b_0_0_0_10_images_hekmatyar.jpg

اساس نیوز: گلبدین حکمتیار در واکنش به انتشاراعلامیه ائتلاف از آنها خواست که سیاست‌های تقابل خصمانه، رقابت‌های ناسالم و جبهه‌گیری‌ها علیه یکدیگر را کنار گذارند.


اساس نیوز به نقل از یورونیوز؛ حزب اسلامی به رهبری گلبدین حکمتیار در واکنش به انتشار اعلامیه ائتلاف تازه تشکیل شده شورای عالی ائتلاف برای نجات افغانستان، با انتشار اعلامیه ای ضمن تاکید بر لزوم اتحاد میان همه احزاب سیاسی و جناح های موثر در افغانستان، از آنها خواست که سیاست‌های تقابل خصمانه، رقابت‌های ناسالم و جبهه‌گیری‌ها علیه یکدیگر را کنار گذاشته و از تکرار تجارب خونین گذشته خودداری نمایند.

در این اعلامیه همچنین گفته شده که ادبیات جنگ، زبان تهدید، اخطار، مبارزه‌طلبی، شعارهای خشن، تلاش برای ناامن‌سازی هرچه بیش‌تر کشور و ایجاد ترس میان مردم نباید به راه انداخته شود.

 در همین راستا حزب اسلامی اعلام آمادگی نموده که از هر طرح و اقدامی که باعث اصلاح و تقویت نظام و تامین امنیت و عدالت در کشور باشد، مجدانه و مخلصانه حمایت خواهد کرد.

این در حالی است که در ادامه این اعلامیه گفته شده که حزب اسلامی نه تنها از تصمیمات و تلاش‌هایی که با هدف تضعیف نظام و تشدید هرج  و مرج در کشور به راه می‌افتد، حمایت نمی‌کند، بلکه اجازه چنین اقدامی را نیز به کسی نمی‌دهد.

https://telegram.me/joinchat/B2JAQDvRb9_twzneMF-HXQ

مطالب مرتبط:

استخدام مزدوران افغانی توسط ارمنستان برای جنگ در ق

بررسی عصب روانشناختی قاتل سفیر روسیه در آنکارا

ترامپ خواستار افزایش درگیری ها در افغانستان است. ا

تیراندازی به نمازگزاران در مسجدی در کانادا

ب

ماکرون:حجاب با تمدن سازگاری ندارد!

دنیای اسلام در آتش فتنه تکفیر

 

دکتر موسی جرجانی :دشمنان اسلام از طریق جنگ نرم دنب

داعش بیش از 50 درصد از امکانات خود در موصل را از د

ا

کشف نسخ خطی اسلامی در کلیسا های «کوه آتوس» در یونا

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات