b_0_0_0_10_images_IMG20155231.jpg

اساس نیوز: رژیم صهیونیستی به بهانه دارایی‌های بجا مانده از یهودیانی که پس از اشغال اراضی فلسطین در سال ۱۹۴۸ و جنگ اعراب- اسرائیل مجبور به ترک کشورهای خود شدند، از کشورهای عربی درخواست غرامت کرد.

به گزارش اسپوتنیک، رژیم صهیونیستی قصد دارد به بهانه دارائی های بجای مانده از یهودیانی که پس از اشغال اراضی فلسطین در سال ۱۹۴۸ و جنگ اعراب- اسرائیل مجبور به ترک کشورهای خود شدند، از ۷ کشور عرب (مراکش، عراق، سوریه، مصر، یمن، تونس و لیبی) و ایران درخواست غرامت کند.

وزیر برابری اجتماعی رژیم صهیونیستی در این باره مدعی شد که «زمان برای اصلاح بی عدالتی تاریخی علیه یهودیان در هفت کشور عرب و ایران و همچنین اعاده حقوق صدها هزار یهودی که دارایی های خود را از دست داده اند، فرارسیده است».

روزنامه هدشات گزارش داد که اسرائیل در مجموع خواستار دریافت غرامتی با ارزشی بیش از ۲۵۰ میلیارد دلار شده که دست کم ۳۵ میلیارد دلار آن به کشور تونس، و ۱۵ میلیارد دلار آن به لیبی مربوط می شود.

طبق ادعای رژیم صهیونیستی، پس از سال ۱۹۴۸ حدود ۸۰۰ هزار یهودی مجبور به ترک کشورهای خود شدند.

اساس نیوز : بهتر از همزمان به حساب و کتاب این مقام صهیونیستی یک کشور اسلامی هم به محاسبه آثار و زیان های مخرب این رژیم و مهاجرت یهودیان به بلاد اسلامی بپردازد.در این شرایط بهتر می توان حسابرسی کرد.

مطالب مرتبط:

چرا کرزی با مفسدان مدارا کرد؟

داعش 5 جوان عراقی را اعدام کرد

مبارزه با القاعده و طالبان، محور سخنان نخست وزیر پ

ا

ادعای سی‌ان‌ان: قایق‌های تندرو ایران در خلیج فارس

اعتراض فعالان مدنی اتریش به بستن شدن مساجد در این

رهبر اخوان المسلمین با ۱۳ عضو این سازمان به اعدام

به خواب رفتن عده ای از سران کشورهای مسلمان به هنگا

تقسیم اقلیم کردستان به دو بخش خط قرمز است

ا

سخنان حکیمانه مولانا مطهری در نماز جمعه اهل سنت خو

ب

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات