b_0_0_0_10_images_2489497.jpg

اساس نیوز: دواین جانسون ملقب به "راک" بازیگر هالیوود و کشتی کج کار آمریکایی، از تصمیم جدی خود برای حضور در رقابت های ریاست جمهوری ایالات متحده آمریکا خبر داد.


به گزارش اساس نیوز به نقل ازاسپوتنیک به نقل از مصاحبه دواین جانسون با مجله GQ، وی در پاسخ به پرسش خبرنگار که "آیا او حاضر است برای انتصاب به مقام ریاست جمهوری آمریکا کار خود را رها کند" گفت: "احتمال این کار وجود دارد".  


جانسون در ادامه افزود: "اگر من رئیس جمهور بودم، بیش از هر چیز رعایت عدالت برای من مهم بود. رهبری برای من بسیار اهمیت داشت. برای ریاست جمهوری باید به جای همه مسئولیت پذیر بود. اگر به عنوان رئیس جمهور من با حرف کسی موافق نبودم، در آن صورت او را از بین نمی بردم".  


جانسون همچنین در ادامه افزود که او به هیچ وجه، سیاست های مهاجرتی دونالد ترامپ رئیس جمهور کنونی آمریکا را نمی پذیرد و به آن اعتقادی ندارد.


این ستاره فیلم های اکشن هالیوود در پایان افزود: "من باور دارم که امنیت ملی ما — اصل است، اما من به قانون ممنوعیت مهاجران اعتقادی ندارم. من به یکپارچگی و وحدت اعتقاد دارم. کشور ما بر روی این اصل نهادینه شده است، به واسطه این اصل کشور ما قوی تر می گردد. این یک تصمیم بسیار شتابزده بود".

https://telegram.me/joinchat/B2JAQDvRb9_twzneMF-HXQ

مطالب مرتبط:

رئیس نهضت اهل سنت پاکستان: آمریکا در ناامنی‌ها و ن

جاستین ترودو : ما در برابر اسلام هراسی و دیگر اشک

بیانیه حوزه علمیه مظهر التوحید اهل سنت تایباد درخص

 

ترامپ تصمیم‌گیری در مورد جنگ را به ژنرال‌های آمریک

مولانا عبدالحمید : سیاست‌های داخلی و خارجی کشور با

ایوانکا ترامپ: پیشرفت عربستان در حوزه زنان "دلگرم‌

کشف تروجان جدید در تلگرام برای جاسوسی از کاربران ا

راه مقابله با طاعون و سرطان فکری افراط گرایی

دشمنان وحدت شیعه و سنی

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات