b_0_0_0_10_images_1442573697953_fft107_mf5837749th3.jpeg

اساس نیوز: استاندار قیصریه ترکیه اعلام کرد که نیروهای مبارزه با ترور ترکیه 6 داعشی را که قصد داشتند با پرچم حزب عدالت و توسعه، راهپیمایی عدالت احزاب مخالف راهدف قرار دهند، دستگیر کرده اند.


اساس نیوز به نقل از HaberSol، سلیمان کامچی، استاندار قیصریه ترکیه اعلام کرد: طی گزارشی که برای نیروهای مبارزه با ترور استان قیصریه ارسال شده بود، خبرهایی از حمله به راهپیمایی عدالت حزب جمهوری خواه خلق کسب شد.

نیروهای مبارزه با ترور ترکیه بعد از این گزارش 6 نفر را که شناسایی شده بودند تحت تعقیب قرار دادند. 4 نفر این افراد که گفته می شود عضو گروه داعش هستند در قیصریه هنگامی که مینی بوسی را کرایه می کردند دستگیر شده و 2 تن دیگر نیز در کوچاعلی توسط نیرهای مبارزه با ترور دستگیر شدند.

وی افزود: این  داعشی ها قصد داشتند تا بمبی بزرگ را توسط مینی بوس در راهپیمایی عدالت منفجر کنند که با هوشیاری نیروهای اطلاعاتی و امنیتی ترکیه دستگیر شدند. در بازجویی های صورت گرفته اطلاعاتی به دست آمده است که نشان می دهد این داعشی ها در نظر داشتند در مینی بوس حامل بمبی که قرار بود در راهپیمایی عدالت منفجر شود پرچم های حزب عدالت و توسعه را نصب کنند. با دستگیری این داعشی ها جلوی یک توطئه بزرگ گرفته شده است.

https://telegram.me/joinchat/B2JAQDvRb9_twzneMF-HXQ

مطالب مرتبط:

جورج سوروس: فیسبوک و گوگل سد راه دموکراسی هستند

محبوب ترین شهرها برای عکاسی در ایام نوروز

سخنرانی نوه پادشاه سوئد درباره اسلام در مسجدالنبی(

افزایش گرایش مردم اسکاتلند به اسلام

واکنش طالبان به «مادر بمب» آمریکا

واکنش روحانیان مسیحی به لایحه تملک اموال کلیساها د

انتشار کتاب‌ «مسیح(ع) از منظر قرآن» در یونان

حکم زندان برای سه شهروند تاجیک علاقمند به داعش

ذبح و اعدام 9 نفر در افغانستان توسط داعش+18

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات