b_0_0_0_10_images_IMG08573268.jpg

به گزارش اساس نیوز به نقل از ottawasun، مسابقه ملی هنری مبارزه با اسلام هراسی در شهر اتاوا در کانادا برگزار می‌شود.


اعضای مسجد اتاوا، پروژه جدید هنری به منظور مبارزه با اسلام‌هراسی را اعلام کردند. این پروژه یک مسابقه ملی هنری با عنوان « مبارزه با نفرت، پیشبرد مشارکت» می‌باشد و در آن شرکت کنندگان رده‌های سنی 16 تا 30 سال می‌توانند طرح‌های پیشنهادی و کارهای هنری ویدئویی دیجیتال‌شان را به هدف مقابله با اسلام‌هراسی به اشتراک بگذارند.


در این رقابت‌ها هیات داورانی از بنیاد میشله جین، پیشنهادات ارائه شده را در زمینه‌های مختلفی چون انیمیشن، گفتاری و هنرهای تجسمی مورد داوری قرار داده و در پایان جوایزی به 10 برنده نخست این مسابقات ارائه خواهد شد. هزینه‌های مورد نیاز برای ایجاد هنر و محل‌هایی برای نمایش کارهای هنری در اتاوا و تورنتوی کانادا نیز برای برندگان این مسابقه تامین خواهد شد.

دوس آنجوس، یک تازه مسلمان شرکت کننده در این مسابقه می‌گوید: یکی از اصلی‌ترین چالش‌هایی که ما مسلمانان در غرب با آن‌ها روبرو هستیم ایجاد رابطه با مردمی است که تصور می‌کنند مسلمانان انسان نیستند.


به همین جهت این مسئله برای ما بسیار بااهمیت شده و ما شیوه‌ها و روش‌های ابتکاری متعددی برای برقراری رابطه با این مردم به کار می‌گیریم.


این پروژه درحالی برگزار می‌شود که آمارهای منتشر شده خبر از افزایش روز افزون اسلام‌هراسی در آمریکا می‌دهند. طبق آخرین آمار منتشر شده توسط اداره آمار کانادا جرایم نفرت محور در این کشور در سال 2015 افزایش 5 درصدی داشته‌اند و حملات علیه مسلمانان بخش زیادی از آن را تشکیل می‌دهند.


طبق آماری که این اداره هفته گذشته منتشر نمود، در سال 2015 پلیس کانادا 1362 حادثه جنایی با انگیزه نفرت را گزارش داده که این میزان نسبت به سال گذشته 67 مورد افزایش نشان می‌دهد. در این میان 48% حوادث به دلیل تعصب قومیتی و نژادی و 35 درصد آن‌ها به دلیل تعصب دینی و 11% به دلیل تعصب جنسیتی رخ داده‌اند.

https://telegram.me/joinchat/B2JAQDvRb9_twzneMF-HXQ

مطالب مرتبط:

ترامپ: اگر عملیات نظامی علیه ایران صورت گیرد بلندم

 

جنجال کشف حجاب در ریاض(عربستان)

ا

مفقود شدن هزاران کودک پناهجو در اروپا

نماینده زاهدان:اهل سنت و بلوچ ها آماده هستند کار ت

پیروزی‌های آتی ارتش سوریه شوک بزرگی به حامیان ترور

و

گزارشگر رویترز از افزایش روسپیگری در اردوگاه پناهج

برگزاری افتتاحیه دروس حوزه علمیه انوارالعلوم خیرآب

نخست وزیر مجارستان نسبت به پیشروی اسلام در اروپا ا

چراغ سبز نتانیاهو برای اجرای قانون اعدام در اسرائی

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات