b_0_0_0_10_images_JamNewsImage14asasnews.jpg

اساس نیوز به نقل از krqe :  اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا علیه یک شرکت امنیتی محلی در البوکرکی در ایالت نیومکزیکو شکایت کرد، یکی از نگهبانان این شرکت امنیتی یک مرد مسلمان را که در حال قرآن خواندن بر سر قبر فرزندش بوده تهدید کرده است.

مرد مسلمان گفت: مثل یک کابوس برای من بود، او بسیار وحشتناک بود.

 ندیم خان، که چند روز پیش پسر 24 ساله اش را از دست داده بود به سر قبر او در پارک یادبود فیرویو در البوکرکی رفته بود تا برایش دعا بخواند. وی در حال خواندن آیاتی از کلام الله مجید بر سر قبر پسرش بود که یک نگهبان امنیتی از شرکت آژانس مسا دتکشن برایش مزاحمت ایجاد کرده و به بهانه اینکه ساعات بازدید از قبرستان رو به پایان است او را تهدید کرده بود.

 خان می گوید: پس از اینکه تن به قلدری هایش ندادم، روی قبر پسرم لگد زد و گفت: برگرد به همان جا که ازش آمده ای! و سپس ورودی دروازه را با اتومبیلش مسدود کرد.

خان گفت: او فقط 20 سال سن داشت و واقعا احساس کردم که زندگی ام در خطر است تا اینکه رئیسش از راه رسید و مجبورش کرد دروازه را به روی من بگشاید.

در نیومکزیکو ، تبعیض قائل شدن علیه پیروان مذاهب دیگر، و اقلیت های نژادی برای شرکت هایی که خدمات عمومی ارائه می دهند غیرقانونی است، با این حال هنوز بر خی نهادها از این قانون تبعیت نمی کنند.

مطالب مرتبط:

آمریکا مستشاران نظامی خود را در موصل افزایش می ده

ا

درباره غم و اندوه مومنین و راه های علاج آن

اسلام و تروریسم؛دو واژه بیگانه

خواهر زن تونی بلر :خدا را شکر که مسلمان هستم

آسان‌ترین شیوه حفظ قرآن از نگاه مشاور مفتی مصر

ستاره هالیوود:صدای اذان, زیباترین صدای دنیاست

سلاح های آمریکا ؛ یا انستیتوهای نایف ؟ (بخش پایانی

عملیات انتقال حجاج به منا و عرفات یکشنبه انجام می

مولانا غلام حیدر فاروقی: نمازی که تاثیرات آن دوری

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات