b_0_0_0_10_images_9d41c5b4c3504638b9116e585248ba24_18.jpg

اساس نیوز : با نزدیک شدن به ایام انتخابات میان‌دوره‌ای کنگره آمریکا حملات نامزدها به اقلیت‌های نژادی و مذهبی برای کسب رای بیشتر می‌شود که در این میان حمله به مسلمانان بیش از پیش گسترش یافته است.

به گزاش الجزیره، یک گروه اسلامی به نام وکلای مسلمان که در حوزه دفاع از اقلیت مسلمان در ایالات متحده فعالیت می‌کند طی یک گزارش همه اظهارات و اقدامات ضداسلامی سیاستمداران آمریکایی در سالهای ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ را مستندسازی کرده است.

این گزارش که مجموعاً شامل ۸۰ حمله لفظی سیاستمداران آمریکایی به اسلام و مسلمانان است نشان می‌دهد که در دو سال گذشته حمله به مسلمانان در آمریکا از کاخ سفید به کوچکترین واحدهای سیاسی این کشور سرایت کرده است. درحقیقت سیاستمداران آمریکایی فکر می‌کنند با هدف قرار دادن مسلمانان و اتهام‌زنی به آنان می‌توانند در سیستم حکومتی ایالات متحده پیشرفت کنند.

گزارش گروه وکلای مدافع مسلمان نشان می‌دهد که از مجموع سیاسیون آمریکایی که در دو سال گذشته در رقابت‌های انتخاباتی خود به مسلمانان حمله کرده‌اند تنها ۱۱ درصد توانسته‌اند به مناصب مورد نظر خود دست یابند. به همین دلیل راهبرد حمله به مسلمانان در آمریکا و به دنبال آن پیشرفت در سپهر سیاسی این کشور تفکری کاملاً غلط و شکست‌خورده است.

 

مطالب مرتبط:

ممنوعیت ورود پروازهای اماراتی به تونس

نشست وزیران خارجه عربی برای مقابله با ایران

گزارش تصویری مراسم مولودخوانی در مسجد قیاسی بندرتر

خلافه بوک داعش از دسترس خارج شد

رونمایی از نخستین پهپاد عمود پرواز ایران

 

روسیه بخش های مهمی از هوا و آب های مدیترانه را بست

شیخ عبداللطیف فایز دریان: امنیت مسجدالحرام، خط قرم

عذرخواهی دانشگاه انگلیسی از دانشجوی مسلمان

انتقاد از پراکندگی فقهی در بین اهل سنت

ا

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز

تبلیغات