b_0_0_0_10_images_955272_998.jpg

اساس نیوز: رئیس جمهوری آمریکا در اظهاراتی در ایندیانا مدعی شد که مقامات ایرانی بالاخره برای گفتگو با واشنگتن به میز مذاکره باز می گردند.

به گزارش اساس نیوز به نقل از مهر به نقل از هاآرتص و اکونومیک تایمز، «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا، با تاکید دوباره بر اعمال «شدیدترین تحریم‌ها» علیه ایران گفت که مقامات جمهوری اسلامی بالاخره برای مذاکره درباره توافق جدید اتمی بازخواهند گشت.

وی روز جمعه نیز از آمادگی خود برای انجام توافق جدید با ایران خبر داده بود.

ترامپ که در جمع هوادارانش در ایالت ایندیانا سخنرانی می‌کرد بار دیگر از برجام به عنوان توافقی بسیار بد یاد کرد و افزود که به جای آن توافق، شدیدترین تحریم‌ها را علیه ایران اعمال می کنیم.

ترامپ روز جمعه در بیانیه ای گفته بود: آمریکا از حصول توافق جدید با ایران که جامع‌تر (!) باشد و مسیر دستیابی این کشور به تسلیحات هسته‌ای را برای همیشه مسدود کرده و همه فعالیت‌های بدخواهانه این کشور را پوشش داده و به نفع مردم ایران (!) باشد؛ استقبال می‌کند. تا آن موقع، تحریم‌های تاریخی ما به طور کامل پابرجا خواهد بود.

ترامپ همچنین مدعی شد: بازگشت تحریم‌های ضد ایرانی با هدف ممانعت از صرف درآمدهای این کشور برای سرمایه‌گذاری در برنامه هسته‌ای و واداشتن ایران به رها کردن رفتارهای مخرب یا افتادن به ورطه فاجعه اقتصادی، انجام می‌شود.

 

مطالب مرتبط:

دلایل افزایش تحرکات داعش در تونس

جمعیت یهودیان جهان به چند نفر می رسد؟

جنگ آینده داعش در اروپا خواهد بود

مولانا عبدالحمید:تعیین بیت‌المقدس به‌عنوان پایتخت

رئیس حزب سعادت ترکیه: مطمئنم اسرائیل از پشت به تر

تجمع اعتراضی علیه برنامه های مبتذل رسانه های افغان

سازهای ناکوک نوای همدلی

داعش 385 نفر را در کرکوک عراق به گروگان گرفت

ترامپ خواستار افزایش درگیری ها در افغانستان است. ا

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز