b_0_0_0_10_images_784512.jpg

به گزارش اساس نیوز به نقل از روزنامه ایندیپندنت، گروه داعش از آغاز ماه رمضان استفاده کرد و از حامیانش خواسته تا در طول مدت ۳۰ روز ماه رمضان دست به حملات جدید و جنگ تمام عیار علیه غرب بزنند.در این بیانیه از سوی داعش که در یوتیوب منتشر شد، این گروه  از حامیانش خواسته تا در خانه‌ها، بازارها، جاده‌ها و نشست‌ها دست به حمله بزنند.

در این پیام آمده است: شیرهای جنگ کجایند؟ این کار را متوقف نکنید. باید در ماه رمضان به اقدامات خود ادامه دهید. در ماه رمضان "شهید" می‌شوید.

در مجله "Rumiyah" (رومیه) داعش بدون اشاره به حمله انتحاری منچستر به این مساله اشاره شده که خوانندگان از ماه رمضان برای پاداش روز آخرت بهره ببرند. همچنین در مقاله‌ای که در مجله چاپ شده به اهدافی در ترکیه، روسیه، ایران و مصر و همچنین نخبگان شیطان اشاره شده که با ایدئولوژی داعش مخالفند.

انتشار این مجله و همچنین تبلیغات زیاد از سوی داعش چند روز پس از آن صورت گرفت که داعش مسئولیت حمله انتحاری در منچستر را برعهده گرفت و اعلام کرد که این پاسخی به تجاوز به سرزمین‌های مسلمانان است.

در بیانیه داعش همچنین آمده که در آینده شاهد حملات بیشتر علیه مسیحیان و متحدانشان خواهید بود.

این پیام باعث شد تا حمله انتحاری به کلوپ همجنسگراها در اورلاندو صورت گیرد و یک پلیس به همراه همسرش در پاریس کشته شوند.

همچنین آمارهای رسمی از وقوع ۱۴ حمله تروریستی مرتبط با داعش در آمریکا، آسیا، آفریقا و خاورمیانه با بیش از ۴۰۰ کشته خبر داده است.

این گروه  در ادامه مقاله خود با عنوان "چرا ما از شما متنفریم و چرا با شما می‌جنگیم" آورده است: حتی اگر ما را متوقف کنید، بهترین سناریوی شما این است که ما مبارزات خود را علیه شما به حالت تعلیق در بیاوریم اما نمی‌توانید برای همیشه به جنگ ما علیه خودتان پایان دهید.

https://telegram.me/joinchat/B2JAQDvRb9_twzneMF-HXQ

مطالب مرتبط:

شروط وزیر جنگ اسرائیل برای توقف حملات به سوریه

زنان انتحاری خطرناک ترین سلاح داعش در موصل

اوباما: احساسات ضداسلامی در آمریکا کمک به داعش است

محبوبیت محصولات غذایی حلال در آمریکا

ا

انتخابات حساس هلند امروز برگزار می‌شود/ رقابت نزدی

بدون حضور خودمان، برای ما تصمیم می‌گیرند!

کمک مالی قطر برای نوسازی منازل خانواده‌های مستمند

محکومیت حادثه تروریستی تهران از نگاه علمای اهل سنت

شیخ صالح پردل: ما اهل سنت، خواهان فعالیت در امورا

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز