b_0_0_0_10_images_2314559.jpg

اساس نیوز: وزارت کشاورزی آمریکا به تازگی گزارشی را منتشر کرده که با وجود سیاست های خصمانه کاخ سفید علیه ایران، تجارت روزافزون با جمهوری اسلامی را تبلیغ می کند.وزارت کشاوری آمریکا در حال ترویج تجارتی روزافزون با ایران است و این اقدام با وجود مخالفت آشکار کاخ سفید در دوره ریاست جمهوری «دونالد ترامپ» با این اقدام صورت می گیرد.

بنا بر گزارش «فری بیکن»، منابع متعددی با اعلام این خبر، این رفتار وزارت کشاورزی آمریکا را در ادامه تلاش های درازمدت دولت سابق آمریکا برای پیشبرد تجارت بین المللی با جمهوری اسلامی ایران توصیف کرده اند.

فری بیکن در ادامه نوشت، گزارشی که وزارت کشاورزی آمریکا در ماه جولای منتشر کرده از تلاش های دولت اوباما مبنی بر باز کردن راه تجارت با ایران به دنبال توافق هسته ای (برجام) که برخی از تحریم ها علیه جمهوری اسلامی را لغو کرد، تقدیر کرده است.

این گزارش در تناقض با سیاست های کاخ سفید در قبال ایران است که رویکردی به شدت سخت گیرانه را علیه روابط رو به افزایش با ایران در دولت ترامپ در پیش گرفته است.

برخی از کارشناسان منطقه ای و افرادی در داخل دولت ترامپ، این گزارش را محصول تلاش های دولت سابق آمریکا برای پیشبرد تبلیغات مثبت در خصوص ایران به منظور افزایش حمایت از توافق هسته ای عنوان کرده آند.

این منابع گزارش اخیر را نشانه ای توصیف کردند مبنی بر اینکه نهادهای دولت ترامپ از جمله وزارت کشاورزی و وزارت خارجه آمریکا اقداماتی را در تناقض با سیاست های رسمی کاخ سفید در قبال ایران در پیش گرفته اند.

https://telegram.me/joinchat/B2JAQDvRb9_twzneMF-HXQ

مطالب مرتبط:

خشونتها علیه مسلمانان در جمهوری آفریقای مرکزی

حکم آمریکایی برای ازدواج با مادر خود

تعالیم متعالی منادی وحدت محمد مصطفی (ص) چراغ هدایت

۱۵۲ سرباز افغان از محل آموزش نظامی در آمریکا گریخت

حمله به منازل و مساجد مسلمانان در سریلانکا

بازداشت بیش از یکصد سوری و افغانی در ترکیه

حضور بازیگر معروف هالیوودی در کمپ آوارگان سوری

شرکت اپل یک دین جدید بوجود آورد

وزیر نفت عربستان:بزرگترین سرمایه گذاری عربستان در

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات