b_0_0_0_10_images_4242412154544.jpg

اساس نیوز: مهندس چینی هوش مصنوعی پس از ناکامی در پیدا کردن همسر ایده‌آلش، تصمیم به ازدواج با رباتی گرفت که خودش طراحی کرده است.

به گزارش اساس نیوز به نقل از  اسپوتنیک، "ژنگ جیاجیا"، مهندس چینی 31 ساله پس از ناکامی از پیدا کردن همسر ایده آل خود که یکی از دلایل آن رفتار آزاردهنده خانواده‌اش و فشارهای آن‌ها برای ازدواج بود تصمیم به ساخت رباتی گرفت که تمام فاکتورهای یک زن ایده آل از نظر او را داشت. او نام ربات انسان خود را "ینگ ینگ" نهاد. این گونه ربات ها در فضای مجازی به ربات های اندرویدی، انسان های اندرویندی، ربات های انسان نما و غیره نیز مشهور هستند.
این مخترع چینی مراسم ازدواجی با پوشیدن کت و شلوار مشکی و با حضور مادر و دوستانش در شهر "هانگژو" برگزار کرد. وی در این مراسم سعی بر انجام تمام سنت های محلی را داشت و حتی با بستن پارچه قرمز به گردن "ینگ ینگ"، مراسم ازدواجشان را مطابق سنت‌های محلی برگزار کرد. علی رغم تلاش های او برای رسمی کردن ازدواج خود اما تاکنون این ازدواج از سوی مقامات چینی به رسمیت شناخته نشده است.
تصاویر مراسم ازدواج این زوج عجیب به شدت مورد توجه کاربران قرار گرفته و توسط بسیاری از کاربران شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته می شود.

به عقیده ی برخی کاربران، ربات ها را می توان به شکل همسر ایده آل طراحی کرد که هم وظایف خود را انجام دهند و هم در زمان مناسب سخن بگویند.
ولی بسیاری از کاربران که مخالف عملی شدن این ایده هستند می نویسند که ورود ربات به زندگی شخصی و زناشویی انسان ها می تواند اثرات فاجعه باری بر مفهوم زندگی و خانواده به بار بیاورد.

b_0_0_0_10_images_454222122121212.jpg

مطالب مرتبط:

جنجال تشبیه زنان برقع پوش به دزدان بانک در انگلیس

اتحادیه عرب نشست فوق العاده برگزار می کند

داعشی های باقی مانده در مراوی، آماده تسلیم شدن هست

هواداران جام جهانی از خوردن گوشت خوک محروم می شوند

هزاران تانک و خودروی زرهی آمریکا در مرزهای روسیه م

کاخ سفید: تا این لحظه برای حمله به سوریه تصمیم نها

تیراندازی در مقر "یوتیوب" در امریکا

آذربایجان سامانه‌ «گنبد آهنین» از رژیم صهیونیستی م

واکنش حزب «النهضه» تونس به در خواست لغو حج

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز