b_0_0_0_10_images_45687.jpg

اساس نیوز : قادیروف قانونی کردن ازدواج یک جنسیتی را با آخرین روز پمپئی یکسان خواند.

به گزارش اساس نیوز به نقل از اسپوتنیک، رمضان قدیروف، رئیس جمهور چچن،قانونی کردن ازدواج یک جنسیتی در آلمان را با آخرین روز پمپئی مقایسه کرد و خواهان تحکیم نهاد خانواده شد.

مجلس فدرال آلمان قانون ازدواج یک جنسیتی را به تصویب رساند. بر طبق این قانون همجنسگرایان می توانند ازدواج خود را به ثبت برسانند و کودکان را به فرزندی قبول کنند.

b_0_0_0_10_images_2642941.jpg

قدیروف رئیس جمهور چچن در این خصوص گفت:«خبری از مجلس فدرال آلمان را خواندم و منتظر واکنش حضار شدم و فکر کردم که آخرین روز پمپئی فرا رسیده است. به اعتقاد ما باید برعکس عمل شود، باید نهاد خانواده تحکیم یابد. خانواده هیچ گزینه دیگری ندارد و نخواهد داشت».

(( 1929 سال پیش در روز 24 اوت سال 79 میلادی شهر ثروتمند پمپئی که در پای کوه آتشفشان وزوو در رم باستان احداث شده بود بر اثر فوران آتش فشان وزوو زیر میلیون ها تن خاکستر داغ آتشفشانی مدفون و ناپدید شد و کلیه ساکنان آن کشته شدند.در کمتر از چند ساعت شهر پمپئی زیر 6 متر خاکستر داغ و بندر هرکولانئوم که در نزدیکی شهر پمپئی قرار دارد زیر 16 متر مواد مذاب و رسوبات مدفون شدند.اما این شهر در سال 1599 میلادی کشف گردید درحالی که زوجهای زیادی پیدا شدند که زمان فاجعه به هم نزدیک بودند اما عجیب اینکه این زوجها هر دو از یک جنس و همجنسگرا بوده اند.))

b_0_0_0_10_images_karnavalirpompeii5.jpg

مطالب مرتبط:

بانوی مسلمان کاریکاتوریست به جنگ اسلام‌هراسی می‌رو

واکنش حیدرالعبادی به ادامه کشتار داعش

تجاوز و سربریدن دو توریست اروپایی در مراکش؛عوامل د

مولانا گرگیج:استفاده از اقوام و مذاهب مختلف کشور د

بازگشت اخوان المسلمین کویت به عرصه سیاست

گلعاد شالیط:دلم برای زندانبانان حماس تنگ شده است

کره شمالی سفیرانش را برای حضور در یک نشست اضطراری

کاریکاتور جدید شارلی ابدو بار دیگر خشم مسلمانان را

اتش گرفتن مشکوک برخی از ادوات نظامی روسیه در سوریه

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز