b_0_0_0_10_images_483136_226.jpg

 اساس نیوز :مسوول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان بوکان در جنوب آذربایجان غربی گفت: 2 نفر از مسموم شدگان مصرف مشروبات الکلی تقلبی و دست ساز در این شهرستان جان خود را از دست دادند.

مصرف مشروبات الکلی تقلبی باعث مرگ 2 نفر در بوکان شدحسین بهرامی آذر روز شامگاه سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: در طول 48 ساعت گذشته 12 نفر به دلیل مسمومیت با مشروبات تقلبی به بیمارستان شهید قلی پور این شهرستان مراجعه کردند و تحت درمان قرار گرفتند.

وی ادامه داد: 9 نفر روز گذشته و سه نفر دیگر نیز امروز به این بیمارستان مراجعه کردند و همگی پس از انجام اقدامات درمانی اولیه جهت ادامه درمان به بیمارستان آیت الله طالقانی ارومیه انتقال یافتند.

بهرامی آذر اظهار داشت: پنج نفر از این تعداد دچار مشکل شدید بینایی شدند و 2 نفر نیز به حالت کما رفته بودند که امروز هر 2 نفر آنان جان خود را از دست دادند.

بر اساس اعلام پلیس این افراد در شهرهای خارج از بوکان اقدام به خرید مشروبات الکلی کرده بودند و موضوع هم اکنون در دست بررسی است.

استفاده از مشروبات به ویژه از نوع دست ساز عوارض بسیار خطرناکی مانند کوری چشم و از بین رفتن کلیه‌ها را به همراه دارد و میزان آسیب بستگی به مقدار مصرف و ورود سم به داخل بدن دارد.

 

 

مطالب مرتبط:

وظایف مسلمانان در دهه ذوالحجه

فرانسه خواستار نشست فوری شورای امنیت درباره حلب شد

 

حکایت این روزهای البغدادی :خلیفه داعش از ترس دستگی

بزرگترین قرآن گیاهی؛ در انتظار ثبت در گینس

مرگ عاقبت داعشی های تبعه قزاقستان

درک صحیح از جهاد در اسلام در مدارس ترکیه

جدایی یک کشور اسلامی دیگر از آمریکا

تقدیر معاون قوه قضاییه کشور از مولانا گرگیج

انتقاد شیخ الازهر از رئیس جمهوری تونس درباره تساوی

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز