b_0_0_0_10_images_IMG20155231.jpg

اساس نیوز: رژیم صهیونیستی به بهانه دارایی‌های بجا مانده از یهودیانی که پس از اشغال اراضی فلسطین در سال ۱۹۴۸ و جنگ اعراب- اسرائیل مجبور به ترک کشورهای خود شدند، از کشورهای عربی درخواست غرامت کرد.

به گزارش اسپوتنیک، رژیم صهیونیستی قصد دارد به بهانه دارائی های بجای مانده از یهودیانی که پس از اشغال اراضی فلسطین در سال ۱۹۴۸ و جنگ اعراب- اسرائیل مجبور به ترک کشورهای خود شدند، از ۷ کشور عرب (مراکش، عراق، سوریه، مصر، یمن، تونس و لیبی) و ایران درخواست غرامت کند.

وزیر برابری اجتماعی رژیم صهیونیستی در این باره مدعی شد که «زمان برای اصلاح بی عدالتی تاریخی علیه یهودیان در هفت کشور عرب و ایران و همچنین اعاده حقوق صدها هزار یهودی که دارایی های خود را از دست داده اند، فرارسیده است».

روزنامه هدشات گزارش داد که اسرائیل در مجموع خواستار دریافت غرامتی با ارزشی بیش از ۲۵۰ میلیارد دلار شده که دست کم ۳۵ میلیارد دلار آن به کشور تونس، و ۱۵ میلیارد دلار آن به لیبی مربوط می شود.

طبق ادعای رژیم صهیونیستی، پس از سال ۱۹۴۸ حدود ۸۰۰ هزار یهودی مجبور به ترک کشورهای خود شدند.

اساس نیوز : بهتر از همزمان به حساب و کتاب این مقام صهیونیستی یک کشور اسلامی هم به محاسبه آثار و زیان های مخرب این رژیم و مهاجرت یهودیان به بلاد اسلامی بپردازد.در این شرایط بهتر می توان حسابرسی کرد.

مطالب مرتبط:

داعش بعد از پاریس؛ رم، لندن و واشنگتن را تهدید کرد

مردم سوئیس خواستار حذف ترامپ از داووس شدند

حمد بن جاسم آل ثانی : خجالت می کشیم بگوییم مردم فل

 

سنگاپور در آستانه انتخاب رئیس جمهور جدید مسلمان

کشته شدن ملا محمد شیوانی برادر یکی از فرماندهان بز

بدون حضور خودمان، برای ما تصمیم می‌گیرند!

سخنگوی کاخ سفید از رستوران بیرون انداخته شد

حکومت داعش در موصل رسما ساقط شد

عملیات شهادت طلبانه یک جوان فلسطینی

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز