b_0_0_0_10_images_photo_20170924_094119.jpg

اساس نیوز: عبدالله آخوند سن سبلی در نماز جمعه 31 شهریور 96 روستای پیرواش گفت:  هشت سال دفاع مقدس سند افتخار ملت ایران و خانواده‌های شهدا بوده که باید قدردان آن بوده و آن را ارج نهیم تا این فرهنگ تا ابد زنده بماند.

وی گفت: امروز امنیت و اقتدار امروز کشورمان در سایه دفاع مقدس به دست آمده و همه ما مدیون رزمندگان هشت سال دفاع مقدس هستیم.

امام جمعه اهل سنت پیرواش در ادامه سخنان خود، تربیت فرزندان صالح را از اولویتهای اصلی در تشکیل خانواده عنوان کرد و افزود: اولویت اصلی و مهم‌تر این نقش‌آفرینی در تشکیل خانواده و تربیت فرزندان صالح و مومن است.

عبدالله آخوند سن سبلی نقش زنان را در تربیت فرزندان صالح بسیار حائز اهمیت دانست و خاطر نشان کرد: خانواده ها  نقش بسیار مهمی در تربیت نسلی صالح و مومن دارند تا با الویت قرار دادن آموزه های دینی در راه پیشبرد و موفقیت کشور تلاش کنند.

این امام جمعه ترکمن در ادامه اظهار کرد: چنانچه در خانواده‌ای آموزه‌های دینی حکم‌فرما باشد و بر اساس دستورات دین عمل و حلال و حرام را رعایت شود، فرزندان صالح تربیت می‌شوند.

امام جمعه پیرواش، از دیگر راه های تربیت اجتماعی فرزندان را فراهم کردن زمینه پذیرش مسئولیت های اجتماعی و نقش آفرینی آنان در جامعه، عنوان کرد.

عبدالله آخوند سن سبلی افزود: تعلیم و تربیت کودکان و نوجوانان از دیرباز در فرهنگ دینی و ملی ما واجد والاترین جایگاه بوده و در جهان معاصر هم آموزش و پرورش به‌عنوان عامل تولید سرمایه‌های ارزشمند انسانی است.

وی در ادامه اظهار نمود: معلمین باید شوق یادگیری را ایجاد نمایند و این خود دانش آموزان هستند که  باید صحنه گردان میدان یادگیری بوده و حضوری اثر بخش در کلاس درس داشته باشند .

وی با بیان اینکه، نسل جدید و دانش آموزان آینده ‌سازان ایران اسلامی هستند، اظهار کرد: آغاز سال تحصیلی فصل جدیدی از زندگی برای یک جامعه است و هرنقطه ای از دنیا که سال تحصیلی در آن آغاز می شود، به استقبال فصلی نو می رود.

خبرنگار: عظیم

مطالب مرتبط:

حمله موشکی از خاک مصر به بندر ایلات در فلسطین اشغا

تعیین روزعید فطر در قرقیزستان، ازبکستان و قزاقستان

رئیس جمهور رژیم صهیونیستی:امنیت اسرائیل پیچیده و ر

آمریکا در سوریه پایگاه نظامی ایجاد کرده است

ا

داعش و زمینه های حضور در آسیای مرکزی

جدا شده آلمانی :داعش با اسلام ارتباطی ندارد

ارتش آمریکا عملیات خروج از عراق را آغاز کرد

حاج بهرام گلدی آخوند نبوی نژاد برضرورت صدقه تاکید

نماینده اهل سنت :17 خرداد روز ملی همبستگی علیه ترو

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز