b_0_0_0_10_images_8249147071536396.jpg

اساس نیوز: پاپ فرانسیس رهبر مذهبی کاتولیک ها در آستانه عید پاک مسیحیان، هشدار داد: اربابان این جنگ جهانی را متوقف کنید، آنها جهان را نابود می کنند.


رهبر مذهبی کاتولیک ها روز پنجشنبه در گفت وگو با روزنامه ایتالیایی 'لارپوبلیکا' ضمن یادآوری اینکه جهان در یک جنگ جهانی وحشتناک بسر می برد، بار دیگر خواستار صلح جهانی شد و اظهار داشت: هنوز درگیری های وحشتناکی در کشورهای مختلف وجود دارد که در آن همواره بی گناهان و ضعیف ترها متحمل بالاترین هزینه می شوند.

وی گفت: من فقط می توانم با قدرت بیشتری برای این جهان مطیع قاچاقچیان اسلحه که با خون مردان و زنان سود می کنند، درخواست صلح کنم. امروز گناه با تمام قدرت تخریبی اش در جنگ ها، انواع خشونت ها و بدرفتاری ها و رها کردن ضعیف ترها، آشکار می شود.

وی با نقل یک جمله معروف از حضرت عیسی (ع) که 'هرکس که بیگناه است، باید اولین سنگ را پرتاب کند' افزود: باید به درون خود بنگریم و گناه هایمان را پیدا کنیم، اینطوری قلب ما انسانی تر می شود.

پاپ فرانسیس در آبان ماه گذشته نیز با تاکید بر اینکه اکنون در جنگ سوم جهانی بسر می بریم، گفت: جهان نیاز به انقلاب محبت دارد. ما اکنون در جنگ جهانی سوم بسر می بریم، باید متوقف شد زیرا ارزش جان انسان بیشتر از اراضی است و بزرگترین دشمن خدا پول است.

وی افزود: تولیدکنندگان اسلحه و قاچاقچیان، به فروش سلاح می پردازند. این دلیل جنگ سوم جهانی است که در آن بسر می بریم، جنگی که قطعه قطعه و در اماکن مختلف وجود دارد. آنها سلاح ها را به دو طرف درگیر می فروشند تا سود ببرند. آنها بسیار قصی القلب هستند و هیچ محبتی ندارند. جهان امروز نیاز به انقلاب محبت دارد.

https://telegram.me/joinchat/B2JAQDvRb9_twzneMF-HXQ

مطالب مرتبط:

کودکان در جهنم داعش

امام جماعت مسجدی در کانادا تهدید به مرگ شد

نخستین نامزد مسلمان برای فرمانداری ایالت «میشیگان»

 

مولوی یعقوبی: از بین بردن نقشه های شوم استکبار به

حقیقت ماجرای اهدای پوست آهو به مولانا عبدالحمید

هشدار آمریکا به شهروندانش در خصوص حملات تروریستی د

ا

دادگاه عالی هند ازدواج یک زن تازه مسلمان را باطل ک

افتتاح نخستین دانشگاه اسلامی در ایتالیا

استقبال یمن از آتش بس

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات