ادامه مطلب...

اساس نیوز : امام جمعه اهل سنت پاوه در مقدمۀ خطبه‌های نماز جمعه این هفته (۲۶ بهمن‌ماه 9۷) که با حضور مردم نمازگزار در مسجد جامع پاوه برگزار شد، به موضوع مهم انقطاع نسل ها اشاره کردند و گفتند: نسلهای ۵۷  و ۹۷ از لحاظ فکر، سواد، زندگی و ... از هم مجزا هستند؛ اگر نسل قدیمی نتواند نسل جدید را درست تربیت کند، نسل جدید در مسیر آن‌ها حرکت نکرده و در خط آن‌ها نخواهند ماند.

ادامه مطلب...

اساس نیوز :امام جمعه اهل سنت گنبدکاووس در سخنان پیش از خطبه نماز عبادی جمعه 26 بهمن ماه عملیات تروریستی اخیر در سیستان و بلوچستان را که منجر به شهادت رسیدن و زخمی شدن تعدادی از هموطنان مرزبان نظامی شده را اقدامی غیر انسانی و خلاف آیین اسلام دانست و آن را شدیدا محکوم کرد.

ادامه مطلب...

اساس نیوز :خطیب نماز جمعه این هفته بندر ترکمن استقامت بر ایمان را یکی از دستورات مهم خداوند در قرآن کریم دانست.

ادامه مطلب...

اساس نیوز :شیخ‌الاسلام مولانا عبدالحمید در مراسم امروز نماز جمعه اهل‌سنت زاهدان با اشاره به حمله تروریستی اخیر به اتوبوس حامل نیروهای سپاه، ضمن محکوم کردن این حمله، هرگونه «کشتار» و «ناامنی» را به ضرر مردم استان سیستان‌وبلوچستان دانستند و تصریح کردند که این‌گونه اقدامات به مشکلات مردم می‌افزاید.

ادامه مطلب...

اساس نیوز :علمای برجستۀ اهل‌سنت و مدیران برخی از مدارس دینی اهل‌سنت کشور ضمن محکوم کردن حمله تروریستی به اتوبوس حامل نیروهای سپاه، برای شهدای این حادثه علو درجات، برای مجروحین شفای عاجل و برای خانواده‌های شهدا صبر و اجر را مسئلت کردند.

ادامه مطلب...

اساس نیوز :نماینده مردم زاهدان با اشاره به حادثه تروریستی عصر امروز تاکید کرد: دشمنان سعی دارند منطقه را ناامن کنند و امیدی که به واسطه حضور ما در منطقه ایجاد شده ناامید کنند ولی هر بار با شکست مواجه می‌شوند.

ادامه مطلب...

اساس نیوز :جمعي از دانشجويان دختر و پسر دانشگاه هاي تهران و مشهد كه از اعضاي "اتحاديه امت واحده" بودند صبح يك شنبه (٢١ بهمن ٩٧) با شيخ التفسير مولاناگرگيج ديدار كردند.

ادامه مطلب...

اساس نیوز : به گزارش خبرنگار اساس نیوز اسماعیل آخوند قدیری امام جمعه چنارلی در سخنرانی خود در نماز جمعه ۱۹ بهمن ماه با اشاره به تلاش دشمنان این کشور برای ایجاد تنگنای اقتصادی در جامعه صبر در برابر مشکلات را کلید عبور از شرایط کنونی دانست. محورهای مهم سخنان امام جمعه چنارلی :

ادامه مطلب...

اساس نیوز : شیخ‌الاسلام مولانا عبدالحمید در مراسم امروز نماز جمعه اهل‌سنت زاهدان (19 بهمن 1397) با اشاره به چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، «مبارزه با فضای اختناق، سرکوب و استبداد» را از مهمترین انگیزه‌های قیام ملت ایران علیه رژیم گذشته عنوان کردند.

ادامه مطلب...

اساس نیوز :مدیر حوزه علمیه احناف خواف گفت: رفع تبعیض و برقراری کامل عدالت بین اقوام و مذاهب از مهم‌ترین اقدامات برای ایجاد وحدت است.

آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز