b_0_0_0_10_images_04536845635353.jpg

اساس نیوز به نقل از پایگاه خبری arabic.rt.com؛ شيخ عبداللطيف بن عبدالعزيز آل‌الشيخ، وزیر امور اسلامی، تبلیغات و ارشاد عربستان در اظهارنظری جدید، گروه اخوا‌ن‌المسلمین را خطرناکترین گروه و بزرگ‌ترین شر در کشورهای اسلامی خواند.


 شيخ عبداللطيف بن عبدالعزيز آل الشيخ در این باره تصریح کرد: گروه اخوان‌المسلمین از بزرگترین خطراتی است که اندیشه آن در بسیاری از کشورهای اسلامی در حال نفوذ است.
 
آل‌الشیخ ضمن بیان این‌ که گروه اخوان شروع به نفوذ و انتشار در جسم امت کرده و شر آن مسلمانان و غیر مسلمانان را شامل می‌شود، خواستار افشای اسالیب و رسواسازی و پرده برداشتن از برنامه‌های آنان به منظور حفظ فرزندان و تمام افراد جامعه از شر این گروه گمراه شد.
 
آل‌الشیخ که در یک نشست مطبوعاتی در منطقه «الشرقیه» این کشور سخن می‌گفت، بر مسئولیت عظیم و وظیفه شرعی مقامات مسئول در نهادهای مربوطه، برای دعوت به آگاهی جامعه و افراد آن از امور دینی و هشدار نسبت به این گروه‌های گمراه با رویکردهای منحرف و نام‌های مختلف تأکید کرد.
 

مطالب مرتبط:

آگهی جنجالی علیه مسلمانان در نیویورک

آمریکا , کردهای سوریه و تشکیل نیروی مرزی

سبیل خلبان هندی مد روز شد

جمعی از ائمه جمعه اهل سنت کرمانشاه: امنیت مهمترین

تلاش آمریکا برای تشکیل ائتلاف جهانی علیه ایران؛ پم

 

قربانی و عید

بازسازی بزرگترین مسجد اروپا با الهام از معماری عثم

شورای مرکزی مسلمانان آلمان ، از نهادهای مرکزی و اص

راه اندازی « جنبش حفاظت از قبله اول مسلمانان » در

دیدگاه‌ها   
عبدالرحیم
0 #1 عبدالرحیم 1398-02-15 08:50
خداوند ال سعود را رسوا کرده و خیانت آنها در همکاری با دشمنان اسلام و مسلمین را آشکار کرده....همگامی با اهل شرک و کفر جز ندامت در قیامت و روسیاهی در میان مسلمین سودی ندارد
نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات