b_0_0_0_10_images_1442573697953_fft107_mf5837749th3.jpeg

اساس نیوز: استاندار قیصریه ترکیه اعلام کرد که نیروهای مبارزه با ترور ترکیه 6 داعشی را که قصد داشتند با پرچم حزب عدالت و توسعه، راهپیمایی عدالت احزاب مخالف راهدف قرار دهند، دستگیر کرده اند.


اساس نیوز به نقل از HaberSol، سلیمان کامچی، استاندار قیصریه ترکیه اعلام کرد: طی گزارشی که برای نیروهای مبارزه با ترور استان قیصریه ارسال شده بود، خبرهایی از حمله به راهپیمایی عدالت حزب جمهوری خواه خلق کسب شد.

نیروهای مبارزه با ترور ترکیه بعد از این گزارش 6 نفر را که شناسایی شده بودند تحت تعقیب قرار دادند. 4 نفر این افراد که گفته می شود عضو گروه داعش هستند در قیصریه هنگامی که مینی بوسی را کرایه می کردند دستگیر شده و 2 تن دیگر نیز در کوچاعلی توسط نیرهای مبارزه با ترور دستگیر شدند.

وی افزود: این  داعشی ها قصد داشتند تا بمبی بزرگ را توسط مینی بوس در راهپیمایی عدالت منفجر کنند که با هوشیاری نیروهای اطلاعاتی و امنیتی ترکیه دستگیر شدند. در بازجویی های صورت گرفته اطلاعاتی به دست آمده است که نشان می دهد این داعشی ها در نظر داشتند در مینی بوس حامل بمبی که قرار بود در راهپیمایی عدالت منفجر شود پرچم های حزب عدالت و توسعه را نصب کنند. با دستگیری این داعشی ها جلوی یک توطئه بزرگ گرفته شده است.

https://telegram.me/joinchat/B2JAQDvRb9_twzneMF-HXQ

مطالب مرتبط:

اخراج دو معلم مسلمان در کِبک کانادا به سبب اینکه ح

لخت شدن یک زن در بیت‌المقدس جنجال به پا کرد

روزنامه دیلی تلگراف:عربستان سفارت خود را در دمشق ب

خشم مسلمانان جهان از اظهار نظر جدید سلمان رشدی مرت

مولوی شکوری: دشمن شناسی نیاز حیاتی امت اسلامی است

درخواست مارين لوپن برای تعطيلی تمام مساجد فرانسه

مراسم روز جهانی حجاب در قرقیزستان

چهره های مشهوری که مسلمان شدند

توصیه های عالم شاخص اهل سنت ترکمن درباره فعالیت بر

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات