b_0_0_0_10_images_1442573697953_fft107_mf5837749th3.jpeg

اساس نیوز: استاندار قیصریه ترکیه اعلام کرد که نیروهای مبارزه با ترور ترکیه 6 داعشی را که قصد داشتند با پرچم حزب عدالت و توسعه، راهپیمایی عدالت احزاب مخالف راهدف قرار دهند، دستگیر کرده اند.


اساس نیوز به نقل از HaberSol، سلیمان کامچی، استاندار قیصریه ترکیه اعلام کرد: طی گزارشی که برای نیروهای مبارزه با ترور استان قیصریه ارسال شده بود، خبرهایی از حمله به راهپیمایی عدالت حزب جمهوری خواه خلق کسب شد.

نیروهای مبارزه با ترور ترکیه بعد از این گزارش 6 نفر را که شناسایی شده بودند تحت تعقیب قرار دادند. 4 نفر این افراد که گفته می شود عضو گروه داعش هستند در قیصریه هنگامی که مینی بوسی را کرایه می کردند دستگیر شده و 2 تن دیگر نیز در کوچاعلی توسط نیرهای مبارزه با ترور دستگیر شدند.

وی افزود: این  داعشی ها قصد داشتند تا بمبی بزرگ را توسط مینی بوس در راهپیمایی عدالت منفجر کنند که با هوشیاری نیروهای اطلاعاتی و امنیتی ترکیه دستگیر شدند. در بازجویی های صورت گرفته اطلاعاتی به دست آمده است که نشان می دهد این داعشی ها در نظر داشتند در مینی بوس حامل بمبی که قرار بود در راهپیمایی عدالت منفجر شود پرچم های حزب عدالت و توسعه را نصب کنند. با دستگیری این داعشی ها جلوی یک توطئه بزرگ گرفته شده است.

https://telegram.me/joinchat/B2JAQDvRb9_twzneMF-HXQ

مطالب مرتبط:

گرامیداشت روز اسیر در مسجدالاقصی برگزارشد

تحلیل یورو نیوز از دلایل حمایت اسرائیل از جدایی کر

عفو بین الملل جایزه ویژه خود را از آنگ سان سوچی پس

ماموستا سید حسین حسینی امام جمعه سقز : حضور گسترده

سه هزار نیروهای عرب درکنار کردها در عملیات رقه شرک

ا

عربستان و استراتژی کرگدن وحشی

تاجیکستان در ایام عید نوروز 14 روز تعطیل شد

آیدین بستان چی:فضای همدلی اقوام و مذاهب در ایران م

استفاده از پهپاد‌ در "مکه و مدینه" به منظور حفظ ام

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز