b_0_0_0_10_images_602x338_story-9c1285d0-2cf0-5f35-9031-e76b047278af_169211.jpg

اساس نیوز به نقل از aboutislam : مسلمانان آمریکایی به منظور کمک به مهاجران و پناهندگان، در اقدامی جدید کمپینی برای کمک به آنان تشکیل داده اند تا برای والدین پناهندگان بازداشت شده وثیقه شده و به آزادسازی آنان در اسرع وقت برای پیوستن به خانواده هایشان کمک کنند.

در صفحه کمپین با نام لانچ گود (راه اندازی خوبی) آمده است: جامعه مسلمانان دست یاری برای کمک به بازداشتی های مهاجر به ویژه والدینی که از کودکان شان جدا شده اند و قادر به پرداخت وثیقه نیستند دراز می کند.

در ادامه این کمپین آمده است: ما اعضای این خانواده را دوباره به هم می رسانیم.

این کمپین خیریه با نام «مسلمانان برای مهاجران» هفته پیش آغاز به کار کرد و در کنار شبکه صندوق وثیقه ملی به فعالیت خود ادامه می دهد. گفتنی است تنها با گذشت یک هفته پس از آغاز فعالیتش، این کمپین موفق شده بیش از 117 هزار دلار جمع آوری کند. هر 10 هزار دلار وثیقه یک خانوار بوده و پرداخت وثیقه ای است که یک خانواده مهاجر از پس آن برنمی آید. از پیروان تمامی ادیان برای شرکت در این کمک رسانی درخواست شدها ست.

عمر سلیمان و زید شکیر دو مسلمانی که در راه اندازی این جنبش مشارکت داشته اند، با انتشار پیام های جداگانه ای در شبکه های اجتماعی از کاربران مسلمان و دنبال کنندگان شان خواستار کمک رسانی شده اند.

مطالب مرتبط:

دبکا فابل :احتمال جنگ بین اسرائیل و ایران درسوریه

ماموستا عارف دیهیم، مدرس دینی و امام جمعه مسجد ابو

ارتش نیجریه به روی عزاداران آتش گشود

علت احتمالی مرگ سفیر روسیه در سودان

سازمان دیده بان حقوق بشر: کُردها ، ترکمان های سنی

خشم لندن و پاریس از اظهارات انتقادی دونالد ترامپ

مولوی عبدالمالک ملکی پور : طلاق و اعتیاد مهمترین آ

چرا داعش بروکسل را به عنوان هدف عملیات تروریستی ان

احداث شهرک مسکونی هوشمند در مکه

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات