b_0_0_0_10_images_1331341444.jpg

اساس نیوز :سخنگوی وزارت کشور گفت: ۱۴ استاندار بازنشسته تغییر می‌کنند.

سید سلمان سامانی سخنگوی وزارت کشور با اشاره به اجرای قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان در وزارت کشور اظهارداشت: پس از ابلاغ اصلاحیه ماده واحده این قانون از سوی رئیس‌جمهور، پرونده اداری و استخدامی مدیران وزارت کشور از حیث شمول یا عدم شمول در قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان در دستورکار قرار گرفت.

وی در ادامه افزود: با توجه به بررسی‌هایی که تاکنون صورت گرفته است تعداد 14 استاندار، 11 معاون استاندار، 5 فرماندار، 12 نفر از مدیران ستاد وزارت کشور و 12 نفر از ستاد 31 استانداری کشور بازنشسته هستند که باید سمت خود را ترک کنند.

سخنگوی وزارت کشور با بیان اینکه فرصت دو ماه برای اجرای این قانون و تغییر مدیران بازنشسته پیش‌بینی شده است که در زمان مقرر انجام خواهد شد، تصریح کرد: پرونده اداری و استخدامی یکی دیگر از استانداران از نظر شمولیت در قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان بین دستگاه‌های متولی امر در حال بررسی است که در چند روز آینده شرایط ادامه کار وی مشخص خواهد شد.

سامانی تأکید کرد: با توجه به سیاست جوانگرایی که وزیر کشور در انتصابات خود از ابتدای دولت تدبیر و امید در پیش گرفته شاهد کاهش میانگین سنی استانداران و فرمانداران بوده‌ایم که با اجرای قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان شاهد تداوم این روند خواهیم بود.

 

مطالب مرتبط:

امام جمعه اهل سنت شلقون تالش:نماز منشا دوری از گنا

مدال جهانی ریاضی نخبه اهل سنت کرد به سرقت رفت!

مرگ نماینده مجلس حین سخنرانی

بدهی میلیاردی عربستان با وجود توافق سازمان اوپک

ا

اعضای بازداشتی شورای شهر بابل استعفا دادند/دو متهم

گزارش یک موسسه غربی از رشد اسلام در دهه های آینده

پ

هشدار روسیه به ترکیه درباره همراهی با داعش

تعطیلی دفاتر اتحادیه عرب در ترکیه و چند کشور دیگر

ا

نتانیاهو به کشورهای عربی سفر می کند

نوشتن دیدگاه


آخرین خبرهای اهل سنت

نظرات کاربران

کانال تلگرام اساس نیوز