b_0_0_0_10_images_n8261294971771215.jpg

اساس نیوز : ماموستا اسماعیلی، امام جمعه موقت مهاباد در خطبه های نماز جمعه اظهار داشت: سیاستمداران آمریکایی هرگزنخواستند با صداقت و راستی با ایران رفتار کنند و همواره به دنبال منافع خود بوده اند.

به گزارش اساس نیوز، ماموستا اسماعیلی، امام جمعه موقت مهاباد در خطبه های نماز جمعه اظهار داشت: سیاستمداران آمریکایی هرگز نخواستند با صداقت و راستی با ایران رفتار کنند و همواره به دنبال منافع خود بوده اند.

وی گفت: آمریکا هرگزقابل اعتماد نبوده وتا کنون با راستی و درستی با کشورما رفتارنکرده است.

ماموستا اسماعیلی با اشاره به بیانات اخیرمقام معظم رهبری درخصوص لزوم رسیدگی به اقتصاد و معیشت مردم افزود: همه باید تلاش کنیم اقتصاد کشور وابسته به فروش نفت نباشد و برای شکوفایی اقتصاد در مسیرهای جدیدی حرکت کنیم.

امام جمعه موقت مهاباد در بخش دیگری از سخنان خود به نابودی گروهگ تکفیری تروریستی داعش در سوریه و عراق اشاره کرد و تصریح کرد: باید با تربیت صحیح اسلامی با تفکر داعشی مبارزه کنیم.

وی افزود: باید آگاه باشیم و تلاش کنیم که فکر داعش در میان مسلمانان به ویژه جوانان نفوذ پیدا نکند و وظیفه علمای اسلام در این شرایط حساس این است که خانواده ها را از فکر داعشی محفوظ دارند.

وی بیان کرد: مقام معظم رهبری مخالفت کشورهای استکباری با قدرت نظامی ایران را در راستای مقابله با اقتدار دفاعی کشور دانستند و فرمودند که امروز باید این آرامش و عزت کشور بیش از پیش ارج نهاده شود.

اسماعیلی خاطرنشان کرد: رفتارهای رئیس‌ جمهور آمریکا به دور از عرف می باشد و این موجود سرکش سبب شده تا مردم در نظرسنجی‌های اخیری که در کشور آمریکا برگزار شده وی را بی‌لیاقت برای ادامه تصدی پست ریاست جمهوری تشخیص دهند.

وی تصریح کرد: ضروری است که وابستگی اقتصاد کشور به نفت تا حد لزوم کاهش یابد و با اصل قرار گرفتن سیاست‌های اقتصادی زمینه‌های اقتدار اقتصادی کشور فراهم شود

مطالب مرتبط:

بیش از ۱۲۰۰ مدیر دولتی، ۷۵ سفیر و ۱۰۰ شهردار برکنا

سفر مسئولین بلندپایه اقلیم کردستان عراق به اسرائیل

کارتر: ابوبکر البغدادی روزهای آخرش را سپری می‌کند

جنجال مسلمان شدن هنرپیشه مشهور روس میان کاربران ای

یک اهل سنت کرد مسن ترین ایرانی ثبت شده در طرح سرشم

پاکسازی سرت از داعش

ن

شهر"هرر" چهارمین شهر مقدس اسلام و شهر اولیاء

محدودیت‌های تازه ائتلاف احزاب بزرگ آلمان برای پذیر

دیدار دوباره خانواده فلسطینی در سرزمین وحی پس از 1

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات