b_0_0_0_10_images_1331341444.jpg

اساس نیوز :سخنگوی وزارت کشور گفت: ۱۴ استاندار بازنشسته تغییر می‌کنند.

سید سلمان سامانی سخنگوی وزارت کشور با اشاره به اجرای قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان در وزارت کشور اظهارداشت: پس از ابلاغ اصلاحیه ماده واحده این قانون از سوی رئیس‌جمهور، پرونده اداری و استخدامی مدیران وزارت کشور از حیث شمول یا عدم شمول در قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان در دستورکار قرار گرفت.

وی در ادامه افزود: با توجه به بررسی‌هایی که تاکنون صورت گرفته است تعداد 14 استاندار، 11 معاون استاندار، 5 فرماندار، 12 نفر از مدیران ستاد وزارت کشور و 12 نفر از ستاد 31 استانداری کشور بازنشسته هستند که باید سمت خود را ترک کنند.

سخنگوی وزارت کشور با بیان اینکه فرصت دو ماه برای اجرای این قانون و تغییر مدیران بازنشسته پیش‌بینی شده است که در زمان مقرر انجام خواهد شد، تصریح کرد: پرونده اداری و استخدامی یکی دیگر از استانداران از نظر شمولیت در قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان بین دستگاه‌های متولی امر در حال بررسی است که در چند روز آینده شرایط ادامه کار وی مشخص خواهد شد.

سامانی تأکید کرد: با توجه به سیاست جوانگرایی که وزیر کشور در انتصابات خود از ابتدای دولت تدبیر و امید در پیش گرفته شاهد کاهش میانگین سنی استانداران و فرمانداران بوده‌ایم که با اجرای قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان شاهد تداوم این روند خواهیم بود.

 

مطالب مرتبط:

داعش بار دیگر ایران و علمای اهل سنت را تهدید کرد

شروط مسعود بارزانی برای به تعویق انداختن همه پرسی

نقض حقوق مسلمانان چین با استفاده از تکنولوژی هوش م

چین به اعتقادات و آداب مذهبی شهروندان احترام می گذ

بیانیه علمای اهل سنت خراسان شمالی در مورد حوادث

جنجال تی شرتِ مجری زن سعودی! / عکس

ماموستا عبدالرحمان خدایی: دشمنان، در پوشش اسلامی د

مولانا توکلی : باید با تزکیه نفس از فرهنگ فاسد غرب

غزه تا پنج سال دیگر قابل سکونت نیست

آخرین خبرهای اهل سنت

کانال تلگرام اساس نیوز