظالمان و مستکبران با قوت و شهامت ایستاده اند.

مولوی شهنوازی ادامه داد: ملت ایران پایدار اسلام و انقلاب هستند و با داشتن یک رهبر قوی و شجاع در صف مقابله با مستکبران شجاعانه در صحنه حاضر می شوند.

مولوی شهنوازی گفت: تاریخ ایران نشان داده که اصالت و غیرت ایرانی ها سرشار از مبارزه طلبی و ایستادگی با ظلم ظالمان بوده و این مسیر تا رسیدن به حق و حقوق واقعی آنها ادامه دارد.

وی به 13 آبان روز دانش‌آموز اشاره و تصریح کرد: همان‌طور که در 40 سال گذشته از برنامه های مختلف جواب زیاده‌ گویی دشمن را دادیم در این روز نیز باید با حضور باشکوه  وپررنگ خود در یوم‌الله روز 13 آبان  به استکبار جهانی و سخنان اخیر ترامپ مواضع صریح و رسمی خود را اعلام کنیم.

مطالب مرتبط:

سازهای ناکوک نوای همدلی

رهبر القاعده در استان «لحج» به دست ارتش ملی یمن کش

انتقال حجاج ازاستان های زاهدان ،گرگان، کرمانشاه، ت

مرکل اجازه حمله به سوریه را صادر کرد

سرگئی ریابکوف:صبر روسیه در برابر آمریکا تمام شده ا

در هر ساعت، یک دانش آموز خودکشی می کند ؟!

تاکیدرئیس جمهور بر استفاده از ظرفیت های فکری اهل س

رژیم صهیونیستی 85 درصد از اراضی تاریخی فلسطین را م

پیام تسلیت مولوی عبدالباری صالحی به مناسبت ترور مو

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات