ادامه مطلب...

اساس نیوز: مدرس علوم دینی ربانیه روستای چنارلی در بیاناتی به توصیف حالات جهنم از دیدگاه قرآن کریم پرداخت.

ادامه مطلب...

اساس نیوز : جمعی از نمایندگان مناطق کردنشین و مرزی مجلس در نامه‌ای خطاب به رییس‌جمهور، خواستار برقراری مجدد مبادلات مرزی و رفع مشکلات و دغدغه معیشتی مردم مناطق مرزنشین شدند.

ادامه مطلب...

اساس نیوز: امام جماعت مسجد جامع اهل سنت توحید در منطقه مهرآباد مشهد با توجه به  نزدیک شدن ماه رمضان بر مسئله نماز تاکید کرد.

ادامه مطلب...

اساس نیوز: امام جمعه اهل سنت شهر درگز در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه این شهر ، محبت بنده به خدای متعال را مورد تاکید قرار داد.

ادامه مطلب...

اساس نیوز: مولوی عبدالکریم علی بائی در سخنرانی این هفته مسجد جامع احناف شهر مشهد ریزه موضوع بیاناتش را به بحث امانت داری  اختصاص داد.

ادامه مطلب...

اساس نیوز : مولانا توکلی در خطبه های نماز جمعه اهل سنت تایباد تاکید کرد :مسلمانان به زودی در مسجد الاقصی نماز می خوانند.

ادامه مطلب...

اساس نیوز ؛ امام جمعه اهل سنت شهر تاتار علیا، گفت: حمله موشکی آمریکا، انگلیس و فرانسه به سوریه را که واقعا مثلث شوم هستند را به شدت محکوم می کنیم.

ادامه مطلب...

اساس نیوز ؛ آخوند عبدالرشید بشاورد، در نماز جمعه مسجد جامع قبا بندر ترکمن ( 31 فروردین 97 ) با اشاره به جایگاه ادب در اسلام، اظهار کرد: بنا به اعتقاد همه فرق و مذاهب اسلامی هر گونه بی احترامی به اصحاب، یاران و همسران پیامبر اسلام (ص) جائز نیست.

ادامه مطلب...

اساس نیوز ؛ امام جمعه اهل سنت پیرواش آق قلا گفت : در قیامت دوازده گروه به شکل های مختلف برمیگردند یکی از این گروه ها کسانی هستند که در این دنیا فتنه انگیز بودند به شکل های میمون و دومین گروه به شکل خوک برمیگردند حرام خور هستند.

ادامه مطلب...

اساس نیوز ؛ امام جمعه اهل سنت ایرانشهر در خطبه های نماز جمعه (31 فروردین 97) با اشاره به تحولات منطقه گفت: شرق و غرب به سرکردگی آمریکا به دنبال چپاول منابع حیاتی کشورهای اسلامی هستند و با اختلاف انداختن بین مسلمانان و راه اندازی جنگ و خونریزی در منطقه در تلاش برای رسیدن به اهداف خودشانند.

آخرین خبرهای اهل سنت

کانال تلگرام اساس نیوز