b_0_0_0_10_images_45687.jpg

اساس نیوز : قادیروف قانونی کردن ازدواج یک جنسیتی را با آخرین روز پمپئی یکسان خواند.

به گزارش اساس نیوز به نقل از اسپوتنیک، رمضان قدیروف، رئیس جمهور چچن،قانونی کردن ازدواج یک جنسیتی در آلمان را با آخرین روز پمپئی مقایسه کرد و خواهان تحکیم نهاد خانواده شد.

مجلس فدرال آلمان قانون ازدواج یک جنسیتی را به تصویب رساند. بر طبق این قانون همجنسگرایان می توانند ازدواج خود را به ثبت برسانند و کودکان را به فرزندی قبول کنند.

b_0_0_0_10_images_2642941.jpg

قدیروف رئیس جمهور چچن در این خصوص گفت:«خبری از مجلس فدرال آلمان را خواندم و منتظر واکنش حضار شدم و فکر کردم که آخرین روز پمپئی فرا رسیده است. به اعتقاد ما باید برعکس عمل شود، باید نهاد خانواده تحکیم یابد. خانواده هیچ گزینه دیگری ندارد و نخواهد داشت».

(( 1929 سال پیش در روز 24 اوت سال 79 میلادی شهر ثروتمند پمپئی که در پای کوه آتشفشان وزوو در رم باستان احداث شده بود بر اثر فوران آتش فشان وزوو زیر میلیون ها تن خاکستر داغ آتشفشانی مدفون و ناپدید شد و کلیه ساکنان آن کشته شدند.در کمتر از چند ساعت شهر پمپئی زیر 6 متر خاکستر داغ و بندر هرکولانئوم که در نزدیکی شهر پمپئی قرار دارد زیر 16 متر مواد مذاب و رسوبات مدفون شدند.اما این شهر در سال 1599 میلادی کشف گردید درحالی که زوجهای زیادی پیدا شدند که زمان فاجعه به هم نزدیک بودند اما عجیب اینکه این زوجها هر دو از یک جنس و همجنسگرا بوده اند.))

b_0_0_0_10_images_karnavalirpompeii5.jpg

مطالب مرتبط:

گزارش تصویری از آخرین نماز جمعه بندر ترکمن در ماه

ژنرال روس: می‌توانیم ظرف چند دقیقه کشتی‌های آمریکا

موانع وحدت امت اسلام از نگاه عضو موسسه منهاج القر

مجله فوربز، پاول دوروف را به عنوان یک میلیاردر به

اعترافات نظامی صهیونیست که حماس موفق شد تلفنش را ه

حمایت تمام قد روسیه از جانشینی محمد بن سلمان

روسیه از عملکرد دی میستورا انتقاد کرد

ر

پاکسازی تکریت از موش های داعشی+عکس

ترامپ: معلمان مدرسه هم اسلحه بدست بگیرند

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز