b_0_0_0_10_images_pogba1.jpg

اساس نیوز : «پل پوگبا»، بازیکن تیم فوتبال منچستر یونایتد انگلیس، به عنوان یک مسلمان متعهد در مورد عدم ارتباط اسلام با تروریسم و زندگی مسلمانان در منچستر پس از حادثه تروریستی اخیر منتسب به داعش، سخن گفت.

به گزارش اساس نیوز به نقل از روزنامه «تلگراف»، پوگبا با ابراز ناباوری نسبت به تراژدی اخیر در شهر منچستر، هرگونه ارتباط میان این حملات با اسلام را رد کرد.
وی گفت: دوران بسیار سختی است اما نباید تسلیم شویم. نمی‌توانیم به آن‌ها اجازه دهیم که وارد ذهن ما شوند، باید مبارزه کنیم. اتفاقات تلخ در زندگی می‌افتند اما ما نباید از زندگی کردن دست بکشیم.
۲۲ نفر در اثر انفجاری که ماه گذشته در شهر منچستر رخ داد، جان خود را از دست دادند که گروه تروریستی داعش مسئولیت آن را پذیرفت.
این هافبک مسلمان تیم منچستر یونایتد گفت: کسی اجازه کشتن هیچ انسانی را ندارد. کشتن یک انسان دور از عقل و انسانیت است بنابراین نمی‌توان نام دین بر روی آن گذاشت.
وی تأکید کرد: این اسلام نیست و همه این را می‌دانند. من تنها کسی نیستم که این حقیقت را می‌گویم.
پوگبا که به‌تازگی پدر خود را از دست داده، گفت: وقتی کسی را که عاشقش هستید از دست می‌دهید، دیگر مثل قبل فکر نمی‌کنید. به همین خاطر است که می‌گویم از زندگی لذت ببرید زیرا بسیار سریع می‌گذرد.
پوگبا یک فوتبالیست حرفه‌ای اهل فرانسه است که در حال حاضر برای باشگاه منچستر یونایتد انگلیس و تیم ملی فرانسه بازی می‌کند. وی در سال ۱۹۹۳ از پدر و مادر گینه‌ای در حومه پاریس متولد شده است.

مطالب مرتبط:

دادستانی عربستان:جسد خاشقجی در کنسولگری تکه تکه شد

مسجد صدمیلیون دلاری ترکیه؛ شش مناره، ۶۳ هزار نفر گ

مسلمانان مالزی خواستار طراحی پوشش اسلامی بر اساس «

امام جمعه گنبدکاووس:اسلام دین صلح، عزت و کرامت انس

تبدیل مساجد به کارگاه خیاطی و قهوه خانه یا مهدکودک

هشدار سازمان ملل درباره شرایط وحشتناک یمن

بردگان ایتالیای مدرن: دختران نیجریایی (1)

مولوی کریم زایی : استکبار جهانی به دنبال تضعیف باو

ماموستا عبدالله حیدری: علما نباید در برابر نفوذ اف

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات