b_0_0_0_10_images_ghjktykekk.jpg

اساس نیوز : «جاناتان بارتلی» رهبر حزب سبز‌ انگلستان و ولز به دلیل اظهاراتش درباره ذبح حلال  متهم به توهین به مسلمانان شده است.


خالد‌ محمود نامزد حزب کارگر برای انتخابات عمومی در شهر بیرمنگام در واکنش به سخنان بارتلی گفت: این اظهارات ارتباطی با سیاست‌های حزب سبز ندارد و هدف آن قربانی‌کردن جامعه مسلمانان است.

محمود افزود: در‌ حال حاضر همه احزاب سعی می‌کنند از قافله اتهام‌زنی به مسلمانان جا نمانند و این سخنان دقیقاً از همین جنس است. این اظهارنظرها که در مصاحبه با رادیو بی بی سی گفته شده، هیچ اشاره‌ای به قوانین غذایی یهودیان نکرده که به قوانین غذایی دین اسلام شباهت دارد. جامعه یهودیان روند مشابهی طی می کند. آیا این ممنوعیت فقط باید برای مسلمانان باشد؟ این سؤالی است که آنها باید پاسخ دهند.

رهبر‌حزب سبز انگلستان و ولز در مصاحبه رادیویی خود هنگامی که از وی پرسیده شد که آیا از ممنوعیت کشتار دام به شیوه حلال حمایت می‌کند، پاسخ داد: بله، متأسفانه باید در این زمینه صادق باشم. هنگامی که در مورد مراقبت از حیوانات و حساسیت به نسبت به حیوانات صحبت می‌شود، ما قوی‌ترین حزب در مورد حمایت از حقوق حیوانات هستیم و رعایت احکام دینی نباید مراقبت از کره زمین و حیوانات را تحت‌الشعاع قرار دهد.

مطالب مرتبط:

تلاش نافرجام برای کودتای داخلی در داعش

ا

نفوذ داعش در چین

کشف بشقاب پرنده در قطب جنوب

بحران دیپلماتیک شورای خلیج فارس و ابعاد آن

خودکشی مرد 44 ساله مکزیکی به خاطر ترامپ

فرصت طلایی «از یک مسلمان سوال کنید» در ماساچوست آم

 

اقدام جالب جنگنده های اندونزیایی برای بیدار کردن ر

ا

ممنوعیت روسری در مدارس آلمان از نگاه مخالفان و موا

بیش از ۱۷ میلیون آواره در کشورهای اسلامی

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات