b_0_0_0_10_images_728673.jpg

اساس نیوز: گروهی متشکل از داوطلبان مسلمان از تمام نقاط استرالیا کمپینی را با عنوان «با یک مسلمان دیدار کنید»، برای پاسخ دادن به سؤالات درباره اسلام در سراسر این کشور راه اندازی کرده اند.


اساس نیوز به نقل از پایگاه خبری «theage»، این کمپین از تمام علاقمندان به اسلام دعوت می کند تا با صرف کیک و قهوه در کنار یک مسلمان سؤالات خود را درباره اسلام بپرسد.

«محمد عطی ربی هادی»، رهبر دینی مسجد «بیت الهدی» در منطقه «مارسدن پارک» در شهر «سیدنی» استرالیا و سخنگوی ملی این گروه گفت: هدف از راه اندازی این کمپین مقابله با اطلاعات اشتباه درباره اسلام و افزایش افراط گرایی نه تنها در جامعه مسلمانان بلکه در میان گروه جناح راست استرالیا است.

وی گفت: این کمپین از مردم می پرسد که چرا با یک شهروند مسلمان استرالیایی دیدار نمی کنند تا با شناخت او بدانند که چقدر اشتراکات بین آن ها وجود دارد.

هادی افزود: گروه قبلا در دانشگاه های شهرستان «پاراماتا» در سیدنی و شهر «لیتگو» در ایالت «نیو ساوت ولز» جلسات پرسش و پاسخ برگزار کرده است که در آن بعضی از علاقمندان به تاریخ و الهیات اسلامی سؤالاتی را از قبیل «آیا اسلام دین خشونت است و اگر نیست چرا اعمال خشونت آمیز اتفاق می افتد» و در مورد مفهوم جهاد در اسلام مطرح کردند.

قرار است، ربی هادی هفته بعد به شهر «ماجی» در ایالت «نیو ساوت ولز» رفته و جلسه پرسش و پاسخ برای مردم برگزار کند.

https://telegram.me/joinchat/B2JAQDvRb9_twzneMF-HXQ

مطالب مرتبط:

ائتلاف آمریکایی: داعش در موصل در شرف شکست کامل است

ارتش ترکیه 42 عضو داعش را به هلاکت رساند

دنیای اسلام و غفلت از دشمن اصلی

حمایت تمام قد روسیه از جانشینی محمد بن سلمان

چاوش اوغلو:باید به گستاخی های اسرائیل پاسخ داده شو

اقدام به فروش دختران و زنان ایزدی در گروههای تلگرا

ا

زمین لرزه‌ پرقدرت نواحی مرزی عراق و ایران را لرزان

میانمار در کانون توجه مسلمانان آسیای مرکزی

نشید بسیار زیبای یا نبی با اجرای سامی یوسف

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز