ادامه مطلب...

اساس نیوز : خال محمد آخوند سرفراز مدیر حوزه علمیه هدایتی روستای کلاته ابریشم از توابع شهرستان راز و جرگلان در همايش پیشگیری ازآسیب های اجتماعی كه در سالن اجتماعات بخشداری جرگلان در روستاي یکه سعود برگزار گردید، با اشاره به آمار بالای خودکشی در بین زنان ترکمن، بر لزوم تحصیل زنان و آگاهی بخشی آنان تأکید کرد و گفت: دختران و زنان با جدیت به فکر تحصیلات خود باشند.

ادامه مطلب...

اساس نیوز : آخوند عبدالمجید آرمون  امام جمعه اهل سنت ینقاق ، در نماز جمعه تاریخ ۱۹ مهر ماه ۱۳۹۸ در روستای ینقاق شهرستان گالیکش با اشاره به ارزش و جایگاه قرآن کریم، ضمن اشاره به اهمیت قرآن در زندگی انسان ها، گفت: این کتاب آسمانی بهترین راهنمای بشریت بسوی کمال و ضامن سعادت دنیا و آخرت انسان‌ها است.

ادامه مطلب...

اساس نیوز : مولوی سيد احمد عبداللهی امام جمعه اهل سنت اسديه خراسان جنوبی در خطبه های 19مهر98 نمازجمعه اهل سنت اسديه، با اشاره به اینکه اجرای عدالت وظیفه همه افراد است، پیشرفت جامعه، استحکام خانواده، اطاعت پذیری فرزندان و نزول برکات را از مهم ترین ثمرات و نتایج رعایت عدالت در تمام سطوح جامعه بیان نمود.

ادامه مطلب...

اساس نیوز : آخوند حاج محمد جرجانی در نماز جمعه تاریخ ۱۹ مهر ماه ۱۳۹۸ در مصلی اهل سنت شهر تاتار علیا گفت: تربیت فرزند صالح یکی از مهمترین وظیفه والدین است که باید مورد توجه قرار بگیرد و آنها علاوه بر فراهم کردن شرایط مناسب برای رفاه فرزند باید به این امر مهم نیز توجه داشته باشند.

ادامه مطلب...

اساس نیوز : آخوند تاج محمد طعنه در نماز جمعه تاریخ ۱۹ مهر ماه ۱۳۹۸ در مصلی اهل سنت آق قلا گفت: امروز در دنیایی که در آن دختران و پسران خود را شبیه یکدیگر می کنند و دزدی و فساد زیاد شده است، با ایمان رفتن از دنیا خیلی سخت است.

ادامه مطلب...

اساس نیوز : مولوی گل محمد منصوری مدرس حوزه علمیه احناف خواف در مراسم نماز جمعه 19 مهرماه ۱۳۹۸ اهل سنت خواف پس از تلاوت آیه وَمَا أَرْسَلْنَاكَ إِلَّا رَحْمَةً لِلْعَالَمِينَ و حدیث انما بعثت لاتمم مکارم الاخلاق به ایراد سخن پرداخت.

ادامه مطلب...

اساس نیوز : صفرآخوند قزاقی در نماز جمعه تاریخ ۱۹ مهر ماه ۱۳۹۸ در مصلی اهل سنت کلاله با بیان اینکه، زیربنای جامعه بشری از خانواده شروع می شود، گفت: دین مبین اسلام به عنوان مکتبی انسان‌ ساز، بیشترین توجه را به خانواده دارد و این نهاد مقدس را کانون تربیت می‌شمارد.

ادامه مطلب...

اساس نیوز : مولوی غلام نبی توكلی در خطبه های نمازجمعه 19مهر98 در ادامه تشریح اسماء الحسنی، به تشریح نام مبارک العلیم پرداخت و گفت: علم انسان اکتسابی و بسیار محدود است و به اندازه ای که آموخته است می داند اما علم پروردگار عالم، نیاز به آموختن و استاد ندارد، علم او بسیار وسیع و گسترده است. مفسرین العلیم را اینگونه تفسیر کردند که از صیغه های مبالغه است و به معنای شناخت یک شی به حقیقت و واقعیت آن است.

ادامه مطلب...

اساس نیوز: آخوند ناصر پهلوان دوجی در نماز جمعه تاریخ ۱۹ مهر ماه ۱۳۹۸ در مصلی اهل سنت مراوه تپه عمده مسائل طلاق را نشات گرفته از تربیت خانواده ذکر کرد و گفت: بیشتر آسیب های اجتماعی ریشه در خانواده دارد و باید خانواده ها توجه و نظارت بیشتری از جمله ترویج فرهنگ تلاوت قرآن را در خانواده افزایش دهند.

ادامه مطلب...

اساس نیوز : ماموستا قربانی در خطبه‌های نماز جمعه 19مهر98 در مسجد جامع کامیاران اظهار کرد: نیروهای مسلح ضامن حفظ آبرو، عزت و شرف و استقلال ملت ایران در برابر دشمنان هستند.

آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات