ادامه مطلب...     

اساس نیوز : دو تالشی در کنفرانس بین المللی "ظرفیت های راهبردی آموزه های اسلام در تحقق همزیستی مسالمت آمیز" نخستین میهمانان و مدعوین و اندیشمندان، از کشورهای عراق و آذربایجان و افغانستان، وارد جمهوری اسلامی شده و در هتل محل اقامت، اسکان یافتند.

ادامه مطلب...      

اساس نیوز: سیدعبدالباعث قتالی در خطبه‌های این هفته اهل سنت با بیان این‌که امور خیریه صدقه جازی است، اظهارداشت: خدمات اجتماعی و یاری رساندن به بیماران بخشی از توصیه‌های دینی است.

 ادامه مطلب...             

اساس نیوز: کارگاه آموزشی ویژه اساتید مربیان مکاتب قرآنی حوزه علمیه الصدیق بیرجند وموسسه قرآنی خاتم النبیین بیرجند افتتاح شد.

ادامه مطلب...    

اساس نیوز : ماموستا قادری در دیداراعضای شورای تأمین، ریاست و کارمندان دادگستری و اعضای شورای اداری و شوراهای حل اختلاف و سردفتران اسناد رسمی پاوه با ایشان  گفتند: مسئولیت‌های ما همه امانت‌اند اگر امانت نمی‌بود نمی‌بایست هیچ مسئولیتودیع و هیچ کارمندی بازنشسته می‌شد. اگر ما به نحو احسن این امانت‌ها را ادا کنیم در جامعه ما مشکل خیلی کم خواهد شد.

 ادامه مطلب...           

اساس نیوز : امام جمعه اهل سنت گنبدکاووس (نمازجمعه 31 خردادماه 98) با اشاره به شروع تعطیلات تابستانه مدارس، از اولیاء دانش آموزان خواست تا این فرصت را مغتنم شمرده و فرزندان خود را جهت فراگیری قرآن و احکام دینی به کلاس های آموزشی هدایت نمایند.

ادامه مطلب...        

اساس نیوز : حاج ماموستا ملا قادر قادری در خطبه‌های نماز جمعه این هفته (۳۱ خرداد ۹۸) که در مسجد جامع پاوه برگزار شد، در مقدمۀ خطبه‌ها خطاب به خواهران و برادران مؤمن و مسلمان خاطرنشان کردند: ما مسلمان و مؤمن هستیم و به اعتبار مسلمان و متدین بودن، موظفیم نسبت به خود و خانواده و اطرافیان و جامعه وظیفۀ خود را ادا کنیم.

 ادامه مطلب...          

اساس نیوز : مولانا محمدحسین گرگیج ضمن اظهار تأسف از درگذشت ناگهانی محمد مُرسی رییس جمهور سابق مصر در زندان های این کشور، شهادت ایشان را لکه ننگی برای مدعیان حقوق بشر و سازمان های بین المللی دانستند.

ادامه مطلب...           

اساس نیوز : شیخ‌الاسلام مولانا عبدالحمید در مراسم نماز جمعه اهل‌‌سنت زاهدان (31 خرداد 1398)، با اشاره به مناسبت هفته قوۀ قضائیه، ضمن توصیۀ ادارات مبنی بر تلاش برای حل مشکلات مردم، بر لزوم «بازنگری»، «اصلاح» و «تغییر» بعضی از قوانین و مصوبات در قوای سه‌گانۀ نظام تاکید کردند.

ادامه مطلب...

اساس نیوز :بهمن مرادنیا، استاندار کردستان در مراسم تودیع و معارفه دادستان مرکز استان کردستان که امروز، ۲۹ خردادماه در مجتمع فجر سنندج برگزار شد، خواستار استفاده بیشتر از قضات شافعی‌مذهب در استان شد و اظهار کرد: جمعیت استان کردستان اکثراً اهل سنت و شافعی هستند، به همین سبب باید استفاده از قضات شافعی‌مذهب بیشتر شود.

 ادامه مطلب...       

اساس نیوز : شیخ‌الاسلام مولانا عبدالحمید با صدور پیامی، درگذشت ناگهانی و مظلومانه محمد مرسی، رئیس جمهور سابق مصر را به مردم مصر و هواداران ایشان در سراسر جهان تسلیت گفتند.

آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات