b_0_0_0_10_images_459175_735.jpg

اساس نیوز : انجمن اسلامی «لیهای ولی» در ایالت پنسیلوانیای آمریکا تاکنون میزبان بیش از هزار دانش‌آموز غیرمسلمان شده تا به آنان در مورد معنای حقیقی اسلام و معرفی تنوعات فرهنگی مسلمانان آموزش دهد.

به گزارش اساس نیوز به نقل از پایگاه خبری «aboutislam»، «عقیل سید»، مدیر ارتباطات انجمن اسلامی لیهای ولی می‌گوید: درهای مرکز همیشه باز است.

وی درحالی‌که به ۴۸ دانش‌آموز منطقه «ایستون» پنسیلوانیا خوش‌آمد می‌گفت، افزود: ترجیح می‌دهیم که شما جواب سؤالاتتان را اینجا بگیرید نه از گوگل، فاکس‌نیوز یا سی‌ان‌ان.

انجمن اسلامی لیهای ولی، ۳۰ سال پیش تأسیس شد و در زمینه‌های مختلفی فعالیت می‌کند که برگزاری برنامه‌های اطعام فقرا، جمع‌آوری خون برای هلال احمر، جمع‌آوری تجهیزات برای دانش‌آموزان مدرسه‌ای از آن جمله است.

تنها در سال گذشته این مرکز برای زدودن تصورات نادرست مردم در مورد اسلام، میزبان بیش از هزار نفر از شهروندان لیهای ولی بود.

تلاش این مرکز برای زدودن تصورات نادرست در مورد اسلام پس از آن آغاز شد که گزارش پلیس فدرال آمریکا حاکی از افزایش ۶۷ درصدی جرائم ناشی از نفرت علیه مسلمانان در فاصله سال‌های ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۵ بود.

مطالب مرتبط:

اپلیکیشن اساس نیوز طراحی شد

اردوغان: نقاب از چهره اروپا افتاد

مولوی خیرالله نیکخوی : بدحجابی و بی حیایی باعث سقو

گفتگو بین دو کره در معرض خطر

العبادی: تغییر کابینه، تنها بخشی از اصلاحات در عرا

تفییر موضع فرانسه در قبال بشار اسد

پاپ رم: جهنم وجود ندارد!

مرگ بیش از ۴ هزار نفر در حوادث تروریستی ۲۰۱۵ "پاکس

پوتین: روسیه مانع تجزیه سوریه شد

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات