b_0_0_0_10_images_JamNewsImage14asasnews.jpg

اساس نیوز به نقل از krqe :  اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا علیه یک شرکت امنیتی محلی در البوکرکی در ایالت نیومکزیکو شکایت کرد، یکی از نگهبانان این شرکت امنیتی یک مرد مسلمان را که در حال قرآن خواندن بر سر قبر فرزندش بوده تهدید کرده است.

مرد مسلمان گفت: مثل یک کابوس برای من بود، او بسیار وحشتناک بود.

 ندیم خان، که چند روز پیش پسر 24 ساله اش را از دست داده بود به سر قبر او در پارک یادبود فیرویو در البوکرکی رفته بود تا برایش دعا بخواند. وی در حال خواندن آیاتی از کلام الله مجید بر سر قبر پسرش بود که یک نگهبان امنیتی از شرکت آژانس مسا دتکشن برایش مزاحمت ایجاد کرده و به بهانه اینکه ساعات بازدید از قبرستان رو به پایان است او را تهدید کرده بود.

 خان می گوید: پس از اینکه تن به قلدری هایش ندادم، روی قبر پسرم لگد زد و گفت: برگرد به همان جا که ازش آمده ای! و سپس ورودی دروازه را با اتومبیلش مسدود کرد.

خان گفت: او فقط 20 سال سن داشت و واقعا احساس کردم که زندگی ام در خطر است تا اینکه رئیسش از راه رسید و مجبورش کرد دروازه را به روی من بگشاید.

در نیومکزیکو ، تبعیض قائل شدن علیه پیروان مذاهب دیگر، و اقلیت های نژادی برای شرکت هایی که خدمات عمومی ارائه می دهند غیرقانونی است، با این حال هنوز بر خی نهادها از این قانون تبعیت نمی کنند.

مطالب مرتبط:

قرنطینه 11 بیمار مبتلا به ویروس گل میمون در نیجریه

استرالیا خواستار بازگرداندن مظنون داعش از ترکیه شد

ا

دستگیری تعدادی از اعضای داعش در شمال کشور

"یوتل ست" برای داعش تامین خدمات می‌کند؟

سپر انسانی تروریستها در قفس‌های فلزی

ترامپ، برجام، اسرائیل و موضع ترکیه

هشدار روسیه نسبت به گسترش داعش در مرکز و جنوب شرق

کاهش بودجه ارتش و افزایش بودجه سپاه،شایعه یا واقعی

تهدید خلیفه حفتر به نابود کردن کشتی‌های ترکیه در س

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات