b_0_0_0_10_images_602x338_cmsv2_4380ea74-4503-5606-93db-ce59dbe71235-3517984.jpg

اساس نیوز به نقل از رویترز؛ گروهی از نمایندگان حزب کارگر انگلیس با امضای بیانیه‌ای، رهبر این حزب را به خاطر مواضع ضد اسرائیلی‌اش به یهودستیزی متهم کردند.


 ۶۰ نماینده مجلس اعیان انگلیس که عضو حزب کارگر این کشور هستند با امضای این بیانیه «جرمی کوربین» رهبر این حزب را به دلیل آنچه یهودستیزی خواندند ادعا کردند وی در «امتحان رهبری این حزب» ناکام بوده است.

کوربین که از حامیان قدیمی حقوق فلسطینیان و منتقد رژیم صهیونیستی است، سال‌هاست که متهم می‌شود تلاش می‌کند فرهنگ یهود‌ستیزی را در حزب اصلی مخالف این کشور نهادینه کند؛ وی همواره این اتهام را رد کرده است.

هشت نماینده این حزب در اوایل سال جاری به خاطر آنچه یهودستیزی کوربین می‌خواندند و نیز موضع کوربین در قضیه برگزیت از عضویت در این حزب استعفا دادند.

یکی از سخنگویان این حزب اعلام کرد: حزب کارگر بدون توجه به ادعاهای نادرست و گمراه‌کننده درباره این حزب از سوی دشمنان کوربین، اقدامات قاطعی را علیه یهود ستیزی انجام می‌دهد.

کوربین منتقد سرسخت سیاست‌های رژیم صهیونیستی است. وی در جنگ غزه فعالیت‌های زیادی در کمپین‌های حمایت از مردم غزه و ضد جنگ داشت. او همچنین همواره از گروه‌های ضد اسرائیلی از جمله حماس و حزب‌الله لبنان حمایت کرده‌است.

مطالب مرتبط:

اردوغان: با روسیه برای خرید موشک اس.500 مذاکراتی د

آخوند کسلخه :درهرکاری خدارا مدنظر قرار دهیم

ا

اعلام جهاد علمای افغانستان بر علیه داعش

داعش 70 کشور جهان را تهدید کرد !

ترکمن های عراق آماده جنگ با داعش

تهدید رئیس جمهور مصر توسط عربستان

ا

زندگی بعد از مرگم

الاهرام مصر: قدرت موشکی ایران، آمریکا را پای میز م

 

عامل شهادت ۸ مرزبان ایرانی مشخص شد/ بلوچی: به حملا

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات