b_0_0_0_10_images_440466_167.jpg

اساس نیوز: راز توطئه خونین یک زن که در اقدامی هولناک با همدستی مردی بیگانه، شوهرش را به قتل رسانده بود، فاش شد.

 جسد این مرد را صیادان در حالی پیدا کردند که در یک قالیچه پیچیده شده و در رودخانه نوخاله منطقه صومعه سرا انداخته بودند.

 نقشه شوم زن خیانتکار برای قتل شوهرش به گزارش ایران، پلیس همزمان با دریافت خبر کشف این جسد از رودخانه به بررسی هویت وی پرداخت که مشخص شد وی نقی، همان مرد زیتون فروشی است که ۱۰ روز قبل خبر ناپدید شدن او را اعلام کرده بودند.

 یکی از اعضای خانواده این مرد درباره جزئیات حادثه گفت:مقتول اهل خشکبیجار بود و در گلایل گلسار سکونت داشت و در همین محل مغازه زیتون فروشی دایر کرده بود. با پیدا شدن این جسد مأموران به همسر مقتول ظنین شدند و به خانه‌اش رفتند و این زن را با مردی غریبه دستگیر کردند.

در ادامه تحقیقات مشخص شد مرد زیتون فروش از مدتی قبل به روابط پنهانی همسرش با مردی دیگر مشکوک شده و وقتی به راز خیانت همسرش پی برد به مشاجره با او پرداخت، اما زن خیانتکار با همدستی مردی بیگانه نقشه قتل شوهرش را کشید و با ضربه‌ای بر سر شوهر او را کشتند و جسدش را در یک قالیچه پیچیدند و ساعت ۴ صبح به حاشیه رودخانه نوخاله برده و در آب انداختند.

اساس نیوز :متاسفانه در سال های اخیر این گونه موارد در جامعه رو به افزایش است.خیانت زن به شوهر و عدم رعایت حدود اسلامی در مناسبات اجتماعی، یکی از آثار شوم شکسته شدن قبح گناه است.برنامه های مبتذل شبکه های ماهواره ای و ارتباطات نامناسب فضای مجازی یکی از مهم ترین بسترهای رشد این گونه نابهنجاریهاست.باید همین امروز برای جامعه فکری کرد .اخلاقیات در جامعه به سرعت در حال سقوط است!

 

مطالب مرتبط:

ماموستا قادری : آمریکا تیر خود را به سمت فقرا نشان

اساس نیوز

ا

بیش از یک میلیون زن در عراق بیوه شده‌اند

چندین مکان ممنوعه جهان که شما اجازه ورود به آن‌ها

ارتش آمریکا تایید کرد: البغدادی زمانی زندانی ابوغر

صدور نخستین حکم اعدام برای توهین به دین اسلام در پ

وام اشتغال زایی کمیته امداد صرف کشت ماری جوانا شد+

کنفرانس «قدس پایتخت جوانان جهان اسلام» در کرانه با

درگذشت عالم اهل سنت استان گلستان الحاج امانقلی آخو

آخرین خبرهای اهل سنت

کانال تلگرام اساس نیوز