b_0_0_0_10_images_IMG20155231.jpg

اساس نیوز: رژیم صهیونیستی به بهانه دارایی‌های بجا مانده از یهودیانی که پس از اشغال اراضی فلسطین در سال ۱۹۴۸ و جنگ اعراب- اسرائیل مجبور به ترک کشورهای خود شدند، از کشورهای عربی درخواست غرامت کرد.

به گزارش اسپوتنیک، رژیم صهیونیستی قصد دارد به بهانه دارائی های بجای مانده از یهودیانی که پس از اشغال اراضی فلسطین در سال ۱۹۴۸ و جنگ اعراب- اسرائیل مجبور به ترک کشورهای خود شدند، از ۷ کشور عرب (مراکش، عراق، سوریه، مصر، یمن، تونس و لیبی) و ایران درخواست غرامت کند.

وزیر برابری اجتماعی رژیم صهیونیستی در این باره مدعی شد که «زمان برای اصلاح بی عدالتی تاریخی علیه یهودیان در هفت کشور عرب و ایران و همچنین اعاده حقوق صدها هزار یهودی که دارایی های خود را از دست داده اند، فرارسیده است».

روزنامه هدشات گزارش داد که اسرائیل در مجموع خواستار دریافت غرامتی با ارزشی بیش از ۲۵۰ میلیارد دلار شده که دست کم ۳۵ میلیارد دلار آن به کشور تونس، و ۱۵ میلیارد دلار آن به لیبی مربوط می شود.

طبق ادعای رژیم صهیونیستی، پس از سال ۱۹۴۸ حدود ۸۰۰ هزار یهودی مجبور به ترک کشورهای خود شدند.

اساس نیوز : بهتر از همزمان به حساب و کتاب این مقام صهیونیستی یک کشور اسلامی هم به محاسبه آثار و زیان های مخرب این رژیم و مهاجرت یهودیان به بلاد اسلامی بپردازد.در این شرایط بهتر می توان حسابرسی کرد.

مطالب مرتبط:

گشایش سفارت آمریکا در کره شمالی

مولوی ایل نژاد:نماز مسیر فلاح و رستگاری مومنان است

جنجال قتل بی رحمانه دختر شش ساله در کابل

شیخ محمد صدیق بهجت: اکنون خود مردم غرب هم می دانند

ترکمن های عراق آماده جنگ با داعش

سرکردگان القاعده و داعش می‌ توانند به آمریکا بروند

‌نویسنده سرشناس اردنی : علت این همه کینه نسبت به ا

پیامدهای ناگوار مناسبات دختران و پسران

سردار آزمون بازیکن برتر روسیه شد

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز