b_300_300_16777215_10_images_photo_20171005_084131.jpg

اساس نیوز: مدرس حوزه علمیه خواهران ام الابرار آق قلا گفت: بانوان امت اسلامی با الهام گرفتن از الگوهای اسلامی و دینی در تربیت فرزندان صالح و شایسته کوشا هستند.آسیه میرزاعلی در آئین افتتاح فاز نخست دارالقرآن ام الابرار خواهران آق قلا، افزود: بانوان امت اسلامی پیرو رسول الله (ص) هستند و همانگونه که در عرصه های مختلف جامعه حضور دارند، عفت، پاک دامنی، عزت و شجاعت خودشان را حفظ کنند.


وی با اشاره به ایام ماه محرم گفت: امام حسین (ع) مظلومانه در روز عاشورا به شهادت رسید و ماه محرم گر چه ماه غصه و ماتم است ولی برای امام حسین (ع) که از جان و مال گذشت مایه سعادت و خوشبختی است.
مدرس حوزه علمیه خواهران ام الابرار آق قلا افزود: امام حسین (ع) در راه گذشت و فداکاری به درجه شهادت نائل گشت و هرگز تن به ذلت نداد.


این بانوی قرآنی ترکمن در ادامه سخنانش گفت: خودشناسی مهم ترین عامل کسب سعادت، خوشبختی و آرامش است و تفکر در خود و جهان خلقت بهترین راه درمان بیماری هایی است که می خواهند انسان را مغلوب خود سازند.


آسیه میرزاعلی با بیان اینکه، انسان با شناخت خویش می تواند برتهدیدات و خطرات غلبه کند، خاطر نشان کرد: انسان مومن معتقد است که بعد از هر مشکلی، سهل و آسانی در راه بوده و سعادت واقعی در انتظار مومنان است.


مدرس حوزه علمیه خواهران ام الابرار آق قلا با تاکید براینکه، همه مومنان خواهان سعادت این دنیا و آخرت هستند، افزود: قدرت ایمان ما را به نور و روشنایی هدایت می کند تا سعادت دنیوی و اخروی نصیب گردد.
وی با بیان اینکه، خداوند در قرآن کریم همواره مسلمانان را به اتحاد و همدلی دعوت می کند، افزود: وحدت و همدلی رمز پیروزی مسلمانان است و امت اسلامی با حفظ انسجام و همبستگی می توانند موانع را از پیش رو بردارند.


لازم به ذکر است، درپایان این آئین که با دعای خیر بانوان مومن قرآنی بهمراه بود، کلاس های تفسیر، احکام و قرآن بانوان در قالب فاز نخست حوزه علمیه خواهران ام الابرار آق قلا به بهره برداری رسید.


خبرنگار: عظیم

مطالب مرتبط:

رهبر جبهه ملی فرانسه به دلیل انتشار عکس‌های داعش ت

آمادگی مردم گوام برای حمله احتمالی کره شمالی

مغرب نیروهای خود را از یمن خارج کرد

ربوده شدن یک کارمند زن سازمان ملل متحد در شهر کابل

داعش در پوشش مهاجر تروریست به اروپا می فرستد

م

هلاکت سه تروریست داعشی به دست ارتش فیلیپین

با حضور نمایندگانی از ۷۰ کشور جهان؛ پاریس امروز م

سیگنال جنگ از طرف روسیه

ا

اخراج دانشجویان محجبه از دانشگاه اسلامی ازبکستان

 

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات