b_0_0_0_10_images_728673.jpg

اساس نیوز: گروهی متشکل از داوطلبان مسلمان از تمام نقاط استرالیا کمپینی را با عنوان «با یک مسلمان دیدار کنید»، برای پاسخ دادن به سؤالات درباره اسلام در سراسر این کشور راه اندازی کرده اند.


اساس نیوز به نقل از پایگاه خبری «theage»، این کمپین از تمام علاقمندان به اسلام دعوت می کند تا با صرف کیک و قهوه در کنار یک مسلمان سؤالات خود را درباره اسلام بپرسد.

«محمد عطی ربی هادی»، رهبر دینی مسجد «بیت الهدی» در منطقه «مارسدن پارک» در شهر «سیدنی» استرالیا و سخنگوی ملی این گروه گفت: هدف از راه اندازی این کمپین مقابله با اطلاعات اشتباه درباره اسلام و افزایش افراط گرایی نه تنها در جامعه مسلمانان بلکه در میان گروه جناح راست استرالیا است.

وی گفت: این کمپین از مردم می پرسد که چرا با یک شهروند مسلمان استرالیایی دیدار نمی کنند تا با شناخت او بدانند که چقدر اشتراکات بین آن ها وجود دارد.

هادی افزود: گروه قبلا در دانشگاه های شهرستان «پاراماتا» در سیدنی و شهر «لیتگو» در ایالت «نیو ساوت ولز» جلسات پرسش و پاسخ برگزار کرده است که در آن بعضی از علاقمندان به تاریخ و الهیات اسلامی سؤالاتی را از قبیل «آیا اسلام دین خشونت است و اگر نیست چرا اعمال خشونت آمیز اتفاق می افتد» و در مورد مفهوم جهاد در اسلام مطرح کردند.

قرار است، ربی هادی هفته بعد به شهر «ماجی» در ایالت «نیو ساوت ولز» رفته و جلسه پرسش و پاسخ برای مردم برگزار کند.

https://telegram.me/joinchat/B2JAQDvRb9_twzneMF-HXQ

مطالب مرتبط:

آغاز عملیات آزادسازی موصل

ا

قوت ما در وحدت ماست

گزیده هایی از شبکه های اجتماعی 8

ع

تغییر ماموریت نیروهای کانادا در اقلیم کردستان و اع

ا

واکنش واشنگتن به درخواست کره شمالی برای حذف پمپئو:

آغاز «هفته وحدت» همزمان با سالروز میلاد پیامبر اسل

جنجال تشبیه زنان برقع پوش به دزدان بانک در انگلیس

پاکستان ادعاهای کابل و واشنگتن را مبنی بر پناه داد

ا

مالزی در انتظار پیرترین رهبر منتخب جهان

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات