b_0_0_0_10_images_4bn2e1e7abb7aawwwp_800C450.jpg

اساس نیوز :رئیس رژیم صهیونیستی از آلمان خواست برای مقابله با «هیولای ایرانی» از تلاش برای دور زدن تحریم‌های آمریکا خودداری کند.

«رئوون ریولین» رئیس رژیم صهیونیستی روز پنج‌شنبه از «آنگلا مرکل» صدر اعظم آلمان خواست به کارزار آمریکا برای فشار به ایران همراهی کرده و از تلاش برای حفظ توافق هسته‌ای دست بردارد.

به نوشته پایگاه «تایمز اسرائیل»، ریولین که در اقامتگاهش در قدس اشغالی در حضور مرکل صحبت می‌کرد، ایران را به یک «هیولا» تشبیه کرد و گفت: «از نظر ما، اکنون زمان پیوستن به تحریم‌های مؤثر علیه ایران است، نه [زمان] دور زدن آن‌ها. این هیولای ایرانی را باید گرسنه نگه داشت، نه اینکه به آن غذا داد. این تنها راه تضمین ثبات در جهان است.» وی در ادامه از مرکل به دلیل حمایت از رژیم صهیونیستی و مقابله او با آنچه ریولین «یهود ستیزی» در آلمان خواند، تمجید کرد.

وی گفت: «درسی که تاریخ به ما داده این است که ما نباید به هیچ وجه یهودستیزی یا نژادپرستی را تحمل کنیم. هرکجا که زمینی حاصل خیز برای چنین چیزی وجود دارد، ما باید این تهدیدات وحشتناک را ریشه‌کن کنیم.»

 مرکل در واکنش گفت برلین و تل‌آویو به گفت‌وگو درباره مسئله هسته‌ای ایران ادامه خواهند داد. او پیشتر در دیدار با «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی هم گفته بود که باید «هر کاری لازم است» برای جلوگیری از دستیابی ایران به سلاح هسته‌ای انجام داد. وی در موزه هولوکاست واقع در قدس اشغالی نیز گفت سوال این است که آیا یک توافقنامه می‌تواند این هدف را محقق کند یا نه.

مطالب مرتبط:

تابلو ورود زن محجبه ممنوع در یک تفرجگاه ساحلی فران

ادامه مخالفت غول‌های فناوری با ترامپ برای ایجاد پا

ا

علمای بزرگ شیعی و سنی در الازهر جمع شوند

روزنامه لبنانی مکان اختفای ابوبکر بغدادی را لو داد

همسر سابق ابوبکر بغدادی خواستار زندگی آزادانه در ا

مصری‌ها صاحب مرکز جدید حفظ قرآن شدند

ا

دستگیری عاملان هتک حرمت قرآن در انگلیس

ماموستا قادری:نان برخی از افراد در بین شیعه و سنی

مادر بزرگ اوباما: کمی قرآن می‌دانم + عکس

آخرین خبرهای اهل سنت

کانال تلگرام اساس نیوز