b_0_0_0_10_images_440466_167.jpg

اساس نیوز: راز توطئه خونین یک زن که در اقدامی هولناک با همدستی مردی بیگانه، شوهرش را به قتل رسانده بود، فاش شد.

 جسد این مرد را صیادان در حالی پیدا کردند که در یک قالیچه پیچیده شده و در رودخانه نوخاله منطقه صومعه سرا انداخته بودند.

 نقشه شوم زن خیانتکار برای قتل شوهرش به گزارش ایران، پلیس همزمان با دریافت خبر کشف این جسد از رودخانه به بررسی هویت وی پرداخت که مشخص شد وی نقی، همان مرد زیتون فروشی است که ۱۰ روز قبل خبر ناپدید شدن او را اعلام کرده بودند.

 یکی از اعضای خانواده این مرد درباره جزئیات حادثه گفت:مقتول اهل خشکبیجار بود و در گلایل گلسار سکونت داشت و در همین محل مغازه زیتون فروشی دایر کرده بود. با پیدا شدن این جسد مأموران به همسر مقتول ظنین شدند و به خانه‌اش رفتند و این زن را با مردی غریبه دستگیر کردند.

در ادامه تحقیقات مشخص شد مرد زیتون فروش از مدتی قبل به روابط پنهانی همسرش با مردی دیگر مشکوک شده و وقتی به راز خیانت همسرش پی برد به مشاجره با او پرداخت، اما زن خیانتکار با همدستی مردی بیگانه نقشه قتل شوهرش را کشید و با ضربه‌ای بر سر شوهر او را کشتند و جسدش را در یک قالیچه پیچیدند و ساعت ۴ صبح به حاشیه رودخانه نوخاله برده و در آب انداختند.

اساس نیوز :متاسفانه در سال های اخیر این گونه موارد در جامعه رو به افزایش است.خیانت زن به شوهر و عدم رعایت حدود اسلامی در مناسبات اجتماعی، یکی از آثار شوم شکسته شدن قبح گناه است.برنامه های مبتذل شبکه های ماهواره ای و ارتباطات نامناسب فضای مجازی یکی از مهم ترین بسترهای رشد این گونه نابهنجاریهاست.باید همین امروز برای جامعه فکری کرد .اخلاقیات در جامعه به سرعت در حال سقوط است!

 

مطالب مرتبط:

تقاضای وکیل سنی مذهب عامل حمله تروریستی استکهلم رد

نگراني از افزايش پيوستن زنان تونسي به گروه هاي ترو

ترامپ: ایران،عراق را اشغال خواهد کرد

نابودی تکفیریهای داعش در عراق نزدیک است

توهین چند باره شبکه های ماهواره ای به اهل سنت ایرا

آخرین شرایط داعش درآسیای مرکزی

آمریکا و بازیابی اقتدار از دست رفته

حضور نشریات اهل سنت ایران در نمایشگاه مطبوعات ترکی

امام جمعه اهل سنت گنبد بر ضرورت تقویت ایمان و تقوا

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز