ادامه مطلب...

اساس نیوز : شیخ احمد ابراهیمی ، امام جمعه موقت اهل سنت زبار از توابع عسلویه : خداوند متعال برای تمام مخلوقات روزی حلال مقدر فرموده است. اگر انسان عجله نکند و قناعت و صبر را پیشه خود سازد، تمام رزق مقدرش به او خواهد رسید.

ادامه مطلب...

اساس نیوز : افندی ادریس ذوالفقاری ، امام جمعه اهل سنت خوشابر رضوانشهر در خطبه های نماز جمعه (25مرداد98)  با بیان اینکه خداوند در قرآن کریم می فرماید به وسیله صبر و اقامه نماز از من کمک بخواهید، اظهار داشت: انسان اشرف مخلوقات است و بر اساس آیات الهی خداوند انسان را به عنوان خلیفه الهی بر روی زمین قرار داده و هر آنچه در آسمان و زمین آفریده شده را برای بهره مندی انسان مقرر فرموده است.

ادامه مطلب...

اساس نیوز : آخوند اسماعیل قدیری در نماز جمعه (25مرداد98) روستای چنارلی ضمن تبریک عید سعید قربان گفت: صبر به معنای ایستادگی در برابر مشکلات و سختی‌های زندگی است و انواع مختلفی دارد.

ادامه مطلب...

اساس نیوز : افندی افشین پرسیان ، خطیب جمعه اهل سنت مسجد جامع فاروق اعظم بخش اسالم در خطبه‌های نماز جمعه (25مرداد98) سخنان خود را با حمد و ستایش خداوند متعال و بیان آیات و روایات آغاز کرد و گفت: انسان باید در همه عرصه های زندگی از ذکر و یاد خدا غافل نشود.

ادامه مطلب...

اساس نیوز : آخوند عبدالعزیز داوری ، خطيب جمعه اهل سنت بجنورد گفت: در زندگی بشر اگر انسان مشكلی برايش پيش آيد از عمل اوست و اگر به صلاح و رستگاری برسد از كرم خداوند است.

ادامه مطلب...

 اساس نیوز : شیخ جمعه عبداللهی امام‌جمعه اهل سنت بندو در خطبه‌های نماز جمعه (25مرداد98) پس از دعوت نمازگزاران به تقوای الهی صله‌رحم را مورد سفارش قرار داد و گفت: صله رحم به معنای ارتباط و دیدار با خویشاوندان و کمک به آنها از آموزه‌های اخلاقی اسلام است. قرآن و احادیث بر صله‌رحم تأکید کرده‌اند.

ادامه مطلب...

اساس نیوز : ماموستا سیدعارف عنایتی در خطبه‌های نماز جمعه (25مرداد98) در مسجد جامع دهگلان به سفر رئیس قوه قضایه به استان گریزی زد و اظهار کرد: امیدواریم این سفر مایه خیر و برکت برای استان باشد و بستر بخشی از مشکلات را فراهم سازد.

ادامه مطلب...

اساس نیوز : مولوی غلام نبی توكلی ، امام جمعه اهل سنت تايباد گفت:  ایمان زمانی لذت بخش است که روشنایی آن در وجود ما تبلور پیدا کند و روشنایی قلب خود را احساس کنیم اگر کسی به این درجه رسید جزو عبادالله الصالحین، عبادالله الصادقین و عبادالله المخلصین می گردد.

ادامه مطلب...

اساس نیوز : شیخ احمدرضا کنعانی امام‌جمعه اهل سنت خارگ در خطبه‌های نمازجمعه (25مرداد98) با بیان اهمیت اجتماع و خیرخواهی برای همنوعان اظهار کرد: انسان مسلمان باید خود را در غم و شادی دیگران شریک بداند؛ یعنی آنچه را برای خود می‌خواهد، برای دیگران نیز بخواهد.

ادامه مطلب...

اساس نیوز : مولوی خواجه صدرالدین احراری گفت: امروز تمام تلاش والدين صرف تامين رفاه مادي فرزندان است حال آنكه از تربيت صحيح فرزندان خود غافل شده اند.

آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات