ادامه مطلب...

اساس نیوز: مولوی حسن سرکوهی امام جمعه اهل سنت مسجد جامع توحید مهرآباد درسخنرانی پیش از خطبه نماز جمعه روز 4 اسفند ماه، به بیان راهکارهای رسیدن به  سعادت و خوشبختی در دنیا و آخرت از دیدگاه قرآن کریم و فرمایشات نبی مکرم اسلام پرداخت.

ادامه مطلب...

اساس نیوز: مولانا سید عبدالصمد ساداتی در خطبه های نماز جمعه اهلسنت سراوان (4اسفند1396) ؛ تفکر درباره حقیقت زندگی و شناخت عظمت و قدرت الله متعال را انگیزه ای برای انجام عبادات و کارهای نیک و پرهیز از گناه بیان کردند و ادای حق الله و حق الناس را در زندگی دو وظیفه و مسئولیت مهم برشمردند.

ادامه مطلب...

اساس نیوز :خطیب نمازخانه اهل سنت صادقیه تهران در سخنرانی خود در نماز جمعه روز 4 اسفند این نمازخانه به قرائت آیاتی از سوره نازعات به شرح اوصاف بهشتیان و جهنمیان پرداخت .

ادامه مطلب...

اساس نیوز ؛ امام جمعه اهل سنت گنبد کاووس، گفت: مومنین در جهت رعایت و حفظ آموزه ها و سیرت پیامبر اسلام (ص) تلاش کنند.

ادامه مطلب...

اساس نیوز ؛ امام جمعه موقت سنندج گفت: تنها با تكيه بر وحدت می توانيم بر مشكلات غلبه كنيم و تهديدات دشمنان را خنثی كنيم و بايد بدانيم كه اتحاد رمز عزت مسلمانان است.

ادامه مطلب...

اساس نیوز ؛ امام جمعه اهل سنت ایرانشهر گفت: وحدت، قوی‌ترین عامل توانمندی و اقتدار امت اسلام در مقابل توطئه‌های دشمنان و استعمارگران است.

ادامه مطلب...

اساس نیوز: مولوی نیکخوی در مراسم نماز جمعه اهل سنت خواف: در بسیاری از کتب معتبر تاریخی این مسئله واضح است که بین صحابه و اهل بیت(رض) هم رابطه قومی بوده و هم از یکدیگر - در زندگی و بعد از موت - تعریف و تمجید کرده‌اند.

ادامه مطلب...

اساس نیوز: خطیب جمعه پاوه در خطبه های امروز نماز جمعه پاوه با اشاره به اغتشاشات اخیر تهران به تمجید حرکت پسندیده مأموران نیروی انتظامی و بسیجیان حاضر در برخورد با اخلالگران نظم و امنیت در تهران پرداختند و گفتند: نباید اقدام انسانی نیروهای انتظامی و بسیج را در حوادث اخیر فراموش کنیم؛ آنها حتی در لحظه‌ای که شاهد شهادت چند نفر از نیروهایشان بودند، به روی یک نفر اسلحه نکشیدند.

ادامه مطلب...

اساس نیوز: مولوی امرالله قادری خطیب نماز جمعه مسجد جامع اهل سنت سنگان در بیانات اخیر خود مسئله حق الناس را مورد توجه قرار داد.  

ادامه مطلب...

اساس نیوز:مولانا توکلی خطیب جمعه اهل سنت شهرستان تایباد در روز 27 بهمن ماه در جمع نمازگزاران مسجد جامع احناف تایباد با بیان اینکه پیامبر بزرگوار اسلام، نماد رحمت و مهرورزی نسبت به امت و بندگان خدای تعالی است، افزودند: چندین خطبه درباره اخلاق اسلامی صحبت کردیم و گفتیم باید پیامبر بزرگوار اسلام ص را سمبل خود قرار دهیم.

آخرین خبرهای اهل سنت

کانال تلگرام اساس نیوز