b_300_300_16777215_10_images_1655090_982.jpg

اساس نیوز: نتانیاهو که در جلسه کنست(پارلمان رژیم صهیونیست) که به منظور بررسی گزارش ناظر کابینه دولت درخصوص حمله اخیر رژیم صهیونیستی به غزه و گزینه های پیش روی صحبت می کرد، گفت: انجام حملاتی سخت تر از قبل به غزه یکی از گزینه های رژیم صهیونیستی است.وی همچنین با مطرح کردن مشکلاتی که رژیم صهیونیستی درصورت اشغال غزه با آن مواجه خواهد شد، گفت: صرف نظر از هزینه های بالایی که ما برای کشته شدن سربازان و غیر نظامیان متحمل خواهیم شد، مشکل اساسی این است که پس از اشغال غزه، چه کسانی نوار غزه را تحویل خواهند گرفت و آن را اداره خواهند کرد، این مساله همچنان یکی از معضل های بزرگ است.

براساس این گزارش درزمان سخنرانی نتانیاهودرکنیسه، پدر یکی ازسربازان رژیم صهیونیستی که در جنگ اخیر غزه کشته شده بود با قطع صحبت های نتانیاهو گفت: شما کجا بودید که فرزند مرا کشتند.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی در سخنانی در کنست گفت که دستیابی به توافق سیاسی با جنبش اسلامی فلسطین (حماس) امکان پذیر نیست.

نتانیاهو افزود: کابینه من در نبرد اخیر (علیه نوار غزه) به قدرت «بازدارندگی» دست پیدا کرد. شلیک موشک از غزه متوقف شد و آرامش از آن زمان در جنوب سرزمین اشغالی حکمفرما شد.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی با بیان اینکه، این رژیم نمی تواند مانع حماس در حفاری تونل ها شود، اما می تواند خود را برای مبارزه با این تونل ها آماده کند؛ افزود: رژیم صهیونیستی نمی تواند در برابر شلیک موشک از نوار غزه تسلیم شود.

رژیم صهیونیستی 16 تیرماه 93 (7جولای 2014) جنگ خانمان سوزی را علیه نوار غزه به راه انداخت که 51 روز به طول انجامید و در جریان آن 2 هزار و 322 فلسطینی شهید و 11 هزار نفر دیگر زخمی شدند.

منابع صهیونیست اعتراف کرده اند که در جریان این جنگ، 2 هزار 522 نفر دیگر از جمله 740 نظامی (صهیونیست) زخمی شدند.

https://telegram.me/joinchat/B2JAQDvRb9_twzneMF-HXQ

مطالب مرتبط:

چين به شهروندان خود درباره سفر به آمريکا هشدار داد

اردوغان:غرب ترکیه قوی را نمی خواهد!

حکومت ترکیه بافت قومی کردستان ترکیه را تغییر می د

داعش اعضای بدن ۴۵ نفر را در موصل به سرقت برد/ کشته

قسم از لحاظ احکام

مولانا مطهری در مراسم نماز جمعه روستای بهدادین خوا

آیا " دین از دست می رود "؟

مبارزه با تروریسم و جنبه های متعارض آن در آسیای مر

رئیس جمهورترکیه : عملیات بزرگی در ادلب سوریه در جر

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز