b_0_0_0_10_images_0529881001309781663_jab_ir.jpg

اساس نیوز: مدیر حج و زیارت خراسان جنوبی گفت: امسال یک هزار و ۵۳۵ زائر در قالب ۱۱ کاروان از استان خراسان جنوبی به حج تمتع اعزام می شوند.


آغاز ثبت نام در کاروانهای حج تمتع از ساعت 9 صبح روز یکشنبه 24 اردیبهشت ماه جاری به مدت 5 روز خبرداد.

وی اظهار داشت: متقاضیانی که از 23 فروردین ماه لغایت 21 اردیبهشت ماه امسال درشعب بانک ملی مبلغ 10 میلیون تومان را واریزکردند می توانند با مراجعه به دفاتر اعلام شده در جراید نسبت به قطعی نمودن ثبت نام خود اقدام کنند.

مدیر حج و زیارت خراسان جنوبی گفت: از سال 1360 ممکن است عده ای ثبت نام های 18 هزار تومانی، 20 هزار تومانی، 25 هزار تومانی و 27 هزار تومانی داشته باشند و به هر دلیلی مشرف نشده باشند که این افراد باید حتماً با مراجعه به بانک ملی این مبلغ را به میلیون تومان افزایش دهند.

نوفرستی بیان کرد: بعضی از اسناد از سال 77 وجود دارد که مبلغ 800 هزار تومانی است که این افراد نیز باید به بانک ملی مراجعه و با تسهیلات یارانه ای که در حد 300 هزار تومان به این قبوض اختصاص داده شده مبلغ را به حد یک میلیون تومان افزایشدهند.

وی تصریح کرد: مابقی افرادی که تا تاریخ 31 شهریور 85 قبوض ودیعه گذاری در دست دارند از روز یکشنبه 24 اردیبهشت ماه به محل کاروان هایی زیارتی به صورت حضوری ویا به آدرس اینترنتی www.karevan.ir به صورت غیرحضوری نسبت به وضعیت ثبت نام خود اقدام کنند.

وی با بیان اینکه با تلاش سازمان حج وزیارت وبعثه مقام معظم رهبری مبلغ 12 میلیون ریال از هزینه سفر کسر و طبق تفاهم، در کمک هزینه سفر حج محاسبه شده است افزود: زائران در هنگام مراجعه به شعب بانک ملی نسبت به پرداخت قیمت درج شده در فیش ، پس از کسر مبلغ فوق اقدام کنند.

https://telegram.me/joinchat/B2JAQDvRb9_twzneMF-HXQ

مطالب مرتبط:

دوران امت اسلامی بیش از هر دوره دیگری با دگرگونی ه

85 درصد از کشورهای آفریقایی حامی آرمان فلسطین هستن

ا

خداحافظی غیر منتظره امام جمعه زاهدان

ادامه اعتراضات مردم آمریکا به انتخاب ترامپ

نتانیاهو سفیر آمریکا در تل آویو را احضار کرد/تداوم

تاجیکستان فهرست افراد مرتبط با گروههای تروریستی را

پاداش دولت هند برای افسری که از جوان کشمیری به عنو

امام جمعه سنندج: حضور باشکوه مردم در راهپیمایی ۲۲ب

مسلمانان اروپا با گُل به مصاف اسلام هراسی رفتند

ا

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز