b_0_0_0_10_images_146451_226.jpg

به گزارش اساس نیوز به نقل از اسپوتنیک به نقل از سایت مرکز سنجش افکار عمومی «راسموسن رپورتس»، بیش از نیمی از آمریکایی های بزرگسال معتقدند که در آمریکا قوانین بیفایده و پوچ زیاد هستند.


شایان ذکر است که تمام این قوانین، فاقد اساس تاریخی هستند و ارگان های محلی قوانین غیر عادی را مقرر می کنند. مثلا قانون منع تاتو و حمام و یا اجازه گاز گرفتن سگ توسط پلیس.


در هر یک از ایالات آمریکا، مقامات ایالتی می توانند قوانینی را به تصویب برسانند که فقط شهروندان آن ایالات را در بر خواهد گرفت. از آنجا که تمام شهروندان با اینگونه قوانین موافق نیستند سایت «دامب لائوز»راه اندازی شد که آمریکایی ها می توانند غیرعادی ترین قوانین ایالت خود را در آنجا به اطلاع کاربران برسانند.


در سال 2014 در نیویورک سلفی با ببر منع شد.


با وجود ارزش های دمکراتیک که اساس جامعه آمریکا را تشکیل می دهد، در ایالات متحده قوانینی وجود دارد که آزادی شهروندان را محدود می سازد. به عنوان مثال در شهر «بروک فیلد»ایالت ویسکونسی، تاتو (خالکوبی ، خالزنی) برای شهروندان ممنوع شده است.


در ایندیانا دوستداران پیاز و سیر می توانند از نظر قانونی با مشکل روبرو شوند. بر طبق قانون مصوبه در ایالت ایندیانا افرادی که پیاز و سیر خورده باشند اگر زودتر از 4 ساعت از زمان خوردن این مواد غذایی وارد وسایل نقلیه و یا امکان عمومی بشوند مجازات خواهند شد.


در ایالت اوهایو به مأموران پلیس اجازه داده می شود سگ را گاز بگیرند اما رنگ کردن مرغ و خرگوش ممنوع است.


در کارولینای جنوبی، اگر مردی از قول ازدواج سر باز زند جریمه می شود و یا به زندان خواهد افتاد.در ایالت میشیگان،مردها اگر به وسوسه دختران مجرد دست بزنند تا 5 سال در زندان آب خنک خواهند خورد.

https://telegram.me/joinchat/B2JAQDvRb9_twzneMF-HXQ

مطالب مرتبط:

نتایج یک نظرسنجی در مورد برقع در سوئیس

دعای مادر برای مرد هندی، او را 26 مرتبه حاجی خانه

خشم سراسر کابل را فرا گرفت

نماینده پیرانشهر:جوانان کولبر ایرانی با گلوله ایرا

مولانا مطهری:با وحدت و همدلی می توان از بحران های

رئیس ستاد ارتش اردن: انتقام خلبان معاذ الکساسبه را

آمریکا گزارش های مربوط به استعفای ظریف را به دقت ب

طرح مدارس «سن دیگو» در کالیفرنیا برای مقابله با اس

اعتراض «دالایی لاما» به ارتباط دادن تروریست‌ها به

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات