ادامه مطلب...

اساس نیوز:شیخ‌الاسلام مولانا عبدالحمید در آیین افتتاحیه‌ی بیست‌وسومین مجمع فقه اسلامی اهل‌سنت ایران، ضمن خوشامدگویی به مهمانان و مفتیان شرکت‌کننده در این مجمع، پاسخگویی به مسائل جدید را نوعی جهاد در راه خدا توصیف کرده و بر لزوم اولویت‌دادن به این مسائل تأکید کردند.

ادامه مطلب...

اساس نیوز ، مولوی عبدالمالک ملکی پور ،  ضمن محکوم کردن اقدام ترامپ در به رسمیت شمردن قدس شریف به عنوان پایتخت رژیم اشغالگر قدس اظهار داشت: بدون شک امروز بهترین پاسخ کشورهای اسلامی به این اقدام خصمانه آمریکا اتحاد است.

ادامه مطلب...

اساس نیوز: مدیر حوزه علمیه اهل سنت فاروقیه سقر یلقی آق قلا  گفت: ملت ایران طرفدار مظلوم است و هیچ مسلمان و آزاده‌ای، اسرائیل را به رسمیت نمی‌شناسد و باید همه بپاخیزیم و اسرائیل را نابود کنیم چونکه هیچ ملت آزاده‌ای با دولت کودک‌کش صهیونیستی کنار نمی‌آید.

ادامه مطلب...

اساس نیوز: امام جمعه روستای ینقاق گالیکش:  امت اسلامی و مردم فلسطین با حفظ وحدت و همدلی قدرت واحدی در برابر دشمن صهیونیستی شوند.

ادامه مطلب...

اساس نیوز: امام جمعه شهر مرزی اینچه برون استان گلستان گفت: ضروری است امت اسلامی در این روزهای مبارک ولادت با سعادت پیامبر اعظم (ص) با حفظ اتحاد و انسجام خود مانع تحقق رویاهای استکبار جهانی در قبال فلسطین شوند.

ادامه مطلب...

اساس نیوز: مدرس حوزه علمیه خواهران ام الابرار آق قلا گفت: عشق و محبت واقعی به رسول الله (ص) نجات بخش مسلمان خواهد بود.

ادامه مطلب...

اساس نیوز ، مولوی عبدالصمد ساداتی امام جمعه اهل سنت شهرستان سراوان ضمن محکوم کردن اقدام آمریکا در به رسمیت شناختن قدس اشغالی به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی اظهار داشت: این اقدام مانع تحقق صلح در منطقه می شود و آمریکا بار دیگر به دنبال ایجاد تنش در منطقه است.

ادامه مطلب...

اساس نیوز ، مولوی عبدالصمد کریم زایی امام جمعه اهل سنت شهرستان ایرانشهر با اشاره به سخنان رئیس جمهور آمریکا در مورد انتقال سفارتخانه این کشور از تل آویو به بیت المقدس و اعلام بیت المقدس به عنوان پایتخت رژیم جعلی صهیونیستی اظهار داشت: زمان آن رسیده که همه مسلمانان با وحدت، انسجام و یکپارچگی خود به این اقدام نابخردانه ترامپ احمق و نادان واکنش نشان داده و آن را محکوم کنند.

ادامه مطلب...

اساس نیوز ، حاج خال محمدآخوند سرفراز ، اظهار کرد: کفر و ذلت زمانی برای مسلمانان اتفاق می افتد که در بین مسلمانان دو دستگی وجود داشته باشد و مسلمانان به کفار اعتماد کنند.

ادامه مطلب...

انا لله و انا الیه راجعون

اساس نیوز: عالم شاخص اهل سنت، جناب مولانا غلام احمد علی بائی، امام جمعه اهل سنت مشهد ریزه، مدیر حوزه های علمیه انوارالعلوم خیرآباد و دارالعلوم اسلامی ریزه به لقاء حق شتافت.

نظرسنجی

آیا با راه اندازی شبکه ماهواره ای اهل سنت ایران در داخل کشور موافق هستید؟
  • رای: 0%
  • رای: 0%
جمع رای:
اولین رای:
آخرین رای:

آخرین خبرهای اهل سنت

کانال تلگرام اساس نیوز