b_300_300_16777215_10_images_photo_20171005_084131.jpg

اساس نیوز: مدرس حوزه علمیه خواهران ام الابرار آق قلا گفت: بانوان امت اسلامی با الهام گرفتن از الگوهای اسلامی و دینی در تربیت فرزندان صالح و شایسته کوشا هستند.آسیه میرزاعلی در آئین افتتاح فاز نخست دارالقرآن ام الابرار خواهران آق قلا، افزود: بانوان امت اسلامی پیرو رسول الله (ص) هستند و همانگونه که در عرصه های مختلف جامعه حضور دارند، عفت، پاک دامنی، عزت و شجاعت خودشان را حفظ کنند.


وی با اشاره به ایام ماه محرم گفت: امام حسین (ع) مظلومانه در روز عاشورا به شهادت رسید و ماه محرم گر چه ماه غصه و ماتم است ولی برای امام حسین (ع) که از جان و مال گذشت مایه سعادت و خوشبختی است.
مدرس حوزه علمیه خواهران ام الابرار آق قلا افزود: امام حسین (ع) در راه گذشت و فداکاری به درجه شهادت نائل گشت و هرگز تن به ذلت نداد.


این بانوی قرآنی ترکمن در ادامه سخنانش گفت: خودشناسی مهم ترین عامل کسب سعادت، خوشبختی و آرامش است و تفکر در خود و جهان خلقت بهترین راه درمان بیماری هایی است که می خواهند انسان را مغلوب خود سازند.


آسیه میرزاعلی با بیان اینکه، انسان با شناخت خویش می تواند برتهدیدات و خطرات غلبه کند، خاطر نشان کرد: انسان مومن معتقد است که بعد از هر مشکلی، سهل و آسانی در راه بوده و سعادت واقعی در انتظار مومنان است.


مدرس حوزه علمیه خواهران ام الابرار آق قلا با تاکید براینکه، همه مومنان خواهان سعادت این دنیا و آخرت هستند، افزود: قدرت ایمان ما را به نور و روشنایی هدایت می کند تا سعادت دنیوی و اخروی نصیب گردد.
وی با بیان اینکه، خداوند در قرآن کریم همواره مسلمانان را به اتحاد و همدلی دعوت می کند، افزود: وحدت و همدلی رمز پیروزی مسلمانان است و امت اسلامی با حفظ انسجام و همبستگی می توانند موانع را از پیش رو بردارند.


لازم به ذکر است، درپایان این آئین که با دعای خیر بانوان مومن قرآنی بهمراه بود، کلاس های تفسیر، احکام و قرآن بانوان در قالب فاز نخست حوزه علمیه خواهران ام الابرار آق قلا به بهره برداری رسید.


خبرنگار: عظیم

مطالب مرتبط:

بازداشتی که هر ساعت 25 میلیون دلار هزینه دارد/ عکس

عبدالرحمان آخوند کر: وحدت مسلمانان نباید مربوط به

اف 35 امریکایی یا سوخوی 35 روسی

برنامه آمریکا برای دستگیری هالیوودی ابوبکر البغداد

وقتی قبر را باز کرد از ترس فرار کرد!!!

شیخ علی سلمان از زندان خواهان ادامه جنبش مسالمت آم

ش

سخنرانی خداحافظی رهبر داعش

 

مولانا عبدالحمید:ما ایران را خانه خود و دفاع ازآن

برگزاری مسابقات قرآن ویژه طلاب و روحانیان اهل سنت

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز