b_300_300_16777215_10_images_10912204_936.jpg

اساس نیوز : وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، گفت: هیچ چیزی جای اینترنت را نمی گیرد، شبکه ملی اطلاعات و اینترنت هر کدام جای خود را دارد.

محمد جواد آذری جهرمی ، وزیر ارتباطات، در خصوص قطع اینترنت تلفن های همراه و زمان وصل مجدد آن، گفت: وزارت ارتباطات در خصوص قطع و وصل اینترنت تصمیم گیر نیست و این وظیفه بر عهده شورای امنیت کشور است.
عضو هیات دولت با بیان اینکه شورای امنیت کشور با توجه به شرایط امنیتی موجود و بر اساس ارزیابی هایی که داشته دستور وصل مجدد اینترنت برخی از مناطق را باتوجه به بازگشت آنها به شرایط عادی ابلاغ کرده است، ادامه داد: پیگیر تسریع وصل اینترنت گوشی های تلفن همراه هستیم و به محض ابلاغ دستور وصل مجدد، آن را اجرا می کنیم.
آذری جهرمی در خصوص اینکه آیا اینترنت ملی پاسخگوی نیاز کشور هست؟ گفت: نیازهای پایه ای مورد نیاز کسب و کارهای کشور طبق سند تبیین الزامات شبکه ملی اطلاعات پیشرفت کرده و در گذشته گزارش داده بودیم که 80 درصد از این سند اجرایی شده است.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با تاکید بر اینکه قطع اینترنت در سراسر کشور فرصتی بود که ادعاهای وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در زمینه سند تبیین الزامات شبکه ملی اطلاعات دیده شود، عنوان کرد: مشخص شد که با استفاده از شبکه ملی اطلاعات خدمات پایه وجود دارد.

 

مطالب مرتبط:

ریاض از سوی اسرائیل تهدید می شود

تأکید خطیب مسجد الاقصی بر لزوم وحدت مسلمانان برای

نگاهی به فیلم " کاروان قهرمانان " طالبان

تبریک تلفنی اردوغان به ترامپ

مولوی احمد صارمی: در روز عید قربان قربانی کردن وا

 

پوتین یک پیشنهاد فوق العاده برای حل مساله هسته ای

دیدار مقامات نظامی ترکیه و اسرائیل

ا

نماز جماعت در مقابل شهرداری بروکلین

از اسلام لیبرال تا اسلام داعشی؛تلاش هایی برای هویت

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات