b_0_0_0_10_images_6525852.jpg

اساس نیوز: شیوع یک رسم غیر انسانی در هند که طی آن افراد پیر را برای دیه ای اندک طعمه ببرها می کنند، زنگ خطر جدی برای اخلاق، جامعه و دولت مردان این کشور است.


اساس نیوز به نقل از روزنامه پاکستانی «اکسپرس نیوز»، در حالیکه دولتمردان هند سرگرم بسیج کردن کشورهای مختلف جهان علیه پاکستان و خرید تسلیحات هستند، فقر و نداری در برخی مناطق این کشور مردم را به رفتارهای غیرانسانی کشانده است.

بر اساس این گزارش، مردم منطقه «پیلی بهیت» هند گرفتار رسمی غیرانسانی هستند و افراد پیر و ضعیف خانواده خود را برای دریافت مقداری دیه از سوی دولت، به طور عمد طعمه ببرهای درنده می کنند.

«کلیم اطهر» افسر حفاظت محیط زیست هند در این رابطه گفت: متاسفانه روند فزاینده این اقدام غیرانسانی مشخص می کند که مردم از شدت فقر به طور عمد دست به این کار می زنند.

مردم محلی نیز با تصدیق این خبر گفته اند: فقر و محرومیت باعث شده تا آنان دست به چنین کاری بزنند.

دولت هند طبق قانون به خانواده روستائیانی که طعمه ببرها شوند غرامت پرداخت می کند و مردم فقیر، افراد پیر را طعمه این حیوانات می کنند و سپس با بردن قسمت های باقیمانده از بدن این افراد به ادارات دولتی تقاضای غرامت می کنند.

کارشناسان اجتماعی معتقدند اگر دولت هند در اسرع وقت اقدامی برای کنترل این رفتار غیرانسانی انجام ندهد با چالش های گسترده تر اجتماعی مواجه می شود.

https://telegram.me/joinchat/B2JAQDvRb9_twzneMF-HXQ

مطالب مرتبط:

ترامپ:قتل خاشقجی برنامه ریزی شده نبود

داعش منطقه تورابورا در افغانستان را تصرف کرد

هراس کانادایی ها از پیدا شدن یک شی در بندر پرنس رو

جنگ و قتال از دیدگاه اسلام

داعش مراسم عروسی گرفت

مردم ترکمنستان، مقام ارشد دولتی را کتک زدند

مفتی تاتارستان : تلویزیون اسلامی تاتارستان به تروی

هند خرید نفت از داعش را تحریم کرد

دشمن از بلوچستان برای آخرین جنگ علیه پاکستان استفا

ا

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات