b_0_0_0_10_images_n8261294971771215.jpg

اساس نیوز : ماموستا اسماعیلی، امام جمعه موقت مهاباد در خطبه های نماز جمعه اظهار داشت: سیاستمداران آمریکایی هرگزنخواستند با صداقت و راستی با ایران رفتار کنند و همواره به دنبال منافع خود بوده اند.

به گزارش اساس نیوز، ماموستا اسماعیلی، امام جمعه موقت مهاباد در خطبه های نماز جمعه اظهار داشت: سیاستمداران آمریکایی هرگز نخواستند با صداقت و راستی با ایران رفتار کنند و همواره به دنبال منافع خود بوده اند.

وی گفت: آمریکا هرگزقابل اعتماد نبوده وتا کنون با راستی و درستی با کشورما رفتارنکرده است.

ماموستا اسماعیلی با اشاره به بیانات اخیرمقام معظم رهبری درخصوص لزوم رسیدگی به اقتصاد و معیشت مردم افزود: همه باید تلاش کنیم اقتصاد کشور وابسته به فروش نفت نباشد و برای شکوفایی اقتصاد در مسیرهای جدیدی حرکت کنیم.

امام جمعه موقت مهاباد در بخش دیگری از سخنان خود به نابودی گروهگ تکفیری تروریستی داعش در سوریه و عراق اشاره کرد و تصریح کرد: باید با تربیت صحیح اسلامی با تفکر داعشی مبارزه کنیم.

وی افزود: باید آگاه باشیم و تلاش کنیم که فکر داعش در میان مسلمانان به ویژه جوانان نفوذ پیدا نکند و وظیفه علمای اسلام در این شرایط حساس این است که خانواده ها را از فکر داعشی محفوظ دارند.

وی بیان کرد: مقام معظم رهبری مخالفت کشورهای استکباری با قدرت نظامی ایران را در راستای مقابله با اقتدار دفاعی کشور دانستند و فرمودند که امروز باید این آرامش و عزت کشور بیش از پیش ارج نهاده شود.

اسماعیلی خاطرنشان کرد: رفتارهای رئیس‌ جمهور آمریکا به دور از عرف می باشد و این موجود سرکش سبب شده تا مردم در نظرسنجی‌های اخیری که در کشور آمریکا برگزار شده وی را بی‌لیاقت برای ادامه تصدی پست ریاست جمهوری تشخیص دهند.

وی تصریح کرد: ضروری است که وابستگی اقتصاد کشور به نفت تا حد لزوم کاهش یابد و با اصل قرار گرفتن سیاست‌های اقتصادی زمینه‌های اقتدار اقتصادی کشور فراهم شود

مطالب مرتبط:

زندگی با پهپادها: کودکان افغانی از آسمان می ترسند

مولانا گرگیج :تلاش های ما برای ایجاد وحدت باید بر

دستگیری یک عضو انتحاری داعش در ترکیه

درخواست پادشاه عربستان برای بیعت با پسرش در مکه

۶۰ روز زندان مجازات فرستادن «صلوات»

پایگاه هوایی آمریکا در قرقیزستان تهدیدی برای امنیت

اعزام تفنگداران دریایی انگلیس به خلیج فارس

 

دادگاه نظامی مصر يوسف القرضاوی را به حبس ابد محکوم

کاهش 82 درصدی اسلام هراسی در فرانسه

ا

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات