b_0_0_0_10_images_26783429.jpg

اساس نیوز: زنان شبه نظامیان گروهک داعش در شهر رقه سوریه برای کانال راشا تودی درباره زندگی خود در این سازمان حکایت کردند.


به گزارش اساس نیوز به نقل از اسپوتنیک، یکی از زنان به نام خدیجه اهل تونس در یک جمله زندگی خود را به تصویر می کشد: «خشونت، ظلم و فقدان راهی برای فرار» او می گوید که بسیاری از همسران داعشی ها اهل کشورهای دیگر بودند. اگر شوهرت کشته بشود، با حضور شاهد و اجازه خویشان زن مرد دیگری می شوی.


نورالخدا اهل لبنان به اصرار همسر و تاکید وی بر اینکه «داعش آنقدرها هم بد نیست» همراه وی به سوریه آمده است. اما زمانی که به محل رسیدند، او متوجه شد که اوضاع به شکل دیگری است. او می گوید: «اگر می دانستم داعشی ها چطور افرادی هستند، با شوهرم به آنجا نمی رفتم».


به گفته هر دو زن، آنها را در اتاق های کوچکی بدون پنجره محبوس کرده  بودند. کودکانشان با شپش دست و پنجه نرم می کردند، اما هیچ کس آنها را به دکتر نمی برد. خدیجه می گوید که شبه نظامیان به غیر از زنان شرعی، با برده های جنسی هم وقت می گذراندند.


آنها را خریداری می کردند و به هم هدیه می دادند. به این زنان حتی بیش از زنان خود اهمیت می دادند. قیمت یک برده بین 10 تا 30 هزار دلار بود. نورالخدا می گوید که برخی از دختران توانستند فرار کنند، اما شبه نظامیان دوباره آنها را می گرفتند و سرنوشتشان جز مرگ نبود.


خدیجه برای خبرنگار راشا تودی تعریف می کند: ما و شوهرانمان اشتباه بزرگی مرتکب شدیم که به اینجا آمدیم. به همه توصیه می کنم که از آنها دوری کنند. دولت اسلامی داعش که دم از اسلام و شریعت و زندگی طبق سیره پیامبر و دستورات قران می زند، چنین جای مخوفی است.


تمام کسانی که با آنها مخالفت می کنند را سر می برند. هر دو زن اعتراف می کنند که از بین زنان شبه نظامیان، افرادی هم هستند که با شرایط کاملا کنار آمده اند. آنها فقط به خاطر زنان برده که شوهرانشان به هم هدیه می دهند ابراز ناراحتی می کنند.

https://telegram.me/joinchat/B2JAQDvRb9_twzneMF-HXQ

مطالب مرتبط:

اعلام حمایت حزب سلَفی مصر از عبدالفتاح السیسی در ا

مولوی محمد احمدی: تربیت کودکان زیربنای ساخت جامعه

گردان اموات داعش و ساختار نیروهای نظامی این گروه د

هشدار پلیس ایتالیا درباره همکاری های پنهان مافیا و

ترکیه رفته رفته شبیه کره شمالی می‌شود

ا

مفتی صاحب عبدالوهاب منیب: دنیای اسلام باید با تکیه

نخست وزیر هند: حمله به افغانستان حمله بر هند است

جهان اسلام و فتنه های عصر جدید

شلیک راکت‌های حاوی گاز کلر به مواضع نیروهای عراقی

ا

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز