b_0_0_0_10_images_993721_837.jpg

اساس نیوز : برایان هوک، نماینده ویژه آمریکا در امور ایران در مصاحبه با خبرگزاری «ان‌ایچ‌کی» با درخواست از مشتریان نفتی ایران در خصوص قطع خرید نفت خام از تهران اعلام کرد: آنچه اعلام کرده ایم این است که سیاست ما به صفر رساندن واردات نفت خام ایران در اسرع زمان ممکن است.

نماینده ویژه آمریکا در امور ایران در این خصوص گفت: ما در آینده قصد اعطای هیچ گونه معافیت از تحریم‌ ها یا استثنا قائل شدن در ساختارهای تحریم‌ های این کشور را نداریم؛ خواه این مسأله درباره نفت یا هر موضوع دیگر باشد.

این در حالی است که چند ماه پیش و با نقض قطعنامه ۲۲۳۱ شورای امنیت و توافق بین المللی برجام، واشنگتن از آغاز تحریم های یکجانبه این کشور علیه تهران خبر داد و در ماه نوامبر سال گذشته میلادی (آبان ماه سال شمسی جاری) تحریم‌ هایی را علیه ایران بازاِعمال کرد.

آمریکا در گام بعد با اعطای معافیت ۱۸۰ روزه به هشت کشور جهان تا ماه می سال ۲۰۱۹ میلادی (اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۸) برای ادامه خرید نفت از ایران مهلت داد.

 اساس نیوز :بنظر می رسد با این اوصاف از اردیبهشت ماه فرایند سخت تری برای فروش نفت مان داشته باشیم.شواهد نشان دهنده این است که سال آینده اوج مقابله آمریکا با ایران است.

مطالب مرتبط:

داعش تهدید کرد که به سفارت روسیه در تهران حمله خوا

واکنش دیرهنگام آنگ‌سان‌سوچی به کشتار مسلمانان روه

فراخوان اسلام‌ستیزان برای تخریب مساجد سیدنی

محمد عبدالله زلفه : عربستان در حفظ وجود خود به کسی

مولانا گرگیج:منافع اقتصادی هر استان باید به افراد

روزانه ۱۰ دلار جایزه برای کارمندانی که از دوچرخه ا

خاطرات تلخ دختر ایزدی از اسارت داعش: من در یک زمان

حلقه داخلی «البغدادی» نابود شده است

 

صدور نخستین حکم اعدام برای توهین به دین اسلام در پ

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز