b_0_0_0_10_images_1494572_121.jpg


اساس نیوز به نقل از وب‌سایت «journalistesfaxien.tn» : وزارت امور دینی تونس با هدف گزینش نمایندگان این کشور برای حضور در مسابقات بین‌المللی قرآن در کشورهای مختلف جهان، ابلاغیه‌ای منتشر کرد.  

 در این فراخوان آمده است: به منظور انتخاب نمایندگان تونس جهت حضور در مسابقات بین‌المللی قرآن در کشورهای مختلف جهان، دو آزمون در رشته «حفظ کل قرآن همراه با تسلط به مخارج حروف» و «صوت و لحن و تجوید» برگزار می‌شود.
 
براساس ابلاغیه وزارت امور دینی تونس، آزمون حفظ کل قرآن همراه با ادای صحیح مخارج حروف است که برای دو گروه آقایان و بانوان بین ۱۲ تا ۳۰ سال است و برگزاری آزمون صوت و لحن و تجوید نیز به همراه استفاده از مقام‌های صوتی برای آقایان بین ۱۵ تا ۴۰ سال است. این افراد باید حداقل ۵ حزب متوالی از قرآن کریم را حفظ کرده باشند.
 
وزارت امور دینی تونس اعلام کرد: داوطلبان شرکت در این مسابقات می‌توانند فرم ثبت‌نام را از سایت این وزارتخانه دانلود کرده و یا آن را از ادارات وابسته به این وزارتخانه یا انجمن ملی قرآن کریم و یا یکی از جمعیت‌های قرآنی تحویل گرفته و پس از تکمیل آن را به همراه اوراق شناسایی، مدرک حفظ قرآن و دو قطعه عکس، تا ۱۹ اکتبر جاری (۲۷ مهرماه) به آدرس پست الکترونیکی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال کنند.

مطالب مرتبط:

قطر: لازم بدانیم در سوریه دخالت نظامی می کنیم!

فرمانده ارتش پاکستان حکم اعدام ۱۱ عضو طالبان را تا

مخالفت العبادی با انجام رفراندوم در اداره اقلیم کر

بیانیه "طالبان" تاکتیکی است و بر روند صلح افغانستا

مولانا گرگیج : علما بر افرادی که دست به خودکشی می

مولانا گرگیج خواستار کمک به سیل زدگان استان گلستان

2 میلیون نفر از مردم "افغانستان" در معرض سوءتغذیه

مهریه عجیب عروس و داماد ایلامی

حدود هزار نفر از مسلمانان روهینگیا در مرز بنگلادش

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات