b_0_0_0_10_images_57778394.jpg

اساس نیوز : رئیس‌جمهور آمریکا در پیام نوروزی کاخ سفید به تکرار ادعاهای خود پرداخته و مدعی شد که در مقابل خواسته‌های مردم ایران سکوت نخواهد کرد.

به گزارش اساس نیوز به نقل از  ایسنا، دونالد ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا در پیامی نوروزی نوشت تبریکش را به کسانی که عید باستانی نوروز را در ایالات متحده و جهان جشن می‌گیرند، می‌فرستد.

وی افزوده است: نوروز زمانی ویژه برای جشن و شکرگزاری در غرب آسیا و آسیای مرکزی علی الخصوص ایران محسوب می‌شود تا گردهم بیایند و درحالیکه با یک احساس خوش بینی تازه برای آمدن بهار آماده می‌شوند، بر نعمت‌های سال گذشته تأمل کنند.

دونالد ترامپ در ادامه پیام خود به تکرار ادعاهای واهی خود پرداخته و مدعی شده است که مردم ایران در زیر فشار نظام ایران قرار دارند و نمی‌توانند به طور کامل در شادی این ایام شریک باشند.

وی با بیان اینکه مردم ایران خواهان بازپس‌گیری تاریخ پرافتخار، فرهنگ رسا و جایگاه راستین خود در جهان هستند، گفت که زندگی روزمره مردم ایران با مفهوم نوروز – که به معنای روز نو است – در تضاد می‌باشد.

رئیس‌جمهور آمریکا در ادامه با ابراز همبستگی با مردم ایران اظهار کرد که نظام ایران را محکوم می‌کند.

وی در ادامه نامه خود نوشته است که هرگز در مقابل خواسته‌های مردم ایران سکوت نمی‌کند و مبارزه برای حقوق بشر را از یاد نخواهد برد.

ترامپ در انتهای این نامه گفته است که در جشن نوروز به مردم سراسر جهان می‌پیوندد.

اساس نیوز: رئیس جمهور آمریکا در خالی نظام جمهوری اسلامی ایران را عامل تشدید مشکلات مردم ایران قلمداد کرده است که اعمال تحریم های ظالمانه بر علیه اقتصاد و معیشت مردم ایران مشکلات مردم را در ماه های اخیر افزایش داده است .ترامپ با خروج از یک توافق چند جانبه و بازگرداندن تحریم های یکجانبه بر علیه ایران ثابت کرده است که فرد قابل اعتمادی نیست.

مطالب مرتبط:

اعلام آمادگی فرمانده ارتش پاکستان برای دفاع از اما

حمایت آلمان از تدريس اسلام در مدارس

نماینده کویتی منتقد سعودی ها به بیش از 11 سال حبس

د

توصیه های نیویورک تایمز برای خروج امارات از یمن

افغانستان کشته شدن رهبر داعش در این کشور را تایید

انتقاد نماینده پارلمان فرانسه از تلاشهای مکرون برا

تصویر مظنون حمله تروریستی استانبول منتشر شد

قدس شهری اسلامی است و جهان اسلام با وحدت .و همدلی

ابراز نگرانی ترکیه از اسلام هراسی در آلمان

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات