ادامه مطلب...

اساس نیوز :مولانا محمدحسين گرگيج با صدور بيانيه اي ضمن اظهار تأسف و محكوم كردن ربوده شدن برخي از مرزبانان در سيستان و بلوچستان، از علماء و معتمدين محلي خواستند جهت آزادي فوري و بي قيد و شرط اسيران، اهتمام جدي داشته باشند.

ادامه مطلب...

اساس نیوز :مولانا عبدالحمید امام جمعه اهل سنت زاهدان، باصدور بیانیه ای  ربودن تعدادی از نیروهای هنگ مرزی میرجاوه را محکوم کرد.

ادامه مطلب...

اساس نیوز :امام جمعه اهل سنت پاوه در سخنرانی خود در نماز جمعه این هفته (20 مهر) این شهر ،جایگاه الگو در معارف اسلامی را بسیار ارزشمند توصیف کرد.

ادامه مطلب...

اساس نیوز :امام جمعه اهل سنت شهرستان گنبدکاووس گفت: مومنین با هم برادرند و در امور انسانی، شرعی و اسلامی خود با جدیت رفتار کنیم و نگذاریم برخی اعمال و کردار ما باعث گمراهی،‌ کدورت و دشمنی بین ما مومنین گردد.

ادامه مطلب...

اساس نیوز :مولانا محمدحسین گرگیج با بیان این که ” ما به دنبال وحدت، اتحاد و نزدیک‌شدن به یکدیگر هستیم” ضمن تاکید بر حفظ حرمت مقدسات و شخصیت های مورد احترام ادیان و مذاهب، بار دیگر خواستار مجازات هتاکان به مقدسات مذهبی شدند.

ادامه مطلب...

اساس نیوز : خطیب جمعه اهل سنت شهرستان تایباد در خطبه های این هفته نماز جمعه تایباد با بیان اینکه ما مسلمانان متاسفانه خدا را فقط در سختی ها می شناسیم و به محض اینکه سختی ها برطرف شد، خدا را فراموش می کنیم و به دنبال امورات دنیایی می رویم، اظهار داشتند: پیروزی مسلمانان امروز، باتوسل جستن به صفات خداست که به دست می آید و خدا را باید چنان خواند که زندگی ما رنگ و بویی خدایی بگیرد. پیامبر بزرگوار اسلام ص می فرمایند که همه چیز خود را حتی بند کفش خود را از خداوند بخواهیم.

ادامه مطلب...

اساس نیوز :ائمه جمعه اهل سنت در شهرهای غربی کشور با اشاره به مشکلات اقتصادی در جامعه، برای عبور شرایط کنونی  اهمراهی و همکاری مردم با مسئولان دولتی را لازم دانستند.

ادامه مطلب...

اساس نیوز :امام جمعه اهل سنت مشهد ریزه در مراسم فارغ التحصیلی 15 نفر از طلاب حوزه علمیه انوار العلوم ماخونیک خواستار توجه بیشتر مسئولان به خواسته های اهل سنت شد.

ادامه مطلب...

اساس نیوز:مشاور علمی مفتی مصر با بیان آنکه صدور حکم تکفیر مشروط به محاکمه قضایی است خاطر نشان کرد که فقها هیچگاه نسبت به خروج دیگران از اسلام حکمی صادر نکرده‌اند.

ادامه مطلب...

اساس نیوز ؛ حاج ماموستا ملا قادر قادری در خطبه‌های مورخه (۱۳/ مهرماه/۹۷) که با حضور مردم مؤمن و نمازگزار پاوه برگزار شد، در مقدمۀ سخنان خود گفتند: در این کرۀ خاکی نزدیک به ۷ میلیارد انسان زندگی می کنند که هر کدام دارای قانون و حکومت و برنامه و منهج خاصی هستند و طبیعی است ما مسلمانان هم برای خود برنامه و منهجی مخصوص داریم.

آخرین خبرهای اهل سنت

کانال تلگرام اساس نیوز