ادامه مطلب...

اساس نیوز : آیین جشن تکلیف دانش آموز دختر دبستان حجاب شهر پاوه با حضور حاج ماموستا ملا قادر قادری امام جمعه پاوه برگزار شد.

ادامه مطلب...

اساس نیوز : مولوی عبدالواحد مومنی(علی‌بایی) ، اسلام دین رحمت و مهربانی است و این دین آسمانی، برای خوشبختی بشریت آمده است. اسلام آمد تا مردم را از عبادت بت‌ها به عبادت الله فرا خواند.

ادامه مطلب...

اساس نیوز: بیست و دومین جشن فارغ التحصیلی طلاب مدرسه علوم دینی ربانیه چتارلی صبح روز پنج شنبه پنجم اردیبهشت در محوطه این مدرسه برگزار خواهد شد.

ادامه مطلب...

اساس نیوز : نماینده مردم تربت جام تایباد و باخرز در  مجلس شورای اسلامی از ممانعت اصلاح طلب ها برای قرار دادن اهل سنت درلیست انتخاباتی شان خبر داد.

ادامه مطلب...

اساس نیوز  : جلیل رحیمی جهان آبادی، رییس فراکسیون اهل سنت در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه)‌ مجلس شورای اسلامی و در جریان بررسی طرح اصلاح موادی از قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت‌: با این طرح عملا اهل سنت حذف خواهند شد که این به معنای رشد افراط گری و کمک به دشمنان کشور است. اهل سنت مظلوم است، شرافت دارد، هموطن شما است و جانش را برای کشور می‌دهد. پس چرا ما را حذف می کنید؟ من می خواهم به خاطر ایران به پیشنهاد من رای دهید.

ادامه مطلب...

اساس نیوز:مراسم شانزدهمین همایش دانش آموختگی ( دستار بندی) طلاب حوزه علمیه احناف خواف از ساعت ۸ صبح پنج شنبه پنجم اردیبهشت ماه جاری در محل مصلی بزرگ شهر خواف برگزار می شود.

ادامه مطلب...

اساس نیوز : امام جمعه اهل سنت تربت جام گفت: مردم اين شهرستان هفت ميليارد ريال اقلام مورد نياز براي سيلزدگان استان هاي گلستان، لرستان و خوزستان ارسال کرده اند.

ادامه مطلب...
اساس نیوز : اسماعیل آخوند قدیری ، ماه شعبان، ماه رحمت الهی است. فرصتی جهت بهره مندی از فضایل این ماه عظیم  و تقاضای غفو و بخشش درباره گناهانی که هر انسانی ممکن است در طول یکسال مرتکب شده باشد. از این رو شعبان ماهی است که مومنان را بخاطر فضائل و برکاتی که دارد خوشنود می سازد.

ادامه مطلب...

اساس نیوز:  مدرس حوزه علمیه احناف خواف در بیانات نماز جمعه اهل سنت این شهر خاطرنشان کرد: بدانیم باید در مقابل نعمات الهی سپاسگزار باشیم و به آن مغرور نگردیم، زیرا اگر خشم خدا بالا گیرد همه آدم‌ها چه خوب و چه بد را گرفتار می‌سازد.

ادامه مطلب...

اساس نیوز : حاج آخوند عبدالکریم جاور درخطبه نماز جمعه 30 فروردین ماه98  گفت: نیروی زمینی و سربازان گمنام با ایمان و تعهد خود نسبت به نظام و میهن اسلامی در حساس ترین و سرنوشت سازترین دوره ها با جانفشانی، امنیت و آرامش را برای مردم به ارمغان آوردند.

آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز