b_300_300_16777215_10_images_photo_20171005_084131.jpg

اساس نیوز: مدرس حوزه علمیه خواهران ام الابرار آق قلا گفت: بانوان امت اسلامی با الهام گرفتن از الگوهای اسلامی و دینی در تربیت فرزندان صالح و شایسته کوشا هستند.آسیه میرزاعلی در آئین افتتاح فاز نخست دارالقرآن ام الابرار خواهران آق قلا، افزود: بانوان امت اسلامی پیرو رسول الله (ص) هستند و همانگونه که در عرصه های مختلف جامعه حضور دارند، عفت، پاک دامنی، عزت و شجاعت خودشان را حفظ کنند.


وی با اشاره به ایام ماه محرم گفت: امام حسین (ع) مظلومانه در روز عاشورا به شهادت رسید و ماه محرم گر چه ماه غصه و ماتم است ولی برای امام حسین (ع) که از جان و مال گذشت مایه سعادت و خوشبختی است.
مدرس حوزه علمیه خواهران ام الابرار آق قلا افزود: امام حسین (ع) در راه گذشت و فداکاری به درجه شهادت نائل گشت و هرگز تن به ذلت نداد.


این بانوی قرآنی ترکمن در ادامه سخنانش گفت: خودشناسی مهم ترین عامل کسب سعادت، خوشبختی و آرامش است و تفکر در خود و جهان خلقت بهترین راه درمان بیماری هایی است که می خواهند انسان را مغلوب خود سازند.


آسیه میرزاعلی با بیان اینکه، انسان با شناخت خویش می تواند برتهدیدات و خطرات غلبه کند، خاطر نشان کرد: انسان مومن معتقد است که بعد از هر مشکلی، سهل و آسانی در راه بوده و سعادت واقعی در انتظار مومنان است.


مدرس حوزه علمیه خواهران ام الابرار آق قلا با تاکید براینکه، همه مومنان خواهان سعادت این دنیا و آخرت هستند، افزود: قدرت ایمان ما را به نور و روشنایی هدایت می کند تا سعادت دنیوی و اخروی نصیب گردد.
وی با بیان اینکه، خداوند در قرآن کریم همواره مسلمانان را به اتحاد و همدلی دعوت می کند، افزود: وحدت و همدلی رمز پیروزی مسلمانان است و امت اسلامی با حفظ انسجام و همبستگی می توانند موانع را از پیش رو بردارند.


لازم به ذکر است، درپایان این آئین که با دعای خیر بانوان مومن قرآنی بهمراه بود، کلاس های تفسیر، احکام و قرآن بانوان در قالب فاز نخست حوزه علمیه خواهران ام الابرار آق قلا به بهره برداری رسید.


خبرنگار: عظیم

مطالب مرتبط:

نماینده اهل سنت: شبکه‌های تندرو به اسم شیعه و سنی

تهاجم نظامی منطق قرون وسطایی‌ست

نيروهای ویژه ترکيه مانع کودتای سياسی عربستان در قط

هدف فتنه گران تخریب دین بود

ولادیمیر پوتین : اینجا عروس نیست که دلسرد و مایوس

شهردار نیویورک: نیویورک از طرح ثبت نام مسلمانان شک

ا

رودررویی گروههای تروریستی در سوریه

گ

پولدارترین نامزد انتخابات ریاست جمهوری/ اطلاعات در

کره شمالی سه موشک‌ بالستیک دیگر شلیک کرد

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز