b_0_0_0_10_images_2489497.jpg

اساس نیوز: دواین جانسون ملقب به "راک" بازیگر هالیوود و کشتی کج کار آمریکایی، از تصمیم جدی خود برای حضور در رقابت های ریاست جمهوری ایالات متحده آمریکا خبر داد.


به گزارش اساس نیوز به نقل ازاسپوتنیک به نقل از مصاحبه دواین جانسون با مجله GQ، وی در پاسخ به پرسش خبرنگار که "آیا او حاضر است برای انتصاب به مقام ریاست جمهوری آمریکا کار خود را رها کند" گفت: "احتمال این کار وجود دارد".  


جانسون در ادامه افزود: "اگر من رئیس جمهور بودم، بیش از هر چیز رعایت عدالت برای من مهم بود. رهبری برای من بسیار اهمیت داشت. برای ریاست جمهوری باید به جای همه مسئولیت پذیر بود. اگر به عنوان رئیس جمهور من با حرف کسی موافق نبودم، در آن صورت او را از بین نمی بردم".  


جانسون همچنین در ادامه افزود که او به هیچ وجه، سیاست های مهاجرتی دونالد ترامپ رئیس جمهور کنونی آمریکا را نمی پذیرد و به آن اعتقادی ندارد.


این ستاره فیلم های اکشن هالیوود در پایان افزود: "من باور دارم که امنیت ملی ما — اصل است، اما من به قانون ممنوعیت مهاجران اعتقادی ندارم. من به یکپارچگی و وحدت اعتقاد دارم. کشور ما بر روی این اصل نهادینه شده است، به واسطه این اصل کشور ما قوی تر می گردد. این یک تصمیم بسیار شتابزده بود".

https://telegram.me/joinchat/B2JAQDvRb9_twzneMF-HXQ

مطالب مرتبط:

واکنش واشنگتن به حمله تروریستی در اهواز

رژه نظامی با انفجار و جلوه های ویژه در مکه برگزار

طالبان وداعش: هم پیمان یا دشمن؟

آخوند آرخی :مهم ترین جهاد مبازه با نفس اماره است

سازمان ملل:65 میلیون نفر در دنیا آواره هستند !

ا

دو زن آلمانی پیرو داعش با کودکان خود به آلمان برگش

درگیری نیروهای روسیه و حامیان بشار اسد در نزدیکی م

رئیس‌جمهور چچن طرح پارلمانی حمایت از حجاب را تأیید

مولانا عبدالحمید در مراسم تودیع و معارفه استاندار

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز