b_300_300_16777215_10_images_hjvkxgcjkrsy.jpg

اساس نیوز به نقل از واشنگتن پست: گزارش کمیسیون مجلس ناتو به طور تصادفی مکان های ذخیره سازی سلاح های هسته ای آمریکا را در مقاله ای معرفی نمود.


در ماه آوریل، گزارش یک عضو کانادایی از کمیته دفاع و امنیت مجمع پارلمانی ناتو به نام "عصر جدید مانع از انقراض هسته ای، مدرن سازی و کنترل اسلحه و نیروهای هسته ای ناتو" منتشر شده است، اما بعد این مقاله حذف شد. این سند می گوید که حدود 150 تسلیحات هسته ای آمریکایی در اروپا وجود دارد.
این گزارش توسط روزنامه بلژیکی De Morgen نیز منتشر شد.
این نشریه خاطر نشان می سازد که "بمب ها در شش پایگاه آمریکایی و اروپایی ذخیره می شوند: کلاین بروگل در بلژیک، بوچه در آلمان، آویانو و گدی توره در ایتالیا، ولکل در هلند و پایگاه هوایی اینجرلیک در ترکیه".
گفتنی است، پیش از این دونالد ترامپ، رئیس جمهور ایالات متحده در جمع نظامیان آمریکایی در پایگاه اوسان در کره جنوبی گفت: "ما کاملا مدرن هستیم و در برخی موارد سلاح های هسته ای کاملا جدید دریافت می کنیم، ما هرگز نمی خواهیم از آنها استفاده کنیم، اما ما بهترین ها را در جهان داریم، ما بیشترین آنها را در جهان داریم."
ترامپ برای آشنایی سربازان آمریکایی با برنامه های سرمایه گذاری برای توسعه سلاح ها گفت: "ما میلیاردها دلار در توسعه سیستم دفاع موشکی خودمان سرمایه گذاری می کنیم."
وی افزود: "فقط در سال آینده ما خواهان خرید 12 ناو جدید هستیم، از جمله ناوهواپیمابر، سه ناو اتمی، سه ناوشکن با موشك های هدایت شده، یخ شکن ها و ناوچه ها می باشیم.مطالب مرتبط:

جمعیت مسلمانان جهان بیشتر از مسیحیان خواهد شد

سفیر آمریکا در برلین: پول ایران را ندهید !

گزارش یک مجله آمریکایی از شرایط اقتصادی عربستان

سقوط کم سابقه ارزش ریال عربستان

اسرائیل فوتبال بازی کردن در روز شنبه را آزاد کرد

افزایش مصرف الکل میان دانش‌آموزان دختر فرانسوی

فتوای سلفی‌های مصر در خوردن شیرینی میلاد پیامبر(ص)

جامعه گریزی و بی سوادی در آموزه های تکفیری

زنی که در رسانه های آلمانی زلزله مذهبی به راه اندا

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات