b_300_300_16777215_10_images_images212133.jpg

اساس نیوز به نقل از diverse: دانشگاه شناندو در وینچستر واقع در ایالت ویرجینیا آمریکا برای نخستین بار اقدام به استخدام یک مشاور دینی  غیرمسیحی کرده است.

حنا یونس قرار است به عنوان هماهنگ کننده جدید جامعه مسلمانان  در دانشکده ایفای نقش کند. کشیش جاستین آلن سرپرست بخش امور معنوی دانشگاه در این باره گفت: دانشگاه شناندو برای تحصیل پیروان تمامی ادیان باز بوده و آن ها می توانند سیستم باوری شان را تقویت کرده و شخصیت دانشجویان برای یک هدف بزرگتر در جهان در اینجا ساخته می شود.
وی افزود: ایشان فرصتی ایجاد کرده، همان چیزی که ما همیشه می گوییم برایمان ارزشمند است و تنوع دینی می باشد. هدف ما از استخدام یک مشاور دینی مسلمان این بود که دانشجویان را برای دنیای خارج از فضای تحصیلات عالیه آماده کرده باشیم. این فرصتی است تا به دانشجویان بیاموزیم که رهبران ارزشمند در دنیایی با تنوع دینی – فرهنگی باشند.
گفتنی است یونس قرار است به عنوان عضوی از دفتر امور معنوی دانشگاه در خدمت دانشجویان بوده و نیازهای معنوی و دینی دانشجویان مسلمان و غیرمسلمان را برطرف ساخته و به آن ها در ایجاد و یا شرکت در فعالیت ها و برنامه های میان ادیانی، هماهنگی برنامه های دینی و غیره کمک رسانی کند. وی همچنین با مرکز اسلامی که امسال در محوطه دانشگاه آغاز به کار کرده نیز همکاری می کند.
یونس ضمن ابراز امیدواری از اینکه بتواند یک منبع موثربرای دانشجویان مسلمان در دانشگاه شناندو باشد گفت: کالج دوره ای بااهمیت و تعریف کننده در زندگی یک شخص است. امیدواریم که دانشجویان بتوانند درباره فرهنگ ها و ادیان مختلف یاد بگیرند و وقتی پا به دنیای بیرون می گذارند تغییردهندگان در راستای مثبت باشند.


       

مطالب مرتبط:

چرا اسرائیل از همه پرسی کردها حمایت می کند ؟

برنامه بازآموزی اسلام برای زندانیان گروه بوکوحرام

گزارش سازمان ملل از وضعیت اسفناک حقوق بشر در میانم

داعش شش نفر را به دلیل خودکشی نکردن اعدام کرد

جلسه فوری شورای امنیت سازمان ملل در خصوص غزه

درخواست وزیر نفت عربستان برای کاهش تولید

کاهش تعداد مستشاران نظامی آمریکا در عربستان

شیخ قتالی:تحقق وحدت منوط به بکارگیری اهل سنت در من

محمد مرسی به اعدام محکوم شد

د

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات