b_0_0_0_10_images_n00372759t.jpg

اساس نیوز :هیات علمای عربستان با صدور بیانیه ای ضمن اشاره به اقدامات برخی از کشورهای اسلامی و عربی برای عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی ، اعلام کرد : عادی کردن روابط با رژیم صهیونیستی تحت هر عنوان و توسط هر کسی به مثابه خیانت بزرگ به آرمان های فلسطین است.

در بیانیه این هیات آمده است :عادی سازی روابط به معنای مشروعیت بخشیدن به رژیم صهونیستی است و مجوزی خواهد بود تا این رژیم به کشتار بیشتر خواهران و برادران ما در فلسطین اشغالی دست بزند و جنایت های خود را استمرار بخشد و به سازمان ملل و نهادهای غربی اجازه می دهد تا طرح های ناعادلانه در مورد فلسطین را پیش ببرند.

هیات علمای عربستان با بیان اینکه عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی موجب آماده شدن شرایط یهودی سازی قدس شریف خواهد شد ، تاکید کرد : این رفتار کشورهای اسلامی و عربی آنچه که معامله قرن خوانده می شود را توجیه خواهد کرد و به مثابه بروز فاجعه ای خواهد شد که نه تنها فلسطین که کل جامعه اسلامی و مسلمانان را تحت تاثیر خود قرار خواهد داد.

این نهاد در بیانیه 4 بندی خود اعلام کرد :عادی سازی روابط با اسراییل از سوی هر کسی و به هر شکلی چه در قالب ملاقات های علنی و چه به صورت غیر علنی خیانت بزرگ به قدس شریف و آرمان های فلسطین و اجحاف در حق مردم این کشور است .

بیانیه افزود : از همه مسلمانان جهان در هر کجا که هستند می خواهیم با محکوم کردن این اقدامات که خیانت به مسلمانان و به مثابه خنجری بر پشت اسلام و مسلمین است از تکرار آن جلوگیری کنند و همه کمک های مادی و معنوی خود را در این زمینه به کار گیرند.

هیات علمای عربستان در بند سوم بیانیه خود آورده است : تاکید می کنیم که سرزمین های اشغالی متعلق به فلسطین به پایتختی قدس شریف است و اسراییل تنها یک رژیم اشغالگر محسوب می شود که سرزمین های فلسطینی را به اشغال خود در آورده است .

این بیانیه خطاب به مجاهدان و همه گروهای فلسطینی اعلام کرد : شما را بشارت می دهم به حدیث پیامبر اسلامی (ص) که فرمودند: همواره گروهی از امت من در راه حق استوار می‌مانند و مخالفت مخالفان بر آنان تأثیری نمی‌گذارد تا اینکه فرمان خدا (قیامت) از راه برسد.

 

مطالب مرتبط:

رهبر انقلاب فتنه های کنونی در منطقه را در جهت حمای

اردوغان به بانکهای ترکیه هشدار داد/کسب سودهای نامت

مستقل ترین کشورهای جهان از دیدگاه ولادیمیر پوتین

اسارت 40 داعشی بدست القاعده در حماه سوریه

ا

ﺣﻤﺎﯾﺖ ﻣﺎﻟﯽ ﺍﺳﺘﺮﺍﻟﯿﺎ ﺍﺯ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﻫﺎﯼ ﻣﻌﺮﻓﯽ ﺍﺳﻼﻡ ﺭﺍﺳﺘﯿ

برگزاری اولین کنفرانس بین المللی مسائل کردها در ژ

حامد کرزی به پاکستان هشدار داد

حرکت از دگرپذیری به دگردوستی

 

شاهزادگان قطری پاکستان را ترک کردند

ا

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز