b_0_0_0_10_images_1786225.jpg

اساس نیوز: کنستانتین کاساچف، رئیس کمیته امور خارجی شورای فدراسیون روسیه به اسپوتنیک گفت: اجرای لایحه در مورد تسلط آمریکا بر بنادر روسیه در شرق دور نشان دهنده قدرت نمایی است که به معنی اعلان جنگ می باشد.


به گزارش اساس نیوز به نقل از اسپوتنیک، کنگره آمریکا پیش از این طرحهای مقدماتی محدودیت های جدید در مورد کره شمالی را تصویب کرده بود. در این لایحه که در کنگره آمریکا به تصویب رسید، به طور خاص امکان تسلط بر بنادر روسیه در شرق دور را بررسی می کند. این لابحه همچنین مورد تایید مجلس سنا قرارگرفته که پس از آن نیزباید از سوی رئیس جمهور مورد تایید قرار گیرد.

وی افزود، این نوع از سناریوی قدرت از آنجایی که به معنی اعلان جنگ است مورد قبول هیچ فردی نمی باشد.

به عقیده کاساچف، در این مانور قانونگذاران آمریکا چیز جدیدی دیده نمی شود، آمریکاییها با همه واقعیت ها و دروغ های خود سعی بر اتخاذ حاکمیت قانون خود بر قوانین بین المللی دارند که به طور کلی یک تهدید بزرگ برای قوانین بین المللی و یک مشکل برای روابط بین المللی مدرن محسوب می شود.

اظهارات این سناتور روس مدتی کوتاه پس از آن مطرح شد که کنگره آمریکا لایحه ای در زمینه وضع تحریمهای بیشتر علیه کره شمالی به تصویب رساند که نظارت و کنترل آمریکا بر بنادر دریایی و آبراهها در شرق دور از جمله بنادر روسی «وانینو»، «ناخودکا» و «ولادی وستک» را مجاز می نماید.

https://telegram.me/joinchat/B2JAQDvRb9_twzneMF-HXQ

مطالب مرتبط:

میزبانی مسلمانان انگلیس از دانش آموزان یهودی

خط و نشان روسیه برای آمریکا

امام جمعه گمیش تپه:دعا کردن در شب های قدر از بهتری

آرامش نسبی و اعلام حالت فوق‌العاده در بغداد

پوشش نقاب یا برقه در اماکن عمومی در کبک کانادا غیر

واکنش های جهانی به سخنرانی ترامپ درباره برجام و سی

تأکید نخست‌وزیر کانادا بر نقش مسلمانان در جامعه

علمای اهل سنت عراق: توافق هسته ای ایران، پیروزی ام

فرانسه ۱۶۰ مسجد را تعطیل می‌کند

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز