ادامه مطلب...

Asasnews:خطیب نماز جمعه اهل سنت بندرترکمن در بیانات این هفته فضایل و شرایط عید قربان را مورد توجه قرار داد.

ادامه مطلب...

Asasnews:خطیب نماز جمعه چنارلی، بیانات این هفته خود را به فضیلت حج و آداب قربانی اختصاص داد.

ادامه مطلب...

Asasnews: خطیب نمازجمعه اهل سنت بندرعباس در خطبه نماز جمعه این شهر گفت: «حج از ارکان دین‌اسلام است وادای این فریضه برکسانی که توانایی آن را دارند واجب شمرده می شود».

ادامه مطلب...

Asasnews:امام جمعه اهل‌سنت ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: کشورهای اسلامی باید از هرگونه معامله با آمریکا پرهیز کنند و دلار آن را نیز آتش بزنند تا ارزش پول خودشان بالا برود.

ادامه مطلب...

Asasnews:مولوی عبدالهادی حسینی در نماز جمعه اهل سنت تایباد:امروز دنیای کفر در برابر مسلمانان یک مشت واحد شده است .

ادامه مطلب...

Asasnews:ماموستا قادری در همایش سراسری زائران کاروان های اهل سنت کشورمان؛ حج را عمل به برائت « بَرَاءَةٌ مِنَ اللَّهِ وَرَسُولِهِ» توصیف و افزودند: حج اعلام نفرین و برائت از همه کسانی است که با اسلام و مسلمین عداوت و دشمنی دارند.

ادامه مطلب...

Asasnews:دبیر مجمع نمایندگان استان گلستان در مجلس شورای اسلامی گفت: امروز کشور بیش از هر زمان دیگر نیاز به وحدت و انسجام همه جریان های سیاسی و کارگزاران نظام و حمایت از دولت برای عبور از شرایط اقتصادی فعلی دارد.

 ادامه مطلب...

Asasnews:امسال علاقمندان به جلسات مکاتب دینی شهر زلزله زده سرپل ذهاب، برنامه های خود را در مسجد جامع اهل سنت این شهر دنبال می کنند.

ادامه مطلب...

 Asasnews:ابوبکر الجزائری عالم برجسته اهل سنت صبح امروز (چهارشنبه)  در ۹۷ سالگی بعد از تحمل سال‌ها بیماری وفات یافت.

ادامه مطلب...

Asasnews:به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر امام‌جمعه پاوه؛ حاج ماموستا ملاقادر قادری امام جمعه پاوه، امسال (حج  97 ) بمنظور انجام مناسک حج، عازم حرمین شریفین شدند. پایگاه اطلاع رسانی دفتر امام جمعه پاوه در صدد است دست نوشته های و یادداشت های روزانه ایشان را در این سفر معنوی منتشر نماید.

آخرین خبرهای اهل سنت

کانال تلگرام اساس نیوز